Niestety, ta okazja już wygasła
LEGO 10875 Duplo - Pociąg towarowy
542° Zakończono

LEGO 10875 Duplo - Pociąg towarowy

312zł385zł-19% Darmowa dostawa DarmowaWildberries Okazje
60
542° Zakończono
LEGO 10875 Duplo - Pociąg towarowy
wrz 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena tylko w aplikacji

Jedna z najniższych dotychczas cen na ten bardzo fajny zestaw - polecam go wszystkim - młody ma i świetnie się bawi.
Pociąg może być sterowany klockami funkcyjnymi (stop, gwizd, światła, zawróć, tankowanie) oraz za pomocą aplikacji LEGO DUPLO Connected Train.
W zestawie oprócz pociągu z dwoma wagonami jest statek, żuraw portowy, duży dźwig, kawiarenka i dystrybutor, z którego można zatankować pociąg + oczywiście figurki.
W aplikacji z kolei są zadania do wykonania, za które zdobywa się nagrody.
Zabawa na wiele godzin gwarantowana.
Cena regularna podana z allegro ze smartem, ale jak ktoś szuka alternatywy, to na niemieckim amazonie jest za nieco ponad 80 Euro (z polskim VATem), czyli niecałe 370 PLN.
Zamawiałem już w wildberries Lego kilkukrotnie i nigdy nie było problemów, albo mocno zdefasonowanych pudełek, a zdarzały się nawet kartony w stanie idealnym - zdjęcia wrzucone w moich innych wstawkach z tego sklepu.
Aktualizacje społecznościowe
60 Komentarzy
Mam starszy pociąg na baterie z duplo. Czy tory beda kompatybilne?
Już 324 zl
rzepa1017/09/2020 23:09

Już 324 zlPrzeczytaj proszę jeszcze raz pierwsze zdanie opisu...
Marek_Szczuka17/09/2020 23:07

Mam starszy pociąg na baterie z duplo. Czy tory beda kompatybilne?Wydaje mi się, że tak. Chyba tylko kolor się zmienił z ciemnoszarego na jasnoszary. Możesz sprawdzić na zdjęciach w wyższej rozdzielczości, czy będą pasować do Twoich.
Aurgelmir17/09/2020 23:15

Wydaje mi się, że tak. Chyba tylko kolor się zmienił z ciemnoszarego na jas …Wydaje mi się, że tak. Chyba tylko kolor się zmienił z ciemnoszarego na jasnoszary. Możesz sprawdzić na zdjęciach w wyższej rozdzielczości, czy będą pasować do Twoich.


Już to widzę jak siedzi przed monitorem i szuka ile % powiększyć ekran w przeglądarce żeby pasowalo chcąc nie chcąc w końcu będzie pasować
Wildhells17/09/2020 23:21

Już to widzę jak siedzi przed monitorem i szuka ile % powiększyć ekran w pr …Już to widzę jak siedzi przed monitorem i szuka ile % powiększyć ekran w przeglądarce żeby pasowalo chcąc nie chcąc w końcu będzie pasowaćRaczej chodzi o system łączenia - nie wiem jaki to "starszy pociąg na baterie z duplo", więc ciężko mi się odnieść, ale powinno pasować.
Marek_Szczuka17/09/2020 23:07

Mam starszy pociąg na baterie z duplo. Czy tory beda kompatybilne?


Wszystkie tory duplo pasują do siebie.
To jest Lego. Tu wszystko do wszystkiego pasuje, nawet do zestawów sprzed 20 lat. Tak jak kolega wspomniał zmienił się kolor.
A te tory z zestawu idzie połączyć w jakąś pętlę czy muszą być tak rozrzucone bez sensu jak na zdjęciu?
nemensis17/09/2020 23:54

A te tory z zestawu idzie połączyć w jakąś pętlę czy muszą być tak rozrzuco …A te tory z zestawu idzie połączyć w jakąś pętlę czy muszą być tak rozrzucone bez sensu jak na zdjęciu?5105054-vqKnE.jpgOwal + dwie bocznice
Ma to wartość kolekcjonerska?
nemensis17/09/2020 23:54

A te tory z zestawu idzie połączyć w jakąś pętlę czy muszą być tak rozrzuco …A te tory z zestawu idzie połączyć w jakąś pętlę czy muszą być tak rozrzucone bez sensu jak na zdjęciu?


Polecam dokupić zestaw z samymi torami i mostem. Kosztuje poniżej stówki, a znacznie rozszerza możliwości zabawy. Cena super bo zazwyczaj powyższy zestaw jest za ok. 400.
Marek_Szczuka17/09/2020 23:07

Mam starszy pociąg na baterie z duplo. Czy tory beda kompatybilne?


Tak.
Marek_Szczuka17/09/2020 23:07

Mam starszy pociąg na baterie z duplo. Czy tory beda kompatybilne?


Tak będą na 100% kolor torów tylko będzie się różnić w porównaniu z starszymi zestawami
Kupiłem ten zestaw na ostatniej okazji z Selgrosa, czeka na dobre czasy dla młodego, w międzyczasie orientowałem się w temacie torów i tak:
- wszystkie wcześniejsze Duplo pasują;
- na olx jest sporo ofert na same tory;
- na olx w większości traficie podróbki;
- podróbki pasują.
Mi się udało kupić używany zestaw Hui Mei za 20zł, z zepsutą lokomotywą, wszystkie klocki pasują do oryginału, praktycznie bez różnic, tory w innym kolorze. (zdjęcie pogladowe, mam trochę inny zestaw)
5105489-YP4X1.jpg
Tak jak pisał kolega powyżej, ten zestaw z oferty jest w tej cenie super a jak dokupi się dodatkowe tory za 120zł to już jest full set.
Edytowane przez: "Grizmo" wrz 18.
Aurgelmir17/09/2020 23:11

Przeczytaj proszę jeszcze raz pierwsze zdanie opisu...


Mea culpa
Grizmo18/09/2020 07:16

Kupiłem ten zestaw na ostatniej okazji z Selgrosa, czeka na dobre czasy …Kupiłem ten zestaw na ostatniej okazji z Selgrosa, czeka na dobre czasy dla młodego, w międzyczasie orientowałem się w temacie torów i tak:- wszystkie wcześniejsze Duplo pasują;- na olx jest sporo ofert na same tory;- na olx w większości traficie podróbki;- podróbki pasują.Mi się udało kupić używany zestaw Hui Mei za 20zł, z zepsutą lokomotywą, wszystkie klocki pasują do oryginału, praktycznie bez różnic, tory w innym kolorze. (zdjęcie pogladowe, mam trochę inny zestaw)[Obrazek] Tak jak pisał kolega powyżej, ten zestaw z oferty jest w tej cenie super a jak dokupi się dodatkowe tory za 120zł to już jest full set.


To jakiś polak musiał markę wymyślić..ch..je muje;)
NIe róbcie tego błędu i nie pokazujcie dziecku tej aplikacji do sterowania pociągiem. Też myślałem, że to fajne i teraz jak rozkładamy pociąg to główną atrakcją dla młodego są te gierki w aplikacji, a nie pociąg.
Kupione! Będzie na Mikołaja
Dzięki!
Edytowane przez: "Catalina" wrz 18.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst