Hej, przy zakupie dwóch litrowych butelek Jacka Dannielsa w Lidlu o smaku jabłko lub miód cena wynosi jedynie 94,99 zł za sztukę. Przypominam, że to LITR. Polecam, bardzo dobre jak ktoś lubi na słodko. I na sylwestra jeszcze będzie. #whisky #whiskey #Tennessee
#whisky
#whiskey
#Tennessee