Niestety, ta okazja już wygasła

Gra Leisure Suit Larry 3 - Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals (PC) za darmo w IndieGala

lip 2. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Instrukcja:

  • zaloguj się na konto IndieGala
  • przewiń w dół i kliknij przycisk „Add to Your Library”, aby dodać grę do swojej biblioteki
  • przejdź do „My Library” żeby znaleźć grę, ewentualnie przejdź do zakładki „Showcase“
  • można też pobrać launcher do gier IndieGala z ich strony - galaClient (beta), zainstalować go, zalogować się i pobrać dodane do biblioteki gry


550583_1.jpg
Leisure Suit Larry 3: Pasjonująca Patti w poszukiwaniu pulsujących piersi

Trzecia część miłosnych perypetii Larry’ego Laffera jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej historii, gdzie Larry wyprowadził w pole agentów KGB i uratował wyspę Nontoonyt przed doktorem Nanookie, dzięki czemu zyskał wdzięczność najpiękniejszej mieszkanki egzotycznej wyspy – Kalalau, którą poślubił. Niestety okazuje się, że małżonka nie czuła się z Larrym zbyt szczęśliwie i opuszcza go dla innej kobiety. Podłamany tym faktem playboy wznawia swoje podboje, zresztą z dobrym skutkiem, ponieważ udaje mu się zaciągnąć do łóżka połowę żeńskiej populacji tropikalnej wyspy, na której dzieje się akcja.

Gra podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym Larry wyrusza na poszukiwanie kobiet, w których mógłby wzbudzić zainteresowanie. Z to w drugim, gdy po ciężkich próbach udaje mu się wreszcie zaciągnąć je do łóżka, zawsze coś lub ktoś przerywa im słodkie chwile. Śmiałość ukazujących się scen miłosnych zależy od poziomu filtrowania ustalanego na początku gry, podczas odpowiedzi na pięć pytań sprawdzających wiek gracza. Zaskakującym elementem jest możliwość sterowania pod koniec gry kobietą zakochaną w Larrym.

Wprowadzono obsługę myszy, niestety, mimo większej ilości szczegółów, grafika w dalszym ciągu to EGA w 16 kolorach. Fabuła jest bardziej pikantna i wciągająca, jednak na niekorzyść zmieniono wygląd Larry’ego, który nie przypomina tu postaci z wcześniejszych części gry.

550583_1.jpg550583_1.jpg550583_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy