Niestety, ta okazja wygasła 5 stycznia 2023.
173° Zakończono
3
Opublikowano 26 grudnia 2022

LEFT 4 DEAD BUNDLE @ Steam

6,88zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.584
3.535

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

PRODUKTY ZAWARTE W TYM ZESTAWIE:

 • Left 4 Dead

 • Left 4 Dead 2

Gra Left 4 Dead to nowy tytuł firmy Valve — twórców takich gier jak Counter-Strike, Half-Life i wielu innych — przeznaczony na komputery PC i konsole Xbox 360. Gracz wciela się w jednego z czterech ocalałych, których zadaniem jest przeciwstawić się hordom zombie i przerażających mutantów.
Akcja gry L4D, w której gracze muszą współpracować, aby przeżyć, rozpoczyna się tuż po długo wyczekiwanej apokalipsie zombie. Rozgrywka podzielona została na cztery „kampanie filmowe”, umiejscowione w różnych miejskich i podmiejskich obszarach. W każdej kampanii drużyna otrzymuje ogólny cel. Gra toczy się na terenie pięciu dużych map i może zostać rozegrana przez maksymalnie 4 graczy.
Menedżer sztucznej inteligencji – system „AI Director” – odpowiedzialny jest za tworzenie niepowtarzalnej rozgrywki w każdej nowej grze. Menedżer ten, przywołując klimat filmów hollywoodzkich, zarządza przeciwnikami, odtwarza dźwięki i prowadzi akcję tak, aby dopasować rozgrywkę do postępów drużyny.
Światowa premiera Left 4 Dead na komputery PC i konsole Xbox 360 przewidziana jest na listopad. Gra zawierać będzie nowe tryby rozgrywki wieloosobowej.

 • Wciągająca rozgrywka wieloosobowa autorstwa twórców gier Counter-Strike i Half-Life
 • Zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji kierują towarzyszami i przeciwnikami, z każdym razem zapewniając graczom dynamiczną i emocjonującą rozgrywkę
 • 20 nowych map. 10 nowych broni. Cztery „kampanie filmowe”
 • Różne rodzaje rozgrywki, statystyki, rankingi i system nagród zachęcają do współpracy podczas gry
 • Komentarze twórców pozwalają zapoznać się z zakulisowymi informacjami o powstawaniu gry
 • Technologia Source i platforma SteamOsadzone w świecie apokalipsy zombie Left 4 Dead 2 (L4D2) jest następcą laureata wielu nagród, gry kooperacyjnej numer jeden 2008 roku – Left 4 Dead.
Ta kooperacyjna gra FPS akcji osadzona w konwencji horroru przeprowadzi ciebie i twoich znajomych przez miasta, bagna i cmentarze południa Stanów Zjednoczonych od Savannah aż do Nowego Orleanu w pięciu obszernych kampaniach.
Zagrasz jako jeden z czterech nowych ocalałych uzbrojonych w szeroki wachlarz klasycznych oraz ulepszonych broni. Będziesz mieć również okazję wyżyć się na zarażonych przy użyciu wielu diabelnie skutecznych broni białych, od pił mechanicznych i siekier zaczynając, a na zabójczej patelni kończąc.
Użyjesz tych broni przeciwko trzem nowym przerażającym specjalnym zarażonym (albo zagrasz nimi w trybie kontry). Spotkasz także pięciu niezwykłych zwykłych zarażonych, w tym przerażającego błotniaka.
W przeniesieniu szalonej, pełnej akcji gry charakterystycznej dla Left 4 Dead na nowy poziom pomaga AI Director 2.0. Ten ulepszony silnik SI posiada możliwość proceduralnej zmiany pogody w trakcie walki, dróg możliwych do obrania, a także efektów, dźwięków i liczby wrogów – wszystko w zależności od twojego powodzenia w grze. L4D2 zapewnia satysfakcjonujące doświadczenia i stanowi unikatowe wyzwanie wraz z każdą rozgrywką, która jest dostosowana do twojego stylu gry.

 • Gra kooperacyjna nowej generacji od twórców Half-Life, Portal, Team Fortress i Counter-Strike.
 • Ponad 20 nowych przedmiotów i broni, z czego ponad 10 to bronie białe – siekiera, piła łańcuchowa, patelnia, kij bejsbolowy – które pozwalają ci na bliższe zapoznanie się z zombie.
 • Nowi ocalali. Nowa linia fabularna. Nowe dialogi.
 • Pięć obszernych kampanii dla trybu kooperacyjnego, kontry i przetrwania.
 • Całkowicie nowy wieloosobowy tryb gry.
 • Niezwykli zwykli zarażeni. Każda z nowych pięciu kampanii zawiera co najmniej jednego z nowych niezwykłych zwykłych zombie, które są unikalne dla danej kampanii.
 • AI Director 2.0: zaawansowana technologia „AI Director”, która kreowała niezwykłość L4D poprzez dostosowywanie liczby wrogów, efektów i muzyki na podstawie dokonań graczy. W L4D2 powraca jako „AI Director 2.0”, który poszerza zdolności poprzednika o możliwość zmiany wyglądu poziomów, obiektów świata, pogody i oświetlenia, by odzwierciedlić różne pory dnia.
 • Statystyki, rankingi i system nagród skłaniają do współpracy w grze.
Steam Więcej szczegółów na Steam
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  L4D2 to jedna z najlepszych gier na steamie, 3zł to śmieszna cena za to co oferuje (ale warto ze znajomymi grać). Na pewno najlepsza zombie rozwałka online. Mapy z L4D są w L4D2 jako customy, więc wystarczy ściągnąć dodatek do folderu C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Left 4 Dead 2\left4dead2\addons i zainstalować. Nie ma sensu kupować L4D
 2. Avatar
  Minus - 10 lat temu było za darmo!

  A poważnie to jest klasyk klasyków, chyba najlepszy co-op
 3. Avatar
  Ta gra to arcydzieło.
Avatar