Niestety, ta okazja już wygasła

Licznik rowerowy Wahoo Elemnt Bolt V2

lip 9. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalezione na stronie belgijskiego sklepu rowerowego. Cena + kw to 223,95 EUR + 14,95 EUR co powinno dać finalnie cenę ok 1140zl po kursie Revolut. Sam sklep na trustpilocie oraz google ma dobre opinie:

Google
Trustpilot
Opis:

Nowoczesna nawigacja rowerowa WAHOO Elemnt Bolt GPS V2 to doskonałe urządzenie dla zawodników, którzy chcą poznać parametry swojego treningu i zoptymalizować osiągane wyniki. Spełni oczekiwania nie tylko kolarzy, ale także miłośników triathlonu. Współpracuje z aplikacjami treningowymi, co pozwala na łatwą synchronizację danych.

Zaawansowana nawigacja WAHOO ELEMNT BOLT GPS V2 wyróżnia się ciekawym ergonomicznym kształtem. Warto podkreślić, że urządzenie wyposażono w idealnie kompatybilny uchwyt. Rozwiązanie to sprawia, że mamy do czynienia z aerodynamicznym komputerem rowerowym. Duży 2,2-calowy ekran pozwala na proste korzystanie bez konieczności zatrzymywania się. Kolorowy wyświetlacz został wzbogacony o czujnik światła otoczenia. Z łatwością odczytasz dane nawet w słoneczny dzień.

Bryła urządzenia została tak opracowana, aby ułatwić przełączanie między trybami w trakcie treningu. Do sterowania komputerem służą trzy wypukłe przyciski, które łatwo wyczujesz pod palcem. Dzięki temu możesz zmienić ustawienia bardzo intuicyjnie – nie odrywając wzroku od drogi. Jednocześnie producent zadbał o to, aby użytkownicy rękawiczek z zakrytymi palcami nie mieli problemu z obsługą.

Komputer rowerowy wyposażony został w 16 GB pamięci, co pozwala na przechowywanie dużej ilości map z trasami. Do tego współpracuje z aplikacjami TrainerRoad, TrainingPeaks i Today's Plan. Pozwala to na dokładną analizę wyników, a co za tym idzie na optymalizowanie treningów. Osiąganie lepszych efektów podczas ćwiczeń będzie bez wątpienia jedną z największych zalet urządzenia.

Triatloniści docenią zastosowane przez WAHOO udogodnienia. Komputer jest kompatybilny z zegarkiem ELEMNT RIVAL. Co ważne, producent wyposażył je w funkcję Multisport Handover, dzięki czemu system automatycznie dzieli czas spędzony na rowerze od tego, kiedy wykonujemy inne aktywności.
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy