Niestety, ta okazja już wygasła
Licznik rowerowy + czujniki kadencji i pulsu Meilan M4 BT ANT+
171° Zakończono

Licznik rowerowy + czujniki kadencji i pulsu Meilan M4 BT ANT+

12
lis 11. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do uzyskania ceny 45,56$ (177zł) należy użyć kuponu stoiska 2$ (dostępny na stronie produktu) oraz kodu 7$/50$ który wpisujemy przy zakupie: ALIOFERTY50

Wyświetlane parametry:
- prędkość
- dystans
- kadencja
- temperatura
- spalone kalorie
- puls
- godzina

Zawartość zestawu :
- licznik rowerowy (wbudowany aku 800mAh)
- czujnik prędkości i kadencji
- pulsometr
- instrukcja
- taśmy mocujące
- gumowe opaski
- uchwyt mocujący
- kabel do ładowania

Opinie na stronie produktu i ogólnie w internecie są bardzo dobre.

Filmik:
youtube.com/wat…3-c202006.jpg
202006.jpg
202006.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Kody zostały opublikowane wcześniej TUTAJ: pepper.pl/pro…839

Grupy

12 Komentarzy
Mam taki od pół roku,pod koniec września przestał mi się łączyć z czujnikiem kadencji , także mam mieszane uczucia co do tego sprzętu
Uzi8511/11/2019 14:51

Mam taki od pół roku,pod koniec września przestał mi się łączyć z czujnik …Mam taki od pół roku,pod koniec września przestał mi się łączyć z czujnikiem kadencji , także mam mieszane uczucia co do tego sprzętuSam używam i póki co się sprawdza, ale ułamałem sobie ten wystający kawałek z czujnika, ale trochę w tym moja wina. Poki co działa bardzo dobrze i narzekać nie mogę, bateria też trzyma dobrze. Więc ja tam polecam Choć bez pulsometru, nie wiem po co to komu. Za to licznik kadencji jest przydatny i też działa ok. Do tego mocowanu na bardziej uniwersalny sposób, więc można mu dokupić lepsze mocowania. Przykładowo kupiłem takie:
pl.aliexpress.com/ite…2IN
Fajne bo mojego convoya podłączam pod spodem, a tutaj licznik. Do tego telefon mocowany na mostku i mam wszystko "w środku" roweru, co jest bardzo wygodne
Edytowane przez: "Loofah" lis 11. 2019
Mam jakieś pół roku. Jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma bardzo dobrze. Nigdy nie zgubił połączenia. Sprawdza się w ciężkich warunkach. Polecam.
Uzi8511/11/2019 14:51

Mam taki od pół roku,pod koniec września przestał mi się łączyć z czujnik …Mam taki od pół roku,pod koniec września przestał mi się łączyć z czujnikiem kadencji , także mam mieszane uczucia co do tego sprzętu


Ja właśnie zamówiłem, bo w zasadzie same dobre opinie ma ten zestaw. Wymiana baterii nic nie dała ? Próbowałeś kontaktować się ze sprzedającym ?
Loofah11/11/2019 14:56

Sam używam i póki co się sprawdza, ale ułamałem sobie ten wystający kawał …Sam używam i póki co się sprawdza, ale ułamałem sobie ten wystający kawałek z czujnika, ale trochę w tym moja wina. Poki co działa bardzo dobrze i narzekać nie mogę, bateria też trzyma dobrze. Więc ja tam polecam Choć bez pulsometru, nie wiem po co to komu. Za to licznik kadencji jest przydatny i też działa ok. Do tego mocowanu na bardziej uniwersalny sposób, więc można mu dokupić lepsze mocowania.


Ogólnie na różnych zakresach pracy serca można budować różne treningi, ale tu lepiej niech się wypowie ktoś kto już tego używa i ma efekty Wydaje mi się, że jest też potrzebny żeby określić prawidłowo spalania kalorii, ale tu dużo też zależy od algorytmu jakiego używa czujnik i jakie dane tam się wpisuje przed aktywnością.
Chińskie gowno
Wymieniłem dwa razy baterię raz na chwilę się połączył i potem już nie chciał, nie wiem co jest grane, ale puki działał to naprawdę był spoko , może ja trafiłem na jakiś wadliwy
I udało mi się go trafić za 35$ ale bez pulsometru
Edytowane przez: "Uzi85" lis 11. 2019
Polecicie coś budżetowego i sprawdzonego co będzie wyświetlało kadencję (czujnik może ale nie musi być w komplecie) oraz będzie w stanie wyświetlić wcześniej zaplanowaną trasę (może być bez mapy, wystarczy sam ślad)?
Shakal_ATT11/11/2019 15:11

Ja właśnie zamówiłem, bo w zasadzie same dobre opinie ma ten zestaw. Wym …Ja właśnie zamówiłem, bo w zasadzie same dobre opinie ma ten zestaw. Wymiana baterii nic nie dała ? Próbowałeś kontaktować się ze sprzedającym ? Ogólnie na różnych zakresach pracy serca można budować różne treningi, ale tu lepiej niech się wypowie ktoś kto już tego używa i ma efekty Wydaje mi się, że jest też potrzebny żeby określić prawidłowo spalania kalorii, ale tu dużo też zależy od algorytmu jakiego używa czujnik i jakie dane tam się wpisuje przed aktywnością.Do profeski masz rację, ale raczej jak ktoś profesjonalnie trenuje czy coś to kupi coś lepszego. Dla zwykłej osoby która potrzebuje licznik - taki wystarczy i jest genialny.
Do tego pokazuje temperature co też jest spoko. U mnie na długie wielodniowe wyprawy rowerowe było to przydatne.
xantcher11/11/2019 15:13

Polecicie coś budżetowego i sprawdzonego co będzie wyświetlało kadencję (cz …Polecicie coś budżetowego i sprawdzonego co będzie wyświetlało kadencję (czujnik może ale nie musi być w komplecie) oraz będzie w stanie wyświetlić wcześniej zaplanowaną trasę (może być bez mapy, wystarczy sam ślad)?


pepper.pl/pro…378
Polecicie jakiś fajny Licznik
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst