Lenovo Moto E LTE @X-kom
206°Zakończono

Lenovo Moto E LTE @X-kom

11
kwi 6. 2016
Jeśli ktoś poszukuje taniego i bardzo fajnego telefonu, ten polecam z całego serca. Za niewielką kwotę dostajemy telefon na 24 msc gwarancji z LTE oraz płynnością działania która nie wpłynie na nasze nerwy.
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Dodam, że ten telefon ma "czysty" system bez nakładek operatorów i producenta, a teraz rozpoczęła się aktualizacja do Androida 6.0

Jeszcze dodam od siebie, bo tato używa tego tel. - zdjęcia na zewnątrz w dzień wychodzą OKej, choć wiadomo nie jest to high-end, natomiast w pomieszczeniach wieczorem przy żarówkach zdjęcia po prostu robi i widać co na nich jest, ale cudów nie oczekujmy ;-) Płynność jest bez zastrzeżeń w telefonie.
jeśli ktoś nie chce chińczyka i chce bezprobl. 24gwar. to moto E w cenie 4stówek jest dobrą opcją
gdyby dali flash byłby rewelacyjną opcją - osobiście nawet nie rozpatruje bo nie ma flash a często używam latarki tak więc lepiej stówkę dołożyć i brać G 2rd za 499
szymekKwi 6.

Dodam, że ten telefon ma "czysty" system bez nakładek operatorów i producenta, a teraz rozpoczęła się aktualizacja do Androida 6.0Jeszcze dodam od siebie, bo tato używa tego tel. - zdjęcia na zewnątrz w dzień wychodzą OKej, choć wiadomo nie jest to high-end, natomiast w pomieszczeniach wieczorem przy żarówkach zdjęcia po prostu robi i widać co na nich jest, ale cudów nie oczekujmy ;-) Płynność jest bez zastrzeżeń w telefonie.


aktualizacja zaczęła się kilka tygodni temu w Europie ,moja moto e dalej bez 6,0.
mmxvKwi 6.

jeśli ktoś nie chce chińczyka i chce bezprobl. 24gwar. to moto E w cenie 4stówek jest dobrą opcją gdyby dali flash byłby rewelacyjną opcją - osobiście nawet nie rozpatruje bo nie ma flash a często używam latarki tak więc lepiej stówkę dołożyć i brać G 2rd za 499Jak by nie patrzeć Lenovo to chińczyk pełną gębą :P
oberkronKwi 6.

aktualizacja zaczęła się kilka tygodni temu w Europie ,moja moto e dalej bez 6,0.


Z tego co się orientuję to zaczęła się w Indiach to nie tak dawno (luty?), a później w Kanadzie i to końcem marca, Europa dopiero teraz wystartowała na dniach ;-)
szymekKwi 6.

Z tego co się orientuję to zaczęła się w Indiach to nie tak dawno (luty?), a później w Kanadzie i to końcem marca, Europa dopiero teraz wystartowała na dniach ;-)


w Europie od 15 bądź 16 marca ,także zaraz będzie miesiąc i cisza
W ostatnim tygodniu Moto E LTE mojej mamy dostała Update do Androida 6.0
Avatar
Usunięty5246
Wiele jest negatywnych komentarzy nt. jakości rozmów. Czy to działania konkurencji czy coś jest na rzeczy?
oberkronKwi 6.

aktualizacja zaczęła się kilka tygodni temu w Europie ,moja moto e dalej bez 6,0.Manualna instalacja 6.0 zajęła mi wczoraj godzinę, z wliczonym czasem na znalezienie informacji na ten temat. Oficjalny soft jest w sieci. Telefon działa zauważalnie szybciej. Kupiony wczoraj w x-komie miał andka 5.0.2 i nie chciał się aktualizować przez OTA.
Andrzej.CebulaKwi 7.

Manualna instalacja 6.0 zajęła mi wczoraj godzinę, z wliczonym czasem na znalezienie informacji na ten temat. Oficjalny soft jest w sieci. Telefon działa zauważalnie szybciej. Kupiony wczoraj w x-komie miał andka 5.0.2 i nie chciał się aktualizować przez OTA.


tak wiem ,że to prosta sprawa ale mimo to poczekam jeszcze chwilę może wyskoczy z OTA
jak by się ktoś zastanawiał nad kupnem to dodatkowo od paru dni jest już w Pl aktualizacja do android 6 przez OTA
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy