Niestety, ta okazja już wygasła
Lepsze to niż nic, Wideorejestrator marki SmartGPS, taniej o 40% do najniższej ceny na rynku. KOD RABAT!
-21° Zakończono

Lepsze to niż nic, Wideorejestrator marki SmartGPS, taniej o 40% do najniższej ceny na rynku. KOD RABAT!

69zł115zł-40% 9,90zł RTV Euro AGD Okazje
26
wrz 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie oszukujmy się.. to nie jakiś demon, który nagrywa w 4K... baa on nawet nie nagrywa pewnie FullHd ALE!.. jak masz kupić coś teściowej etc. to lepiej wywalić te 70 zł zawsze coś nagra i będzie spokój a nie potem gadane przy stole...
"a miałes kupić mi tą kamerę do auta! ... "
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Elektrośmieć?
26 Komentarzy
Elektrośmieć?
Lepsze nic
"zawsze coś nagra" słowo klucz, coś! szkoda kasy na takie cudo, bo w razie jakichkolwiek problemów, może nic nie nagrać lub coś co do niczego się nie nadaje. Dokładając trochę kasy, lepiej zakupić coś od Xiaomi 70 mai.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 3.
Mariohyper03/09/2020 20:51

"zawsze coś nagra" słowo klucz, coś! szkoda kasy na takie cudo, bo w ra …"zawsze coś nagra" słowo klucz, coś! szkoda kasy na takie cudo, bo w razie jakichkolwiek problemów, może nic nie nagrać lub coś co do niczego się nie nadaje. Dokładając trochę kasy, lepiej zakupić coś od Xiaomi 70 mai.i tak.... na białym koniu wjeżdża Xiaomi... kur.. XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI moim zyciem..
Przed komentarzem pokusiłem się o mały research na YouTube: nagranie w dzień, nagranie w nocy. W skrócie - jeśli kolizja będzie miała miejsce w trakcie jazdy, to będzie można się wybronić pokazując nagranie, ale jeśli ktoś uderzy w środku lasu i ucieknie, to można zapomnieć o odczytaniu tablic. Popieram przedmówców - nawet dla teściowej warto dołożyć te kilkanaście złotych - a niech mówi, że ma złotego zięcia, bo czemu by nie
Mphm03/09/2020 20:56

i tak.... na białym koniu wjeżdża Xiaomi... kur.. XIAOMI XIAOMI XIAOMI XI …i tak.... na białym koniu wjeżdża Xiaomi... kur.. XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI XIAOMI moim zyciem..


Głupszego komentarza tutaj jeszcze nie widziałem, akurat ja posiadam Viofo, tylko akurat nie ta liga cenowa. W cenie do 150 zł 70 mai chyba najbardziej opłacalny zakup, ale pewnie znasz się lepiej. Idź spać, bo jutro do szkoły.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 3.
Mam podobny, nagle przestał nagrywać w pętli i w sumie nie wiadomo czy akurat zdarzenie się nagra czy nie...chciałem przyjanuszować no i czekam teraz na dostawę viofo v3. Chytry 2 razy traci.
Tego to nawet dla teściowej nie polecam, nie będzie widać jak rozbija grata.
Afterdeath03/09/2020 20:59

Mam podobny, nagle przestał nagrywać w pętli i w sumie nie wiadomo czy ak …Mam podobny, nagle przestał nagrywać w pętli i w sumie nie wiadomo czy akurat zdarzenie się nagra czy nie...chciałem przyjanuszować no i czekam teraz na dostawę viofo v3. Chytry 2 razy traci.Tego to nawet dla teściowej nie polecam, nie będzie widać jak rozbija grata.


Na Viofo v3 się nie zawiedziesz, najlepsza moja kamerka, jak do tej pory. Świetne nagrania, świetny tryb parkingowy. Dobry zakup. Polecam dokupić filtr, bo pomaga przy refleksach.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 3.
Mariohyper03/09/2020 20:58

Głupszego komentarza tutaj jeszcze nie widziałem, akurat ja posiadam V …Głupszego komentarza tutaj jeszcze nie widziałem, akurat ja posiadam Viofo, tylko akurat nie ta liga cenowa. W cenie do 150 zł 70 mai chyba najbardziej opłacalny zakup, ale pewnie znasz się lepiej. Idź spać, bo jutro do szkoły.


Stary, oj widziałem głupsze uwierz mi, sporo też głupich odpowiedzi ale trzymasz fason. Kiedyś prywatnie CI napiszę, ale uwierz mi - mam z pewnością większą wiedzę od Ciebie w tym temacie. Nie rozumiem tego chorego promowania tutaj xiaomi jakby nie było innych marek. Pozdrawiam, kładź dzieci bo jutro muszę im jedynki w szkole wystawić.
Mphm03/09/2020 21:02

Stary, oj widziałem głupsze uwierz mi, sporo też głupich odpowiedzi ale trz …Stary, oj widziałem głupsze uwierz mi, sporo też głupich odpowiedzi ale trzymasz fason. Kiedyś prywatnie CI napiszę, ale uwierz mi - mam z pewnością większą wiedzę od Ciebie w tym temacie. Nie rozumiem tego chorego promowania tutaj xiaomi jakby nie było innych marek. Pozdrawiam, kładź dzieci bo jutro muszę im jedynki w szkole wystawić.


Haha dobry jesteś znafca i wstawia taki szajs, powodzenia. Promowania? Znajdź lepsza kamerkę w cenie do 150 zł od 70 mai, a w cenie do 450 lepsza od viofo v3. Tak, dzieci już śpią.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 3.
Mariohyper03/09/2020 21:03

Haha dobry jesteś znafca i wstawia taki szajs, powodzenia.umiesz czytać ze zrozumieniem ? "Nie oszukujmy się.. to nie jakiś demon, który nagrywa w 4K... baa on nawet nie nagrywa pewnie FullHd ALE!.. jak masz kupić coś teściowej etc. to lepiej wywalić te 70 zł zawsze coś nagra i będzie spokój a nie potem gadane przy stole..."
czy uważasz, że ja tutaj ten model wychwalam, polecam pod kątech technologii ? Nie, zwracam tylko uwagę, że jak ktoś MUSI coś kupić a nie chce wydawać więcej bo MUSI kupić po prostu coś, to wrzucam dla takich osób okazję. Lece, paaaaa...
Mariohyper03/09/2020 21:03

Haha dobry jesteś znafca i wstawia taki szajs, powodzenia. Promowania? …Haha dobry jesteś znafca i wstawia taki szajs, powodzenia. Promowania? Znajdź lepsza kamerkę w cenie do 150 zł od 70 mai, a w cenie do 450 lepsza od viofo v3. Tak, dzieci już śpią.nie będe wrzucał tu linków bo jeszcze podejdzie to pod promowaniem produkty i dostanę bana.
Mphm03/09/2020 21:06

nie będe wrzucał tu linków bo jeszcze podejdzie to pod promowaniem pr …nie będe wrzucał tu linków bo jeszcze podejdzie to pod promowaniem produkty i dostanę bana.


Możesz założyć dyskusje pepper, na ten temat, chętnie poczytam i się wypowiem. Luzik, zawsze jestem chętny do wymiany doświadczeń i opinii z innymi użytkownikami Peppera. Za dyskusje i polecanie gadżetów, nikt bana nie rozdaje. Podziel się wiedzą i doświadczeniem, to akurat zawsze jest na plus. Nie ma co się spinać, życie jest za krótkie, żeby trącić na to czas.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 3.
Mariohyper03/09/2020 21:03

Haha dobry jesteś znafca i wstawia taki szajs, powodzenia. Promowania? …Haha dobry jesteś znafca i wstawia taki szajs, powodzenia. Promowania? Znajdź lepsza kamerkę w cenie do 150 zł od 70 mai, a w cenie do 450 lepsza od viofo v3. Tak, dzieci już śpią.w sumie zaciekawiłeś mnie tym modele 70mai i ceną 150 ? Pokaż gdzie ona kosztuje 150 zł - nie wyskakuj mi nawet z aliex etc. Gdzie za 150 zł mogę kupić to teraz tu w polsce ? naprawdę jestem ciekawy.
ceneo.pl/730…483
Mphm03/09/2020 21:09

w sumie zaciekawiłeś mnie tym modele 70mai i ceną 150 ? Pokaż gdzie ona kos …w sumie zaciekawiłeś mnie tym modele 70mai i ceną 150 ? Pokaż gdzie ona kosztuje 150 zł - nie wyskakuj mi nawet z aliex etc. Gdzie za 150 zł mogę kupić to teraz tu w polsce ? naprawdę jestem ciekawy. https://www.ceneo.pl/73064483


Hyh za krótko jesteś na pepper, sorki. Widać mało doświadczenia masz w tym temacie, a pamiętaj że na Ali można kupić coś co będziesz miał w 3 dni w domu. 20 kwietnia 2020 to mało widziałeś promocji na pepper.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 3.
Mariohyper03/09/2020 21:11

Hyh za krótko jesteś na pepper, sorki. Widać mało doświadczenia masz w tym …Hyh za krótko jesteś na pepper, sorki. Widać mało doświadczenia masz w tym temacie, a pamiętaj że na Ali można kupić coś co będziesz miał w 3 dni w domu.link proszę
Mphm03/09/2020 21:11

link proszę


A Ty dalej swoje masz screen 29 sierpnia
5025433.jpgDostawa z PL coś jeszcze? Dużo jest takich okazji, ale widać leniwy jesteś.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 3.
Mariohyper03/09/2020 21:13

A Ty dalej swoje masz screen 29 sierpnia [Obrazek] Dostawa z PL coś …A Ty dalej swoje masz screen 29 sierpnia [Obrazek] Dostawa z PL coś jeszcze?a gdzie to mogę serwisować w przypadku uszkodzenia, gwarancja ? Ja tylko pytam..
Mphm03/09/2020 21:14

a gdzie to mogę serwisować w przypadku uszkodzenia, gwarancja ? Ja tylko p …a gdzie to mogę serwisować w przypadku uszkodzenia, gwarancja ? Ja tylko pytam..


U Janka w garażu....
Mariohyper03/09/2020 21:13

A Ty dalej swoje masz screen 29 sierpnia [Obrazek] Dostawa z PL coś …A Ty dalej swoje masz screen 29 sierpnia [Obrazek] Dostawa z PL coś jeszcze? Dużo jest takich okazji, ale widać leniwy jesteś.Poza tym 70mai to rodzina wielu produktów. Ja podałem Ci towar na poziomie za 250-300 zł, ty mi wyskakujesz z byle jaką lufką
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst