LG D605 Swift L9 II black+16GB SDHC @ LG
Zakończono

LG D605 Swift L9 II black+16GB SDHC @ LG

0
wrz 30. 2014
Najnowszy telefon firmy LG już na rynku!

LG D605 Swift L9 II może być Twój, nie czekaj, kup już teraz za 649zł z wysyłką!

Co posiada ten nowiutki smartfon?

Matryce IPS
Nowoczesna matryca gwarantująca doskonałe odwzorowanie barw oraz wysoki kontrast. Jej istotną cechą jest możliwość oglądania wyświetlanych materiałów pod znacznym kątem (do 178°), bez pogorszenia jakości obrazu.

Dzięki niej będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy w najwyższej jakości ! Na pewno będzie zadowolony/a.

microUSB
Złącze microUSB powstało na potrzeby mobilnych urządzeń, których wielkość nie pozwala na zastosowanie pełnowymiarowego portu USB (Universal Serial Bus). W zależności od specyfikacji oraz oprogramowania danego urządzenia może pełnić różne funkcje. W smartfonach służy najczęściej do szybkiego transferu danych na i z komputera lub zewnętrznej pamięci, a także do ładowania akumulatora. W tabletach znajduje dodatkowe zastosowanie przy podłączaniu fizycznej klawiatury, myszy lub modemu 3G.

Architektura ARM
Zastosowanie nowoczesnego procesora bazującego na architekturze ARM gwarantuje wysoką wydajność, która przekłada się na szybkość działania i komfort obsługi. Dzięki niemu możliwa jest wielowątkowa obsługa aplikacji oraz płynne odtwarzanie materiałów wideo Full HD oraz gier. Ważny jest również niski pobór energii, dzięki któremu można dłużej pracować na tablecie z dala od źródła prądu. Procesor zapewnia również błyskawiczne uruchamianie się urządzenia oraz ciągłe połączenie z Internetem.

Telefon posiada także 2 aparaty. Tylny - 8Mpix oraz przedni do robienia zdjęć w tym popularnego "selfie" - 1,3Mpix.

Ma także wiele nowych funkcji oraz mnóstwo udogodnień dzięki którym Twoje życie stanie się dużo prostsze!

NIE ZWLEKAJ, KUP I PRZETESTUJ TEN SMARTFON!
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy