Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Layers Of Fear: Masterpice Edition PC Steam
134°

Layers Of Fear: Masterpice Edition PC Steam

12,89złCDkeys Okazje
3
134°
Layers Of Fear: Masterpice Edition PC Steam
paź 23. 2020
Layers of Fear: Masterpiece Edition zawiera zarówno Layers of Fear, jak i zawartość do pobrania, Inheritance, w wygodnym, wypełnionym grozą pakiecie.


W Layers Of Fear wcielamy się w postać malarza żyjącego w XIX wieku i pragnącego ukończyć swoje wielkie dzieło. Bohater boryka się jednak z problemami psychicznymi, przez co przemierzanie jego posiadłości – w celu odnalezienia odpowiednich składników pozwalających stworzyć malarskie magnum opus – szybko staje się chaotyczną i niezrozumiałą podróżą przez umysł artysty, podczas której poznajemy historię protagonisty, jego rodziny, a także zgłębiamy szczegóły wydarzeń mających miejsce w przeszłości. Opowieść nie jest zatem liniowa, zaś pojęcie o jej przebiegu daje nam obserwacja zachodzących na terenie domu zjawisk, lektura porozrzucanych po rezydencji notatek czy słuchanie wspomnień bohatera.

Źródło: gry-online.pl/gry…3e7

W Inheritance powracamy do pełnej koszmarów rezydencji znanej z Layers of Fear, ale akcja rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach tam ukazanych. Tym razem nie wcielamy się w malarza, a w jego córkę, która po śmierci ojca dowiaduje się, że odziedziczyła rodzinny dom. W testamencie znajduje się tajemnicza wzmianka, że częścią spadku jest najcenniejsza rzecz, jaką posiadał artysta – ale co to dokładnie jest, dziewczyna będzie musiała odkryć sama. Na miejscu bohaterka zmierzy się z nadnaturalnymi koszmarami, które przed laty dręczyły jej ojca.

Źródło: gry-online.pl/gry…88e
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz