Lenovo Moto 360 Sport (Android Wear, 4GB ROM, 512MB RAM, pulsometr...) @Amazon.fr
56°Zakończono

Lenovo Moto 360 Sport (Android Wear, 4GB ROM, 512MB RAM, pulsometr...) @Amazon.fr

admin 7
kwi 12. 2016
Niezła okazja na smartwatcha we francuskim Amazonie.
Lenovo Moto 360 Sport jest przeceniony o 30%. Wraz z dostawą do Polski zapłacimy ok. 945zł (€220,02).

19483.jpg

Najniższa oferta na Ceneo to 1340,89zł

19483.jpg

Specyfikacja:
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 400, 1.2 GHz
 • Pamięć: RAM 512 MB
 • Pamięć wbudowana: 4 GB
 • Przekątna ekranu: 1,37"
 • Rozdzielczość ekranu: 360 x 325 px
 • Łączność: Bluetooth, WiFi
 • Zainstalowany system operacyjny: Android Wear
 • Wbudowane sensory (czujniki) Czujnik światła, barometr, żyroskop, akcelerometr, czujnik tętna
 • Bezprzewodowe ładowanie, pyłoszczelność i wodoszczelność (IP67), Gorilla Glass 3, wbudowany mikrofon
 • Bateria Litowo-jonowa: 300 mAh
 • Kompatybilność: smartfony z systemem iOS 8.2 lub nowszym, z systemem Android 4.3 lub nowszym


Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Czy dobrze wyczytałem, że gwarancja wynosi zaledwie 6 miesięcy? W takim razie można kupić używany jak nowy za 205eur z wysyłką i mamy 30 dni gwarancji.
Autor admin
lvg52kwi 12. 2016

Czy dobrze wyczytałem, że gwarancja wynosi zaledwie 6 miesięcy? W takim ra …Czy dobrze wyczytałem, że gwarancja wynosi zaledwie 6 miesięcy? W takim razie można kupić używany jak nowy za 205eur z wysyłką i mamy 30 dni gwarancji.


Raczej błąd w opisie. U innych sprzedawców gwarancja to 1 rok (6 miesięcy nie jest nawet dopuszczalne we Francji ze względów prawnych).
Cadkwi 12. 2016

Raczej błąd w opisie. U innych sprzedawców gwarancja to 1 rok (6 miesięcy … Raczej błąd w opisie. U innych sprzedawców gwarancja to 1 rok (6 miesięcy nie jest nawet dopuszczalne we Francji ze względów prawnych).

​A wiesz może jak to wygląda w przypadku używanych rzeczy sprzedawanych przez tamtejszy Amazon jak np ten używany w stanie idealnym moto 360 sport? Czy jedynie jest te 30 dni?
Autor admin
Przy okazji jednej z okazji wrzucałem info

"Towary "Warehouse Deals" pochodzą ze zwrotów (jeżeli komuś nie spodobał się towar i odesłał go z powrotem). Opakowanie może być otwarte, a towary nosić drobne ślady użytkowania (dokładny opis w poszczególnych ofertach). W przypadku tych towarów nie obowiązuję gwarancja (chociaż można próbować bezpośrednio u producentów), ale mamy 30 dni na zwrot z podaniem przyczyny (Amazon's satisfaction guarantee) lub 14 jeżeli po prostu się rozmyślimy.
"
Cadkwi 12. 2016

Przy okazji jednej z okazji wrzucałem info "Towary "Warehouse Deals" …Przy okazji jednej z okazji wrzucałem info "Towary "Warehouse Deals" pochodzą ze zwrotów (jeżeli komuś nie spodobał się towar i odesłał go z powrotem). Opakowanie może być otwarte, a towary nosić drobne ślady użytkowania (dokładny opis w poszczególnych ofertach). W przypadku tych towarów nie obowiązuję gwarancja (chociaż można próbować bezpośrednio u producentów), ale mamy 30 dni na zwrot z podaniem przyczyny (Amazon's satisfaction guarantee) lub 14 jeżeli po prostu się rozmyślimy."

​A co z rękojmią? Bo chyba w całej EU obowiązuje okres 2-letni bez różnicy czy towar jest nowy czy używany chyba, że w opisie przedmiotu jest informacja o konkretnej usterce.
Autor admin
lvg52kwi 12. 2016

​A co z rękojmią? Bo chyba w całej EU obowiązuje okres 2-letni bez różni … ​A co z rękojmią? Bo chyba w całej EU obowiązuje okres 2-letni bez różnicy czy towar jest nowy czy używany chyba, że w opisie przedmiotu jest informacja o konkretnej usterce.


Znalazłem coś takiego: "Konsument może realizować te uprawnienia, jeśli niezgodność towaru z umową zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania konsumentowi danej rzeczy, jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana, strony mogą ten termin skrócić, jednakże nie poniżej jednego roku. Konsument powinien powiadomić o wystąpieniu niezgodności towaru z umową przed upływem dwóch miesięcy od jej stwierdzenia."
Autor admin
lvg52kwi 12. 2016

​A co z rękojmią? Bo chyba w całej EU obowiązuje okres 2-letni bez różni … ​A co z rękojmią? Bo chyba w całej EU obowiązuje okres 2-letni bez różnicy czy towar jest nowy czy używany chyba, że w opisie przedmiotu jest informacja o konkretnej usterce.


Na naszej brytyjskiej stronie znalazłem jeszcze coś takiego w dyskusjach:

I finally got an answer to this and I have it verbally and in writing:

"Hello
My name xxxx from Amazon, we spoke on the phone earlier. I understand you had queries about the LG television you orders on a warehouse deal.
All items offered by Amazon Warehouse Deals are sold with a One-Year warranty covering mechanical or component failures.
Due to the changing nature of the inventory, we won’t be able to replace your item. Instead, we’ll provide you with a refund. "

Warto byłoby jednak dopytać bezpośrednio w Amazonie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst

  Najlepsi sprzedawcy