Niestety, ta okazja już wygasła
Legendia, hotel Diament+bilety wstępu
149° Zakończono

Legendia, hotel Diament+bilety wstępu

414zł
7
149° Zakończono
Legendia, hotel Diament+bilety wstępu
lip 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od 6 czerwca do końca wakacji można wykupić nocleg w hotelach Diament, pozwala na wczesne zameldowanie, korzystanie z oferty hoteli.
Najtańszy pakiet 414 zł za 2 osoby dorosłe
Pakiet obejmuje
 • bezkosztową rezerwację bez zaliczek (gwarancją bezpieczeństwa w przypadku rezygnacji),
 • pobyt na jedną noc w komfortowym pokoju,
 • wczesne zameldowanie w hotelu od 10:00,
 • późne wymeldowanie z hotelu do 18:00,
 • wyśmienite śniadanie, polecane zarówno przez podróżujących zawodowo jak i rodziny z dziećmi,

 • możliwość zakupu obiadokolacji w preferencyjnych cenach,
 • bilety wstępu do Legendii,
 • parking,
 • korzystanie ze zróżnicowanej infrastruktury dostępnej w poszczególnych hotelach, takich jak: basen, jacuzzi, sauna, fitness, strefa spa*,
*szczegóły infrastruktury dostępne są na stronach hoteli.
Aktualizacje społecznościowe
"Nasze Hotele Arsenal Palace i Bella Notte mieszczą się na pograniczu Chorzowa i Katowic.
Bezpośrednio sąsiadują z Parkiem Śląskim, który został założony 70lat temu i stał się jednym z największych parków śródmiejskich w Europie. Z czasem teren parku rozbudowywano, a jego infrastruktura wzbogaciła się o ZOO, Wesołe Miasteczko (obecnie Legendia), Planetarium, Rosarium oraz jedyną w kraju poziomą kolejkę linową Elka. Metamorfoza terenów spowodowała, że Park Śląski stał się jednym z ulubionych miejsc rekreacji i odpoczynku Ślązaków, a dzisiaj jest również destynacją turystyczną chętnie odwiedzaną przez wielu turystów z całego świata.
Wybierając Hotel Diament Arsenal Palace będziecie mogli udać się pieszo, spacerem trwającym 10 minut do stacji kolejki. Ze stacji Elki w pobliżu hotelu dojedziecie do stacji Wesołe Miasteczko Legendia, gdzie rozpoczniecie swoją przygodę z tym unikatowym, najstarszym w naszym kraju lunaparkiem. Legendia dzisiaj to nowoczesny park rozrywki. Obok kultowej, największej karuzeli z samolotami i najwyższego młyńskiego koła w kraju, i innych łącznie 40’tu atrakcji w parku, znajduję się w nim zapierający dech w piersiach Lech Coaster – nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w prestiżowym, branżowym konkursie na najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku. Więcej informacji o Legendii znajdziecie tutaj."
Hotele mają 3 / 4 gwiazdki.
7 Komentarzy
Jedna noc to chyba Hilton
Edytowane przez: "Alt" lip 9.
Alt09/07/2020 19:58

Jedna noc to chyba Hilton


No nie wiem, ostatnio szukałam normalnego noclegu na jedną noc (!) w Świnoujściu i porównywarka pokazała mi pokój w Radison Hotel za ponad 1500 zł za 2 osoby i 2 dzieci do lat 5.. W tej cenie co w ofercie był tylko jeden pokój i to bez żadnych biletów do czegokolwiek w cenie noclegu..
jaskolczegniazdo09/07/2020 21:06

No nie wiem, ostatnio szukałam normalnego noclegu na jedną noc (!) w Ś …No nie wiem, ostatnio szukałam normalnego noclegu na jedną noc (!) w Świnoujściu i porównywarka pokazała mi pokój w Radison Hotel za ponad 1500 zł za 2 osoby i 2 dzieci do lat 5.. W tej cenie co w ofercie był tylko jeden pokój i to bez żadnych biletów do czegokolwiek w cenie noclegu..


Zobacz airbnb. Często są całe domki.
Muszę przyznać że ciekawa oferta , mam nie daleko a nawet nie wiedziałem że tam tyle atrakcji jest .Zawsze jakoś tylko Rabka , Inwałd i energylandia
Tylko czemu nocleg dla 2 osób dorosłych tylko? Przecież tam się jeździ z dziećmi. Gdzie one mają spać? Pod hotelem?
seth.evlfie10/07/2020 06:22

Tylko czemu nocleg dla 2 osób dorosłych tylko? Przecież tam się jeździ z dz …Tylko czemu nocleg dla 2 osób dorosłych tylko? Przecież tam się jeździ z dziećmi. Gdzie one mają spać? Pod hotelem?Jeśli ktoś nie szuka fanaberii polecam hotel, który miesi się w samym parku:
Hotel Skaut hotel 2-gwiazdkowy
Aleja Harcerska 3, 41-500 Chorzów,
Ewentualnie trochę dalej
Focus Hotel Katowice Chorzów hotel 3-gwiazdkowy
Ul. Armii Krajowej 15, 41-500 Chorzów,
seth.evlfie10/07/2020 06:22

Tylko czemu nocleg dla 2 osób dorosłych tylko? Przecież tam się jeździ z dz …Tylko czemu nocleg dla 2 osób dorosłych tylko? Przecież tam się jeździ z dziećmi. Gdzie one mają spać? Pod hotelem?


jeśli przeczytasz ofertę, są różne opcje, 2+2 też jest, 2+1 itp
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst