Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
377°
Opublikowano 19 godzin temu

Legnickie Stowarzyszenie Kobiety Europy zaprasza na Śniadanie u Piastów >>> bezpłatny wstęp

Stacjonarnie: Dolnośląskie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
1 955
2 095

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Legnickie Stowarzyszenie Kobiety Europy powraca z wydarzeniem na Zamku Piastowskim. Zaprasza wszystkich legniczan w najbliższy czwartek (19 października) na wyjątkową podróż w czasie. Stowarzyszenie przeniesie nas do epoki średniowiecza podczas niezwykłego wydarzenia zatytułowanego „Śniadanie u Piastów”.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 pod Zamkiem Piastowskim w Legnicy, gdzie przewodnik Elżbieta Kot zabierze nas w fascynującą podróż przez historię tego niezwykłego miejsca. Dowiemy się więcej o Zamku i postaci św. Jadwigi.

O godzinie 11:00 przeniesiemy się do Centrum Wolontariatu Miejskiego przy Rynku 19, gdzie odbędzie się prawdziwe średniowieczne śniadanie. Kasza z okrasą, jak za dawnych lat, będzie głównym daniem tego wyjątkowego posiłku. To doskonała okazja, aby poczuć smak minionych wieków i zanurzyć się w atmosferę średniowiecznej uczty.

Podczas śniadania będziemy mieli również okazję wysłuchać koncertu muzyki inspirowanej średniowieczem, który przeniesie nas w świat dźwięków minionych epok. Ponadto, zobaczymy fascynujący pokaz tańca dawnego, który przywróci nam tradycje i zwyczaje tamtych czasów.

Projekt „Śniadania u Piastów” jest wspierany przez Urząd Miasta Legnicy. Zapraszamy wszystkich na to fascynujące wydarzenie, które pozwoli nam odkryć piękno i bogactwo kultury średniowiecznej. „Śniadanie u Piastów” to doskonała okazja, aby poczuć magię minionych epok i na nowo odkryć nasze dziedzictwo.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika JacK2
  Mnie już przeniosło niedawno w średniowiecze i nie zamierzam poznawać już teraz średniowiecznego śniadania...

  PS. "Kasza z okrasą"? -nie tak to miało być nie tak...
 2. Awatar użytkownika quercus
  Czy to Kobiety Europy bedom te kasze gotować, czy może jakaś pani Grażynka abo Janusz?
  Awatar użytkownika Mariohyper
  Tak BEDOM...
 3. Awatar użytkownika hykker
  Kasza z okrasą. Zeby chociaz kebaba z jagnieciny podawali. Ale wszedzie swinina i swinina. Nawet owsianki zdrowej nie ma
 4. Awatar użytkownika krzynu
  podobno pewnego razu pod legnica chlop sie zesral jajecznica
Awatar użytkownika