Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham Steam CD Key

lip 27. 2022
Najlepiej sprzedająca się seria gier LEGO Batman powraca w nieziemskiej, pełnej akcji przygodzie! W grze LEGO Batman™ 3: Poza Gotham Zamaskowany Krzyżowiec łączy siły z superbohaterami z uniwersum DC Comics i wyrusza w kosmos, aby powstrzymać złego Brainiaca przed zniszczeniem Ziemi. Wykorzystując moc pierścieni Latarni, Brainiac zmniejsza światy, aby dodać je do swojej pokręconej kolekcji miniaturowych miast z całego wszechświata. Teraz najwięksi superbohaterowie i najsprytniejsi złoczyńcy muszą zjednoczyć się i wyruszyć w podróż do różnych Światów Latarni, aby zebrać Pierścienie Latarni i powstrzymać Brainiaca, zanim będzie za późno.

Cechy
  • Ekscytująca walka w kosmosie – Po raz pierwszy w historii walcz z Batmanem i jego sojusznikami w kosmosie i w różnych światach Latarni, w tym Zamarona i Odyma.
  • Solidna lista bohaterów i złoczyńców DC Comics – Zagraj i odblokuj ponad 150 unikalnych postaci o niesamowitych mocach i umiejętnościach, w tym członków Ligi Sprawiedliwości oraz figurki BIG LEGO, takie jak Cyborg, Solomon Grundy i nie tylko.
  • Unikalna fabuła z nowymi wątkami i zwrotami akcji – Zaskakujące przebrania, zdolność kontroli umysłu Brainiaca i moc pierścieni Latarni wprowadzają zupełnie nowy zwrot akcji do postaci, które wydawało ci się, że znasz.
  • Hakuj terminale komputerowe – Wejdź do wirtualnego świata, aby uciec z labiryntów, walczyć na arenach i ścigać się w poszukiwaniu kodu.
  • Nietoperzowe koło gadżetów — wystarczy nacisnąć przycisk, aby wybrać i ulepszyć kostiumy i umiejętności wybranej postaci.
  • Różnorodność kultowych miejsc — odwiedź Halę Sprawiedliwości, Jaskinię Batmana i Wieżę Strażniczą Ligi Sprawiedliwości, aby uzyskać dostęp do sklepów, pokoi z trofeami oraz personalizatorów bohaterów i pojazdów.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze