Niestety, ta okazja już wygasła
LEGO® kolekcja Marvela - 3 gry + wszystkie dodatki (Xbox One) VPN
366° Zakończono

LEGO® kolekcja Marvela - 3 gry + wszystkie dodatki (Xbox One) VPN

45,69złMicrosoft Okazje
52
366° Zakończono
LEGO® kolekcja Marvela - 3 gry + wszystkie dodatki (Xbox One) VPN
Zaktualizowano lip 21. (Opublikowano cze 23.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W skład LEGO® kolekcji Marvela wchodzą trzy przepełnione akcją gry z serii LEGO Marvel:
LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Marvel Avengers oraz LEGO Marvel Super Heroes 2, a także wszystkie przepustki sezonowe do każdej z nich - łącznie 21 dodatków!

1. Logujemy się i kupujemy dwie karty podarunkowe w kwotach 29 R$ dostępne tutaj. Najtaniej wychodzi wybierając walutę w dolarach i płacąc kartą Revolut.

2. Nastepnie na swoim koncie Microsoft w zakładce twoje informacje zmieniamy region na Brazylię i wybieramy województwo Parana.

3. Pobieramy i uruchamiamy darmową wtyczkę HolaVPN. Wybieramy Brazylię i wchodzimy na brazylijską stronę Microsoftu.

4. Kupujemy grę klikając "Comprar", następnie "Avançar" i na kolejnej stronie "Resgatar um cartão-presente" wpisujemy w okienko nasze kody z kart podarunkowych który dostaliśmy na maila jeden po drugim i potwierdzamy zakup gry.

P.S. Jeśli będą na końcu chcieli pełny adres to podajcie adres konsulatu polskiego: Av. Agostinho Leão Junior 234, 82590-300 Curtiba, Brazylia

5. Wyloguj się, wyłącz VPN, zmień region z powrotem na Polski i ciesz się grą za mniejsze pieniądze
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
52 Komentarze
Standardowe pytanie, czy będzie język polski?
raval8223/06/2020 10:47

Standardowe pytanie, czy będzie język polski?


Raczej napisy.
Poluje na te części ale raczej na steam
raval8223/06/2020 10:47

Standardowe pytanie, czy będzie język polski?


Napisy PL

Edit: Super Heroes 2 ma polski dubbing
Edytowane przez: "TommyLeeJ" cze 23.
Chodzi o ta zaznaczona pierwsza kartę?jak kupie dwie to nie będzie to 51,57
4623366-REcje.jpg
raval8223/06/2020 11:20

Chodzi o ta zaznaczona pierwsza kartę?jak kupie dwie to nie będzie to 5 …Chodzi o ta zaznaczona pierwsza kartę?jak kupie dwie to nie będzie to 51,57[Obrazek]


Tak o tą pierwszą. Później jeszcze gdy wybierzemy płatność kartą to nalicza prowizje i wyjdzie 51,57.

Edit: wyjdzie 51,13. Ceny kart się stale zmieniają, więc cena zawsze może się trochę różnić.
Edytowane przez: "TommyLeeJ" cze 23.
Jak szybko dostaje się kody na maila bo ja nic narazie poza potwierdzeniem zakupów nie dostałem.
BaRaafau23/06/2020 10:49

Raczej napisy.


Z tego co pamietam to jezyk gry powiazany jest z regionem na konsoli, wiec jeśli dana gra posiada polska wersje językową to nie zależnie gdzie była kupiona, (a na konsoli ustawiony jest region Polska) to bedzie ona instalowana w wersji jak na rynek polski

Jak ktos z posiadaczy zainstaluje to prosze o informacje czy tylko napisy czy dubbing tez dostepny?
raval8223/06/2020 12:09

Jak szybko dostaje się kody na maila bo ja nic narazie poza potwierdzeniem …Jak szybko dostaje się kody na maila bo ja nic narazie poza potwierdzeniem zakupów nie dostałem.


Różnie z tym bywa. Najlepiej się zalogować i sprawdzić w my orders jaki ma status. Tam też może być szybciej dostępny kod.
Kupione, dzięki

Ej, a jak przez pomyłkę wklepałem jeden kod bez VPN (ale zmieniłem adres i region), to coś się stanie? M$ w ogóle banuje konta?
Edytowane przez: "firewalkwithme" cze 23.
raval8223/06/2020 12:09

Jak szybko dostaje się kody na maila bo ja nic narazie poza potwierdzeniem …Jak szybko dostaje się kody na maila bo ja nic narazie poza potwierdzeniem zakupów nie dostałem.


Najlepiej zalogować się na seagm i przejść do zakładki My Orders. Tam masz opcję Retrive Code. U mnie pojawiła się kilka minut po zakupie.
firewalkwithme23/06/2020 12:50

Kupione, dzięki Ej, a jak przez pomyłkę wklepałem jeden kod bez VPN (a …Kupione, dzięki Ej, a jak przez pomyłkę wklepałem jeden kod bez VPN (ale zmieniłem adres i region), to coś się stanie? M$ w ogóle banuje konta?


Spoko też mi się zdarzyło. Jeśli zakup przeszedł to wszystko w porządku. Nie słyszałem jeszcze żeby Microsoft banował za kupowanie z VPN. Jeśli już coś mieli by robić w tym kierunku to prędzej zablokują możliwość kupna za pomocą kart podarunkowych, albo wprowadzą jakieś inne zabezpieczenia aby uniemożliwić ten proceder. Wątpię żeby zaczęli banować dość dużą liczbę swoich klientów za zakupy jakby nie było w ich oficjalnym sklepie.
firewalkwithme23/06/2020 12:52

Najlepiej zalogować się na seagm i przejść do zakładki My Orders. Tam masz …Najlepiej zalogować się na seagm i przejść do zakładki My Orders. Tam masz opcję Retrive Code. U mnie pojawiła się kilka minut po zakupie.


Dzieki pomoglo
Jeszcze kolejne pytanie laika. Kupiłem, wylosowanej, gdzie teraz znajdę zakupiona grę? Jak zaloguje się na xboxie to będę to już widział? Pytam ponieważ nie ma mnie w domu wiec nie mogę sprawdIc
raval8223/06/2020 13:35

Jeszcze kolejne pytanie laika. Kupiłem, wylosowanej, gdzie teraz znajdę z …Jeszcze kolejne pytanie laika. Kupiłem, wylosowanej, gdzie teraz znajdę zakupiona grę? Jak zaloguje się na xboxie to będę to już widział? Pytam ponieważ nie ma mnie w domu wiec nie mogę sprawdIc


Będzie w twojej bibliotece gier, a jeśli nie to wpisz w wyszukiwarce sklepu na konsoli i tam kliknij zainstaluj. Wtedy gry zaczną się pobierać i automatycznie doda je do biblioteki.
TommyLeeJ23/06/2020 13:45

Będzie w twojej bibliotece gier, a jeśli nie to wpisz w wyszukiwarce s …Będzie w twojej bibliotece gier, a jeśli nie to wpisz w wyszukiwarce sklepu na konsoli i tam kliknij zainstaluj. Wtedy gry zaczną się pobierać i automatycznie doda je do biblioteki.


Super, bardzo dziękuje, a w ogóle to + za okazje
raval8223/06/2020 10:47

Standardowe pytanie, czy będzie język polski?


pierwsze super heroes tylko angielskie ,pozostałe dwie polskie napisy
Edit:
Lego star wars deluxe też wypada tanio (250 ARS w argentynie) i jest polskie audio tak ważne dla najmłodszych
Edytowane przez: "dealcombo" cze 23.
TommyLeeJ23/06/2020 13:11

Spoko też mi się zdarzyło. Jeśli zakup przeszedł to wszystko w porządku. Ni …Spoko też mi się zdarzyło. Jeśli zakup przeszedł to wszystko w porządku. Nie słyszałem jeszcze żeby Microsoft banował za kupowanie z VPN. Jeśli już coś mieli by robić w tym kierunku to prędzej zablokują możliwość kupna za pomocą kart podarunkowych, albo wprowadzą jakieś inne zabezpieczenia aby uniemożliwić ten proceder. Wątpię żeby zaczęli banować dość dużą liczbę swoich klientów za zakupy jakby nie było w ich oficjalnym sklepie.


No mam nadzieję, bo kupowałem z głównego konta z Game Passem na 2 lata.

Też myślę, że ten "proceder" jest nieoficjalnie akceptowany przez Microsoft i jakby mieli coś z tym zrobić, już dawno by zrobili. Sony bardziej tego pilnuje i na plejaka trzeba bardziej kombinować, trzeba mieć oddzielne konta na region. Nie sądzę, żeby zablokowali możliwość korzystania z kart podarunkowych, bo to już standard w większości sklepów.


Info dla zainteresowanych: na pewno Super Heroes 2 jest z dubbingiem, a jedynka po angielsku. Nie ma polskich napisów.
Edytowane przez: "firewalkwithme" cze 23.
TommyLeeJ23/06/2020 10:53

Napisy PLEdit: gry posiadają polski dubbing


Wow. No to sztos!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst