Niestety, ta okazja już wygasła
Lidl Blender SilverCrest 300W 34.99zł (Kraków)
117° Zakończono

Lidl Blender SilverCrest 300W 34.99zł (Kraków)

34,99złLidl Okazje
9
lut 8.Lokalnie
Blender Silvercrest 300W

Blender Silvercrest Lidl, cena 34,99 PLN.
- do miksowania, robienia puree i rozdrabniania
- przycisk turbo do mocnego miksowania impulsowego
- ergonomicznie ukształtowany uchwyt i zdejmowana końcówka do rozdrabniania
- ostrza z wysokojakościowej stali szlachetnej
- pobór mocy: maks. 300 W
- 3 kolory

Oferta: Lidl, Węglarska 4, Kraków

Inne kolory są chyba tańsze. Przynajmniej cena widniała 30zł.

300W to nie jest jakaś turbo moc, ale do omleta z jajka i owoców spokojnie wystarczy. Ostatnio mi się zepsuł stary blender, więc ta okazja jest dla mnie idealna.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

9 Komentarzy
300W to chyba do mieszania wody z sokiem :>
Podłączyłem przed chwilą. Tryb turbo oraz zwykły, do blendowania wyżej wspomnianych rzeczy, nadaje się idealnie.

Ludzie mają tendencję do wydawania dużo więcej na rzeczy dużo "mocniejsze", które do niczego im nie są potrzebne. Tak jak z oczyszczaczami powietrza do domu. Niejednokrotnie słyszę od znajomych. "Ale ten Xiaomi nie ma jonizatora powietrza". No nie ma, bo to jest oczyszczacz powietrza a nie jonizator. Potrzebujesz tego jonizatora czy oczyszczacza? Nie ważne czego potrzebuje, ważne, że marketing na niego działa oraz opcje, które do niczego mu nie są potrzebne ;-) Zapłaci więcej za coś czego pewnie w życiu nie użyje.

Jasne, możesz zapłacić 100zł za blender, który ma (teoretycznie) 1000W - tylko czy tego na prawdę potrzebujesz? Czy po prostu zapłacisz więcej, bo "polecisz" na cyferki i przeczytasz wyssane z palca opinie ludzi w internecie?

Twój wybór. Osobiście uważam, że 30zł + 3 lata gwarancji to dobra cena.
pan_man8 min

Podłączyłem przed chwilą. Tryb turbo oraz zwykły, do blendowania wyżej wspo …Podłączyłem przed chwilą. Tryb turbo oraz zwykły, do blendowania wyżej wspomnianych rzeczy, nadaje się idealnie. Ludzie mają tendencję do wydawania dużo więcej na rzeczy dużo "mocniejsze", które do niczego im nie są potrzebne. Tak jak z oczyszczaczami powietrza do domu. Niejednokrotnie słyszę od znajomych. "Ale ten Xiaomi nie ma jonizatora powietrza". No nie ma, bo to jest oczyszczacz powietrza a nie jonizator. Potrzebujesz tego jonizatora czy oczyszczacza? Nie ważne czego potrzebuje, ważne, że marketing na niego działa oraz opcje, które do niczego mu nie są potrzebne ;-) Zapłaci więcej za coś czego pewnie w życiu nie użyje.Jasne, możesz zapłacić 100zł za blender, który ma (teoretycznie) 1000W - tylko czy tego na prawdę potrzebujesz? Czy po prostu zapłacisz więcej, bo "polecisz" na cyferki i przeczytasz wyssane z palca opinie ludzi w internecie?Twój wybór. Osobiście uważam, że 30zł + 3 lata gwarancji to dobra cena.


Nie wiem co ma na celu Twój przykład, chcą jonizator i ich stać to szukają takiego. Widać im potrzebny, jonizator jest wartością dodaną, w przeciwieństwie do słabej mocy blendera.


Moim zdaniem lepiej wydać 100 zł na 500W i powyżej i mieć coś fajnego niż półśrodek. Półśrodki to wyrzucanie kasy. Mam jeden blender ręczny 350W i jeden do smoothie 300W - oba dodatki w promocji. Wystarczą twardsze warzywa, czy dorzucanie orzechów i pestek lub nawet mocne upakowanie zwykłych jabłek i już są problemy.
Za darmo wszystko fajne ale wydawać 35 zł coś na półśrodek - nie.
1000W to już zastosowania niemal "pro", powyżej 500W wystarczy. Kupiłem 800W i jestem z niego bardzo zadowolony.

EDIT: Dodatkową sprawą jest szybkie przegrzewanie blenderów o małych mocach i brak zabezpieczeń przed tym.
Edytowane przez: "novyr9" lut 8.
Mój komentarz ma to na celu, że ludzie przepłacają za coś co nie jest im potrzebne :-) Nigdy takiego Jonizatora nie używali. Nigdy im nie był potrzebny, ale jak już mają kupić oczyszczacz to najlepiej już z Jonizatorem bo może akurat!

Spoko. Każdy zrobi jak uważa! Ważne aby mieć świadomość co się kupuje i po co.
novyr930 min

300W to chyba do mieszania wody z sokiem :>


Zupy i majonez idealnie
pan_man1 g, 36 min

Podłączyłem przed chwilą. Tryb turbo oraz zwykły, do blendowania wyżej wspo …Podłączyłem przed chwilą. Tryb turbo oraz zwykły, do blendowania wyżej wspomnianych rzeczy, nadaje się idealnie. Ludzie mają tendencję do wydawania dużo więcej na rzeczy dużo "mocniejsze", które do niczego im nie są potrzebne. Tak jak z oczyszczaczami powietrza do domu. Niejednokrotnie słyszę od znajomych. "Ale ten Xiaomi nie ma jonizatora powietrza". No nie ma, bo to jest oczyszczacz powietrza a nie jonizator. Potrzebujesz tego jonizatora czy oczyszczacza? Nie ważne czego potrzebuje, ważne, że marketing na niego działa oraz opcje, które do niczego mu nie są potrzebne ;-) Zapłaci więcej za coś czego pewnie w życiu nie użyje.Jasne, możesz zapłacić 100zł za blender, który ma (teoretycznie) 1000W - tylko czy tego na prawdę potrzebujesz? Czy po prostu zapłacisz więcej, bo "polecisz" na cyferki i przeczytasz wyssane z palca opinie ludzi w internecie?Twój wybór. Osobiście uważam, że 30zł + 3 lata gwarancji to dobra cena.za 50zł były 600W...w normalnej cenie są za bodajże 69,99 (też silvercrest). Zgadzam się - niech każdy kupuje kierując się parametrami cena/wymagania, niemniej jednak 300W to jak dla mnie mało.
Edytowane przez: "drathir" lut 8.
Ten blender nie nadaje się do blendowania zup, no chyba że ostygną.
Edytowane przez: "kurczilawa" lut 8.
Używam już miesiąc. Uważam, że był to świetny zakup - pomimo panującej opinii o "tylko" 300W.
+
Edytowane przez: "kaja007" mar 13.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od pan_man. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst