Niestety, ta okazja już wygasła
Lego 75212 sokół Millennium
101° Zakończono

Lego 75212 sokół Millennium

559,99zł799,99zł-30%LEGO Okazje
14
sie 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta oficjalnego sklepu LEGO.

Podróżuj z Hanem Solo, Chewbaccą i ich przyjaciółmi na pokładzie statku z zestawu LEGO® Star WarsSokół Millennium — ucieczka z Kessel. Ta wersja LEGO kultowego koreliańskiego frachtowca z filmu o Hanie Solo ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i odczepianą pokrywą, dwa sprężynowe działka, antenę czujnika, rampę, obracające się wieżyczki laserowe na wierzchu i spodzie z dwoma miejscami dla strzelców, a także odczepianą kapsułę ewakuacyjną. Ten niesamowity zestaw z serii Star Wars ma także otwierane pokrywy kadłuba, dzięki którym można dostać się do szczegółowego wnętrza statku. W środku znajduje się ładownia z kanapą i stolikiem do gry w holograficzne szachy Dejarik, łóżko, schowek na amunicję oraz hipernapęd do zbudowania z narzędziami. W zestawie jest sześć minifigurek i droid DD-BD.

 • W zestawie sześć minifigurek: Han Solo, Chewbacca, Qi’ra, Lando Calrissian, Quay Tolsite oraz droid z Kessel, a także droid DD-BD.
 • Model ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i zdejmowaną pokrywą, czujnik, dwa sprężynowe działka, rampę, obracające się wieżyczki laserowe na wierzchu i spodzie z dwoma miejscami dla minifigurek strzelców, odczepianą kapsułę ewakuacyjną i otwierane pokrywy kadłuba, które umożliwiają łatwy dostęp do szczegółowego wnętrza.
 • Wewnątrz statku znajduje się ładownia z dwoma kontenerami, komputer nawigacyjny, kanapa i stół do holograficznych szachów Dejarik, bar, łóżko, schowek na amunicję oraz hipernapęd z narzędziami.
 • Broń: dwa pistolety blasterowe, karabin blasterowy i blaster Landa.
 • W zestawie jest też elektrolornetka.
 • Podnieś pokrywy kadłuba i odegraj wewnątrz statku ciekawe przygody z filmu o Hanie Solo.
 • Zagraj z Chewbaccą w szachy Dejarik… tylko pamiętaj, że nie lubi przegrywać!
 • Ten zestaw z serii LEGO® Star Wars jest odpowiedni dla dzieci w wieku 9–14 lat.
 • Model ma ok. 11 cm wysokości, 48 cm długości i 30 cm szerokości.
Aktualizacje społecznościowe
LEGO OkazjeLEGO promocja

Grupy

14 Komentarzy
No naprawdę okazja...
dzieki, lecimy goraco
drogi...ale szybki!
Lepin tańszy
Ojej... cena nie ważna...ważna prędkość wiesz w ile parsek pokonał między.....
Niedawno za 379.99zl na Merlinie ze zniżką.
Nonu17/08/2019 22:15

Lepin tańszy


Ić pan z tym lepinem...
Przecież to żadna okazja na allegro jest kilka ofert tańszych
W lipcu kupowałem za 499 na allegro ... jeszcze kilka monet wpadło i nie traktuję tego jako okazję
Na allegro za 500zł
Było, jest i będzie taniej. na Allegro i Amazon ES lub IT. Tutaj można się skusić jak ktoś się spieszy, kupuje coś jeszcze bo przesyłka darmowa i dostanie punkty VIP jakieś 5% kwoty. W tym wypadku także bezpłatny pakiet 5005969 Powrót do szkoły. To nadal nie daje rabatu 40% za droższego sokoła niż poprzedni. Tak czy inaczej, warto mieć w kolekcji.
Używając kod PL19 zestaw akcesoriów do szkoły gratis. Pakiet zawiera notatnik, ołówek, linijkę, gumkę, dwa arkusze z naklejkami i piórnik na wszystkie przybory.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst