Niestety, ta okazja już wygasła
Lecton dostęp do audiobooków na 90 dni (możliwe 150!) dla posiadaczy karty @ Multisport
378° Zakończono

Lecton dostęp do audiobooków na 90 dni (możliwe 150!) dla posiadaczy karty @ Multisport

27
mar 13. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Multisport Books to oferta, w ramach której uzyskamy kod na 90 dni dostępu do serwisu Lecton. Skierowana jest do osób posiadających kartę Multisport.

Lecton to aplikacja autorstwa Audioteki, zawierająca m.in. część oferty ich audiobooków, podcasty oraz audioseriale.

Kod możemy wygenerować i użyć do 30.05.2019. Spokojnie więc można wcześniej skorzystać z 60 dni od NaviExpert (w tamtej ofercie nie trzeba mieć nawet nawigacji), co razem daje nam 150 dni dostępu do Lectona. Wg opisu kody od Multisport zadziałają także na istniejących kontach.

Chcąc użyć obu kodów, najpierw trzeba wykorzystać kod 60 dni od NaviExpert, bo on jest ważny tylko do końca kwietnia. Jeśli użyjesz go do końca marca, to skończy się w maju, kiedy będzie jeszcze można użyć kodu z Multisport.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

27 Komentarzy
Okazja brzmi mega Dobre pozycje oferują?
Oferta świetna, dużo ciekawych pozycji. Storytel odkładam na najbliższy czas na bok...
Edytowane przez: "Janko018" mar 13. 2019
Ile ta oferta z multisportem bedzie obowiązywać? Bo bede miał od 1 kwietnia multisporta ;d
Super, dzieki!
ja mam kody z inpostu , warte to cos?
Oferta Lectona w porównaniu np. do audioteki strasznie biedna. Takie promocje tylko mnie utwierdzają, że lepiej nie będzie...celują w dużo użytkowników i niską cenę, a nie jakość zawartości.
Brawo Ty !
kooowal9575 g, 7 min

Ile ta oferta z multisportem bedzie obowiązywać? Bo bede miał od 1 kw …Ile ta oferta z multisportem bedzie obowiązywać? Bo bede miał od 1 kwietnia multisporta ;d


Kody można generować do 31. maja
normalny999914/03/2019 00:07

ja mam kody z inpostu , warte to cos?


Kod z inpostu jest na 30 dni. Możesz go użyć do 31.03 i tylko 1 na koncie (nie sumują się). Też mam ich dużo

Tak, jak napisał @Kuba.Buba oferta audiobooków nie powala. Są to chyba tylko produkcje własne Audioteki. Niemniej wcale nie jest ich mało i spokojnie można wybrać coś dla siebie. Ja z przyjemnością słuchałem Wiedźmina, który jest zrobiony jako słuchowisko. Występuje wielu aktorów, co jest ciekawsze od klasycznego audiobooka czytanego przez lektora.
Edytowane przez: "DoReMi" mar 14. 2019
matt19047 g, 58 min

Okazja brzmi mega Dobre pozycje oferują?


Hmm czy duży może nie aż tak jak w innych tego typu stronach z audiobookami ale sporo ciekawych pozycji się znajdzie
DoReMi42 min

Kod z inpostu jest na 30 dni. Możesz go użyć do 31.03 i tylko 1 na koncie ( …Kod z inpostu jest na 30 dni. Możesz go użyć do 31.03 i tylko 1 na koncie (nie sumują się). Też mam ich dużo Tak, jak napisał @Kuba.Buba oferta audiobooków nie powala. Są to chyba tylko produkcje własne Audioteki. Niemniej wcale nie jest ich mało i spokojnie można wybrać coś dla siebie. Ja z przyjemnością słuchałem Wiedźmina, który jest zrobiony jako słuchowisko. Występuje wielu aktorów, co jest ciekawsze od klasycznego audiobooka czytanego przez lektora.


Co do wiedźmina to szkoda że nie dali wszystkich tomów ze słuchowiska więc tak średnio
matt19047 min

Okazja brzmi mega Dobre pozycje oferują?


Za darmo mogą być
Jakbym miał płacić to zdecydowanie Storytel!
Czy dobrze rozumiem, że jeśli teraz wygeneruję oba kody i aktywuję oba w aplikacji, to darmowy czas się zsumuje, a nie nałoży? To znaczy, dostanę 150 dni za darmo od dziś (90 + 60), a nie 90 (90 i 60 od dziś, więc 90)?
bryy1 min

Czy dobrze rozumiem, że jeśli teraz wygeneruję oba kody i aktywuję oba w ap …Czy dobrze rozumiem, że jeśli teraz wygeneruję oba kody i aktywuję oba w aplikacji, to darmowy czas się zsumuje, a nie nałoży? To znaczy, dostanę 150 dni za darmo od dziś (90 + 60), a nie 90 (90 i 60 od dziś, więc 90)?


Zle rozumiesz.

Przede wszystkim nie da sie swoch kodow aktywowac.
Edytowane przez: "urtedbo" mar 14. 2019
czy sa jakies zabezpieczenia wykrywajace uzytkowanie jednego konta L przez więcej niż jedną osobę?
bryy14/03/2019 11:00

Czy dobrze rozumiem, że jeśli teraz wygeneruję oba kody i aktywuję oba w ap …Czy dobrze rozumiem, że jeśli teraz wygeneruję oba kody i aktywuję oba w aplikacji, to darmowy czas się zsumuje, a nie nałoży? To znaczy, dostanę 150 dni za darmo od dziś (90 + 60), a nie 90 (90 i 60 od dziś, więc 90)?Najpierw musisz użyć kodu 60 dni od NaviExpert, bo on jest tylko dla nowych kont. Kod od Multisport nie ma takiego zastrzeżenia, ale możliwe, że będzie trzeba poczekać aż pierwszy dostęp wygaśnie. Jeśli okaże się, że jednak też jest dla nowych, po prostu trzeba będzie założyć nowe konto...
Na tym Lectonie nie ma prawie żadnych konkretnych pozycji, nie dziwota, że dają do niego darmowy dostęp na każdym kroku...
Sierżant Cuff już się słucha
wiktoros15/03/2019 12:39

Sierżant Cuff już się słucha


Właśnie też zacząłem (wcześniej poszedł Wiedźmin). Na początku mnie Szyc drażnił, ale teraz nawet podoba mi się, że nie czyta jak lektor, tylko gra głosem. Dobry jest, skubany
DoReMi16 min

Właśnie też zacząłem (wcześniej poszedł Wiedźmin). Na początku mnie Szyc dr …Właśnie też zacząłem (wcześniej poszedł Wiedźmin). Na początku mnie Szyc drażnił, ale teraz nawet podoba mi się, że nie czyta jak lektor, tylko gra głosem. Dobry jest, skubany


Oj tak! Idę przez miasto ze słuchawkami na uszach i śmieję się na głos Pewnie wygląda to dziwnie...

BTW, czas promocji wystarczy mi akurat, żeby wysłuchać wszystkich pozycji, które mnie interesują.
Edytowane przez: "wiktoros" mar 15. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst