Niestety, ta okazja już wygasła

LEGO Star Wars pr R2-D2 + LEGO City piórnik z motywem helikoptera

maj 17. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do kupienia model Lego Star Wars R2-D2. W teraz najniższej cenie na rynku. Możliwy darmowy odbiór osobisty. Dodatkowo do zamówienia dostaniemy piórnik z motywem Lego City.


Opis ze strony:
Ten zestaw konstrukcyjny należy do wysokiej jakości serii zestawów LEGO Star Wars dla dorosłych i będzie doskonałym prezentem dla każdego fana „Gwiezdnych Wojen” albo doświadczonego konstruktora LEGO.
Zbuduj z klocków LEGO® i ustaw na półce ten niezwykle szczegółowy model kultowej postaci z sagi „Gwiezdne Wojny”: droida R2-D2. Zestaw 75308 to nowość na maj 2021 roku.
W komplecie jest zbudowana z klocków podstawka z plakietką informacyjną, figurka LEGO® Star Wars™ droida R2-D2 oraz specjalny klocek LEGO upamiętniający 50. rocznicę powstania wytwórni Lucasfilm.
Model kolekcjonerski R2-D2 ma ok. 31 cm wysokości, 20 cm szerokości i 15 cm głębokości.
W komplecie są łatwe instrukcje, dzięki którym każdy poradzi sobie ze złożeniem modelu.
Kolekcjonerskie zestawy LEGO® Star Wars™ dla dorosłych zaprojektowane zostały z myślą o wymagających hobbystach, którzy lubią relaksować się we wciągający i kreatywny sposób.
Elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łatwo się łączą i mocno trzymają.
Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, dzięki czemu mamy pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.
Zawiera szczegółowy przewodnik zapewniający wskazówki pomocne przy składaniu.
Zestawy LEGO® Star Wars™ dla dorosłych oferują zabawny, kreatywny sposób na relaks.
Liczba elementów 2314.
Produkt przeznaczony dla osób od 18. roku życia.
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze