Niestety, ta okazja już wygasła
Liberated PC
131° Zakończono

Liberated PC

48,23zł71,99zł-33%Steam Okazje
1
131° Zakończono
Liberated PC
wrz 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wizjonerskie połączenie gry i komiksu
Akcja Liberated w całości rozgrywa się na kartach interaktywnego komiksu. Z kadru na kadr ręcznie rysowana powieść wizualna przeistacza się w dwuwymiarową grę akcji. To przełomowe połączenie dwóch mediów, łączące to, co w nich najlepsze.


Wolność to kwestia perspektywy
Liberated to niepokojąco prawdopodobna dystopia. W bliskiej przyszłości społeczeństwo "always online" w imię wygody i bezpieczeństwa daje władzom przyzwolenie na nieograniczoną kontrolę. Pojawiają się jednak buntownicy – grupa znana jako Liberated.Czym jest Liberated?

Dwuwymiarowa gra akcji
Czeka cię trzymająca w napięciu przygoda pełna strzelanin, cichej infiltracji, zagadek i platformowych wyzwań.


Cyberpunkowe jutro
Media społecznościowe. Fake newsy. Rozpoznawanie twarzy. System oceny obywateli. To nieodległa, lecz złowieszczo znajoma przyszłość, w której społeczeństwo jest trzymane w ryzach technologii.


Ład i rewolucja
Tyrania wyrasta z demokracji. Przemoc rodzi się z rozpaczy. Grupa bojowników o wolność sprzeciwia się nowemu porządkowi świata, ale czy rewolucja naprawdę jest warta swej ceny?


Wiele punktów widzenia
Każdemu wydaje się, że walczy ze złem, lecz prawdy nie da się zobaczyć z jednego punktu widzenia. Liberated to porywająca historia, którą poznasz z różnych perspektyw. Wciel się w osoby stojące po obu stronach ideologicznego konfliktu.
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
1 Komentarz
Właśnie ogrywam gierkę. Taka trochę skradanka, trochę zręcznościówka, ale w sumie najbardziej to po prostu interaktywny komiks, który dobrze się ogląda i czyta. Polecam grać na padzie. Na klawiaturze też oczywiście można, ale mi wygodniej jest na padzie.
Edytowane przez: "Seq" wrz 21.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst