Niestety, ta okazja już wygasła
Leżak dwu pozycyjny w auchanie
172° Zakończono

Leżak dwu pozycyjny w auchanie

58,95zł79,99zł-26%
7
cze 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalazłem wymiary na innym sklepe na litere C :P 166 x 57 x 100 cm tam kosztuje 70 zł
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Przepłaciłam dopiero co w sobotę kupiłam je za 65 zł, co już było dobrą okazją, a tu jeszcze taniej
Te leżaki to niesamowite badziewie - śruby luzują się po kilku cyklach odchylania (w jednym z leżaków śruba wykręciła się po 3 cyklach!); konstrukcja z niesamowicie cienkich rurek aluminiowych; materiał niewygodny do leżenia z tendencją do rozciągania/puszczania na szwach.
to tzw. leniwiec bardzo dobra konstrukcja , tylko cena robi swoje ,pewnie liche wykonanie...
Edytowane przez: "normalny9999" cze 17.
Gundo17/06/2019 11:52

Te leżaki to niesamowite badziewie - śruby luzują się po kilku cyklach odc …Te leżaki to niesamowite badziewie - śruby luzują się po kilku cyklach odchylania (w jednym z leżaków śruba wykręciła się po 3 cyklach!); konstrukcja z niesamowicie cienkich rurek aluminiowych; materiał niewygodny do leżenia z tendencją do rozciągania/puszczania na szwach.


Jedyne z czym można się zgodzić to słabe wykonanie, ale czemu się dziwić za taką cenę. Z drugiej strony ważę 100 kg i uszkodził mi się tylko jeden taki. I to tylko dlatego, że byłem pod wpływem procentów i nie zważałem na swoją wagę. Trzeba po prostu kupić większą ilość i się nimi cieszyć.
Co do komfortu, to to są najwygodniejsze leżaki na jakich leżałem. Pozycja, przynajmniej dla mojej budowy ciała jest idealna. Na żadnym innym, nawet kilkunastokrotnie droższym, w pozycji odchylonej nie wypocznę lepiej.
Drugi minus jest taki, że ciężko to spakować do samochodu.
szkoda, że tylko 2 pozycje ;), ale + leci
Jaki to sklep na literę C i dlaczego ludzie piszą w ten sposób?
delicatessen17/06/2019 12:47

Jedyne z czym można się zgodzić to słabe wykonanie, ale czemu się dziwić za …Jedyne z czym można się zgodzić to słabe wykonanie, ale czemu się dziwić za taką cenę. Z drugiej strony ważę 100 kg i uszkodził mi się tylko jeden taki. I to tylko dlatego, że byłem pod wpływem procentów i nie zważałem na swoją wagę. Trzeba po prostu kupić większą ilość i się nimi cieszyć.Co do komfortu, to to są najwygodniejsze leżaki na jakich leżałem. Pozycja, przynajmniej dla mojej budowy ciała jest idealna. Na żadnym innym, nawet kilkunastokrotnie droższym, w pozycji odchylonej nie wypocznę lepiej.Drugi minus jest taki, że ciężko to spakować do samochodu.


Co prawda użytkowałam tylko kilka dni, ale też nie wiem jak kolega wyżej rozwalił ten leżak, moze nie jest najsolidniejszy, ale odkąd je kupiłam przypomniały mi się szkolne czasy i bujam się na nim non stop i nie zauważam żadnego uszczerbku
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst