Niestety, ta okazja już wygasła
LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake
107° Zakończono

LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake

419zł434zł-3%al.to Okazje
3
107° Zakończono
LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake
lis 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższa cena za LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake w al.to.

328085.jpg
Lunapark
Przeżyj całodniową piracką przygodę w Heartlake. Zanim przejedziesz się karuzelą, zostaw torby w szatni, żeby nic nie zgubić. Zmierz wzrost dzielnej Emmy z serii LEGO® Friends, żeby mogła przejechać się kolejką górską z pirackim statkiem widmem — pełną szkieletów, nietoperzy i ohydnych pająków. Uśmiechnij się do aparatu — Chloe przebrana za syrenkę zrobi Ci zdjęcie. Miejmy nadzieję, że wyjdzie ładne. Inaczej wylądujesz za burtą!

Kręcąca się karuzela
Odwiedź rewelacyjny park rozrywki z zestawu LEGO® Friends 41375 Piracka przygoda w Heartlake. Ten zestaw pozwoli małemu konstruktorowi poczuć emocje związane z wizytą w lunaparku. W parku znajduje się kasa biletowa, stoisko z przekąskami, koło fortuny, karuzela z huśtawkami i kolejka górska z pirackim statkiem widmem. Kasa biletowa ma obrotowe bramki przez które można wchodzić i wychodzić. Na jednym ze stoisk można zakręcić kołem fortuny i wygrać smakołyki. Karuzela ma trzy siedzenia, które kręcą się i obracają dzięki funkcji obrotu. Karuzela ma ok. 26 cm wysokości, 18 cm szerokości i 18 cm głębokości.

Kolejka górska z pirackim statkiem widmo
Główną atrakcją parku jest jednak kolejka górska z pirackim statkiem widmem. Kolejka ze statkiem ma miarkę wzrostu, barierkę wejściową, wagonik w kształcie łódki i tory prowadzące przez różne przerażające scenerie. Po przejechaniu przez upiorne kotary z folii wagonik kolejki trafia do świata nietoperzy, szkieletów i skorpionów. W jednej komnacie znajduje się świecąca pochodnia. Piracki statek widmo ma ok. 30 cm wysokości, 17 cm długości i 40 cm szerokości.

Pięć minilaleczek
W zestawie znajduje się pięć minilaleczek: Olivia, Emma, Stephanie, Zack i Chloe, a do tego figurki delfina, ptaka i dwóch szkieletów. Wśród wielu akcesoriów można znaleźć m. in.: popcorn, bilet wejściowy, pluszowy miś, skrzynia skarbów czy aparat fotograficzny. Miarka wzrostu i inne sprytne funkcje dodają modelowi realizmu i ułatwiają wciągającą zabawę.
Połącz model z zestawem 41373 Karuzela z ośmiornicą i 41337 Podwodna frajda, by przeżyć jeszcze więcej przygód w parku rozrywki.

Aplikacja LEGO® Life
W aplikacji LEGO® Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO® są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Te instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła.

328085-WQj0D.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
Najlepsze komentarze
3 Komentarze
Prześlij Komentarz