Niestety, ta okazja już wygasła

Left 4 Dead 2 darmowe granie przez 3 dni / Left 4 Dead 2 za 7,19 zł / LEFT 4 DEAD BUNDLE za 10,78 zł @ Steam

lip 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

LEFT 4 DEAD BUNDLE - 10,78 zł - Steam

Osadzone w świecie apokalipsy zombie Left 4 Dead 2 (L4D2) jest następcą laureata wielu nagród, gry kooperacyjnej numer jeden 2008 roku – Left 4 Dead.
Ta kooperacyjna gra FPS akcji osadzona w konwencji horroru przeprowadzi ciebie i twoich znajomych przez miasta, bagna i cmentarze południa Stanów Zjednoczonych od Savannah aż do Nowego Orleanu w pięciu obszernych kampaniach.
Zagrasz jako jeden z czterech nowych ocalałych uzbrojonych w szeroki wachlarz klasycznych oraz ulepszonych broni. Będziesz mieć również okazję wyżyć się na zarażonych przy użyciu wielu diabelnie skutecznych broni białych, od pił mechanicznych i siekier zaczynając, a na zabójczej patelni kończąc.
Użyjesz tych broni przeciwko trzem nowym przerażającym specjalnym zarażonym (albo zagrasz nimi w trybie kontry). Spotkasz także pięciu niezwykłych zwykłych zarażonych, w tym przerażającego błotniaka.
W przeniesieniu szalonej, pełnej akcji gry charakterystycznej dla Left 4 Dead na nowy poziom pomaga AI Director 2.0. Ten ulepszony silnik SI posiada możliwość proceduralnej zmiany pogody w trakcie walki, dróg możliwych do obrania, a także efektów, dźwięków i liczby wrogów – wszystko w zależności od twojego powodzenia w grze. L4D2 zapewnia satysfakcjonujące doświadczenia i stanowi unikatowe wyzwanie wraz z każdą rozgrywką, która jest dostosowana do twojego stylu gry.
  • Gra kooperacyjna nowej generacji od twórców Half-Life, Portal, Team Fortress i Counter-Strike.
  • Ponad 20 nowych przedmiotów i broni, z czego ponad 10 to bronie białe – siekiera, piła łańcuchowa, patelnia, kij bejsbolowy – które pozwalają ci na bliższe zapoznanie się z zombie.
  • Nowi ocalali. Nowa linia fabularna. Nowe dialogi.
  • Pięć obszernych kampanii dla trybu kooperacyjnego, kontry i przetrwania.
  • Całkowicie nowy wieloosobowy tryb gry.
  • Niezwykli zwykli zarażeni. Każda z nowych pięciu kampanii zawiera co najmniej jednego z nowych niezwykłych zwykłych zombie, które są unikalne dla danej kampanii.
  • AI Director 2.0: zaawansowana technologia „AI Director”, która kreowała niezwykłość L4D poprzez dostosowywanie liczby wrogów, efektów i muzyki na podstawie dokonań graczy. W L4D2 powraca jako „AI Director 2.0”, który poszerza zdolności poprzednika o możliwość zmiany wyglądu poziomów, obiektów świata, pogody i oświetlenia, by odzwierciedlić różne pory dnia.
  • Statystyki, rankingi i system nagród skłaniają do współpracy w grze.
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze