Niestety, ta okazja już wygasła
LEGO® 75288 Star Wars - Maszyna krocząca AT-AT
490° Zakończono

LEGO® 75288 Star Wars - Maszyna krocząca AT-AT

500zł550zł-9% 9,90zł al.to Okazje
11
sie 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo fajny i pożądany zestaw z wakacyjnego dropu nowości od LEGO Star Wars w niskiej cenie, zwykle stoi na sklepach internetowych po około 540zł. Jest to jeden z tych zestawów które pięknie prezentują się na półce, a za kilka lat nie straci się przy sprzedaży używanego zestawu.

Cena z kodem KONIEC-WAKACJI jest ważna tylko dziś 31.08.2020 do końca dnia. Kodu można użyć tylko raz na jednym koncie al.to.
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
11 Komentarzy
Jakie warunki użycia kuponu - Na co działa? 50 zł na wszystko? MWZ?

Edit:
Przecież to jest kupon na kolejne zakupy za zakupy za min. 500 zł, więc ten zestaw nie kosztuje 500, tylko 550, a kupon dostajesz na następny raz - wprowadzasz w błąd kolego. Minus
Efit 2
Pomyliłem się - mea culpa
Btw. Ta promocja już jest dodana na pepperze
Edytowane przez: "Aurgelmir" sie 31.
Aurgelmir31/08/2020 08:31

Jakie warunki użycia kuponu - Na co działa? 50 zł na wszystko? MW …Jakie warunki użycia kuponu - Na co działa? 50 zł na wszystko? MWZ?Edit:Przecież to jest kupon na kolejne zakupy za zakupy za min. 500 zł, więc ten zestaw nie kosztuje 500, tylko 550, a kupon dostajesz na następny raz - wprowadzasz w błąd kolego. Minus


U mnie działa gdy nawet nie jestem zalogowany, a nigdy nie robiłem zakupów na al.to, więc jak to "na kolejne zakupy"?
Kupujebadziewia31/08/2020 08:42

U mnie działa gdy nawet nie jestem zalogowany, a nigdy nie robiłem zakupów …U mnie działa gdy nawet nie jestem zalogowany, a nigdy nie robiłem zakupów na al.to, więc jak to "na kolejne zakupy"?


Przepraszam, masz rację - pomyliło mi się z inną, niedawną promocją
To jest kod 50 zł na wszystko powyżej 500 zł
Za LEGO zawsze plus
Sprzedają jako "krocząca", ale można też nią latać!
Oni tego nawet nie sprawdzają!
Imho obniżka 40-50 zł przy takiej kwocie zakupu tj. 500 to żadna obniżka...
Swoffy31/08/2020 14:01

Komentarz usunięty


Tak ktoś wziął w łapę. Ale pomysll, że w ostatnim filmie wielki okręt flagowy o długości 60km ma guwniane osłony a krążowniki czy niszczyciele są masakrowanie przez działka myśliwców gdzie malutki sokół millenium wytrzymywał kilka trafień. Uzbrojone w jakieś lasery które są za wolne w coś trafić. A okręty biją się jak za wczasów Napoleona salwami hurtowymi z bliska
Tam też musiały być przekręty w stoczniach choć teraz u nas jak widać też są niezłe nawet u nas przykład: oczyszczalni Czajka. Super drogi bubel tak jak cała flota Imperium.
Edytowane przez: "Krzychu127" sie 31.
Swoffy31/08/2020 14:01

Komentarz usunięty


Z tego, co pamiętam, główną inspiracją przy tworzeniu AT-AT były słonie.

Tak czy siak trudno odmówić Ci racji. :> Dla mnie największym nieporozumieniem są TIE Fightery. Przyjmują na klatę 2 (słownie: dwa) strzały z najsłabszego lasera. I bum. Jak można zaprojektować myśliwiec, którego jedyną szansą jest walka w roju? Im więcej maszyn w pobliżu, tym łatwiej o zderzenie. TIE Fightery powinny mieć domyślnie tarcze tak jak X-Wingi. Ktoś wziął w łapę albo prezes Sienar Fleet Systems kumpluje się z Palpatinem. Ot co!
Już nie ma
Słaba ta cena. Ja bym poczekał jeszcze. Poprzedni AT-AT jest teraz do wyłapania nawet za 400 zł
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Kupujebadziewia. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst