Lidl benzynowa kosiarka do trawy, 3km(2,2KW), poj. 150cm3,
-25°

Lidl benzynowa kosiarka do trawy, 3km(2,2KW), poj. 150cm3,

1.299złLidl Okazje
28
kwi 14.
Parkside kosiarka benzynowa, samobieżna

3km(2,2KW), poj. 150cm3,
Zbiornik, wkład do mulczowania.
Mechanizm czyszczenia wodą z węża ogrodowego.
Akumulator, rozrusznik.
Średnica tnąca 46cm. 7mio stopniowa regulacja wysokości.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Mariuchoz3 min

Przecena z ilu?


Raczej tylko wrzucone info z gazetki bo Pani Agacie się spodobała kosiarka. Niestety ja tu żadnej promocji nie widzę. W takim razie można by było całą gazetkę w osobnych wstawkach wrzucać.
28 Komentarzy
Przecena z ilu?
Mariuchoz3 min

Przecena z ilu?


Raczej tylko wrzucone info z gazetki bo Pani Agacie się spodobała kosiarka. Niestety ja tu żadnej promocji nie widzę. W takim razie można by było całą gazetkę w osobnych wstawkach wrzucać.
Otóż to.
Jedyna ciekawostka że to chyba najdroższa rzecz jaką w Lidlu widziałem
Rozruch elektryczny fajny bajer. Nie wiem czy moc nie jest zbyt mała. Mam podobną kosiarkę spalinową z napędem i ma silnik 200cm i 6.75 koni. I ta moc wydaje się odpowiednia. 3 konie może być mało.
Gdzie można całą gazetkę obejrzeć?
2205832-3w1sv.jpgJa mam z silnikiem prawie 200cm. W obi są ciągle dostepne za około 1250zl.
Szerokość koszenia to 51cm. Rozrusznik, to zbędny bajer.
Edytowane przez: "krasno_ludek" kwi 14.
Tradycyjny minus na gazetkę bez zniżki
Taka troche słaba ta okazja. Do tej kwoty jest bardzo duzy wybór kosiarek
Edytowane przez: "Paradygmat" kwi 14.
Paradygmat5 min

Taka troche słaba ta okazja. Do tej kwoty jest bardzo duzy wybór kosiarek


Z elektrycznym startem nie taki duży. O ile dla facetów kompletnie bez sensu to dla kobiet naprawdę cud techniki
Prze_Kolo9 min

Z elektrycznym startem nie taki duży. O ile dla facetów kompletnie bez s …Z elektrycznym startem nie taki duży. O ile dla facetów kompletnie bez sensu to dla kobiet naprawdę cud techniki


Te nowe brigsy palą "na dotyk" od pierwszego strzału. Z niczym nie trzeba się silowac. Ale dla kobiet szarpanie za linkę nie mieści się w głowie. ..
Silnik 575, cena prawie 1300. Jeśli komuś nie zależy na odpalaniu z guziczka, to wybór w tej cenie jest spory.
Edytowane przez: "CebulaRasa" kwi 14.
krasno_ludek2 g, 12 min

[Obrazek] Ja mam z silnikiem prawie 200cm. W obi są ciągle dostepne za o …[Obrazek] Ja mam z silnikiem prawie 200cm. W obi są ciągle dostepne za około 1250zl.Szerokość koszenia to 51cm. Rozrusznik, to zbędny bajer.


Też mam z tym silnikiem i też Hortmasz. Po pierwszym sezonie jestem bardzo zadowolony.
Marcinsopel19872 g, 53 min

Rozruch elektryczny fajny bajer. Nie wiem czy moc nie jest zbyt mała. Mam …Rozruch elektryczny fajny bajer. Nie wiem czy moc nie jest zbyt mała. Mam podobną kosiarkę spalinową z napędem i ma silnik 200cm i 6.75 koni. I ta moc wydaje się odpowiednia. 3 konie może być mało.


Silnik 200cm 6.75 konia osiągnie tylko w laboratorium i to przy 3800 obrotów. Jest kilka sposobów mierzenia mocy wedle obecnie obowiązujących przepisów np. kosiarka z silnikiem Hondy GCV 190, pojemność 190cc ma 3,5 KM przy 3000 obrotów, przed 2010 rokiem podawano, że taki silnik ma 5,1 KM, ale tylko jako goła jednostka i przy 3600 obrotów. Tymczasem zobacz jakie patologie są na Allegro Moc maksymalna rozruchowa: 8 KM Turbo i to przy 173cc, Moc nominalna startowa 4,4 KM, a faktyczna to pewnie 3 KM
bylski3 g, 33 min

Te nowe brigsy palą "na dotyk" od pierwszego strzału. Z niczym nie trzeba …Te nowe brigsy palą "na dotyk" od pierwszego strzału. Z niczym nie trzeba się silowac. Ale dla kobiet szarpanie za linkę nie mieści się w głowie. ..


Te nowe briggsy to totalny schrot. Nie polecałbym kosiarki z nimi nawet swoim wrogom. Poniżej uzasadnienie przez fachowca. Takie same opinie znajdziecie na forach dotyczących wyboru kosiarki choć często ostrzejsze, tu dość łagodnie powiedziane o współczesnej marce b&s.

Edytowane przez: "TurLubliniec" kwi 14.
jam1 g, 33 min

Silnik 200cm 6.75 konia osiągnie tylko w laboratorium i to przy 3800 …Silnik 200cm 6.75 konia osiągnie tylko w laboratorium i to przy 3800 obrotów. Jest kilka sposobów mierzenia mocy wedle obecnie obowiązujących przepisów np. kosiarka z silnikiem Hondy GCV 190, pojemność 190cc ma 3,5 KM przy 3000 obrotów, przed 2010 rokiem podawano, że taki silnik ma 5,1 KM, ale tylko jako goła jednostka i przy 3600 obrotów. Tymczasem zobacz jakie patologie są na Allegro Moc maksymalna rozruchowa: 8 KM Turbo i to przy 173cc, Moc nominalna startowa 4,4 KM, a faktyczna to pewnie 3 KM


Dokladnie tak jak piszesz. Kto chce się zagłębić w temat to polecam tego majstra. To jest mój osobisty mentor w tej dziedzinie.

Edytowane przez: "TurLubliniec" kwi 14.
3Km przy tej szerokości koszenia to za mało no i cena wysoka minusik.
TurLubliniec56 min

Dokladnie tak jak piszesz. Kto chce się zagłębić w temat to polecam tego ma …Dokladnie tak jak piszesz. Kto chce się zagłębić w temat to polecam tego majstra. To jest mój osobisty mentor w tej dziedzinie.[Video]


Czekałem aż ktoś wrzuci ten filmik. Młody chłopak ale ma dużą wiedzę. Taka rada ode mnie, nigdy nie kupujcie marketowych kosiarek. Lepiej dopłacić kilka stówek ( choć nie zawsze trzeba) i kupić markowy sprzęt z dostępem do części.
Rozrusznik czyli dodatkowa robota z akumulatorem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst