Niestety, ta okazja już wygasła
LED z sensorem ruchu i zmierzczhu za 10,99 zł @ Biedronka
726° Zakończono

LED z sensorem ruchu i zmierzczhu za 10,99 zł @ Biedronka

16
paź 5. 2017
Dziś w dwóch biedronkach widziałem te żarówki za 10,99 zł. Kupowałem kiedyś taką za 17,99 zł i sprawdza się u mnie w małym przedpokoju.
Działa bardzo fajnie sensor ruchu i zmierzchu i załącza wieczorem światło jak sie pojawi ktoś w zasięgu.

Żarówka jest na gwint E27. Ma moc 6,5W i strumień świetlny to 470 lm. Barwa ciepła 3000K.
JA od siebie polecam cena dobra a opcja sensoru bardzo wygodna.
Do znalezienia w koszach z wyprzedażą.

55376-zCSlH.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

16 Komentarzy
Witam, jest jakaś regulacja czasu świecenia oraz czułości czujnika zmierzchu czy to zamknięta na stałe obudowa ??
Edytowane przez: "f1maras" paź 5. 2017
f1maraspaź 5. 2017

Witam, jest jakaś regulacja czasu świecenia oraz czułości czujnika zmi …Witam, jest jakaś regulacja czasu świecenia oraz czułości czujnika zmierzchu czy to zamknięta na stałe obudowa ??


Mam taką i nie ma regulacji. U mnie już jakiś rok świeci na zewnątrz pod daszkiem, przetrwała zimę i lato, jestem zadowolony z wytrzymałości. Sensor potrafi łapać nawet z ok 15m.
Edytowane przez: "CebulowyRycerz" paź 5. 2017
f1maraspaź 5. 2017

Witam, jest jakaś regulacja czasu świecenia oraz czułości czujnika zmi …Witam, jest jakaś regulacja czasu świecenia oraz czułości czujnika zmierzchu czy to zamknięta na stałe obudowa ??Nie ma żadnej regulacji. Żarówka wygląda jak zwykła ma tylko na czubku wypustkę z czujnikami. Ta widoczna na zdjęciu
Dziękuje za odpowiedzi Panowie, podejdę poszukać jej u siebie.
dobra cena, aktualnie z chin taniej tylko słabsze:
gearbest.com/glo…=21
A czy ta żarówka może świecić tylko po zapadnięciu zmierzchu? Bo o taką mi chodzi. Żadnego wykrywania ruchu.
rymcymcym05/10/2017 12:52

A czy ta żarówka może świecić tylko po zapadnięciu zmierzchu? Bo o taką mi …A czy ta żarówka może świecić tylko po zapadnięciu zmierzchu? Bo o taką mi chodzi. Żadnego wykrywania ruchu.najpierw działa sensor zmierzczhu jeśli nie jest ciemno nie działa na ruch.
W praktyce działa to tak:
Włączasz ją i zapala się na kilkadziesiąt sekund. Następnie jak jest jasno to ruch nie włącza jej. Aby zaświeciła musisz
ja wyłączyć i włączyć. Ewentualnie jak jest ciemno to włącza się po wykryciu ruchu.
Jak nie ma ruchu to nie będzie świecić.
Edytowane przez: "szaq" paź 5. 2017
Czy jeśli wyjdziemy z jej pola widzenia to od razu się wyłącza, czy świeci jakiś czas a jeśli tak to ile czasu jeszcze świeci?
Skoro nie ma regulacji "ciemności" to jak wg Was wygląda moment w którym zaczyna działać półmrok lekki zmrok noc? mi by pasowało żeby zaczynała działać jak będzie już naprawdę ciemno, póki widać nie musi działać. Jak to wygląda?
jaremipaź 5. 2017

Czy jeśli wyjdziemy z jej pola widzenia to od razu się wyłącza, czy świeci …Czy jeśli wyjdziemy z jej pola widzenia to od razu się wyłącza, czy świeci jakiś czas a jeśli tak to ile czasu jeszcze świeci?Działa jeszcze przez kilkanaście sekund od kiedy skończy wykrywać ruch.

misterpawpaź 5. 2017

Skoro nie ma regulacji "ciemności" to jak wg Was wygląda moment w którym za …Skoro nie ma regulacji "ciemności" to jak wg Was wygląda moment w którym zaczyna działać półmrok lekki zmrok noc? mi by pasowało żeby zaczynała działać jak będzie już naprawdę ciemno, póki widać nie musi działać. Jak to wygląda?Nie wiem jak to określić ale załącza się chyba jak jest półmrok czyli jak już światło coś daje.
szaqpaź 5. 2017

najpierw działa sensor zmierzczhu jeśli nie jest ciemno nie działa na ru …najpierw działa sensor zmierzczhu jeśli nie jest ciemno nie działa na ruch.W praktyce działa to tak:Włączasz ją i zapala się na kilkadziesiąt sekund. Następnie jak jest jasno to ruch nie włącza jej. Aby zaświeciła musisz ja wyłączyć i włączyć. Ewentualnie jak jest ciemno to włącza się po wykryciu ruchu.Jak nie ma ruchu to nie będzie świecić.

Wielkie dzięki. Czyli kicha... Żarówka nie dla mnie
Łapie przez mleczny klosz?
Pixxypaź 5. 2017

Łapie przez mleczny klosz?raczej nie
Dziła działa tylko jak skończy jej się czas to sie wyłączy i ma w dupie czy tam jestesmy
Mam od 2 lat i polecam
W teorii fajna rzecz, ale w praktyce w większości przypadków może okazać się nieużyteczna ze względu na krótki czas świecenia po wykryciu ruchu - brak regulacji czasu mocno ogranicza zastosowanie tej żarówki.
Edytowane przez: "FotX" paź 6. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst