Niestety, ta okazja już wygasła

Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store do 4 sierpnia

lip 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra do odebrania od 28 lipca, 17.00 do 4 sierpnia, 17.00


Zapomnij o codziennych troskach, pielęgnując urzekający krajobraz brytyjskiej wsi w grze Lawn Mowing Simulator, jedynym symulatorze, który pozwoli Ci zasiąść za sterami prawdziwych kosiarek od uznanych producentów – Toro, SCAG i STIGA – i poprowadzić własną firmę zajmującą się koszeniem trawy.

REALISTYCZNE ODZWIERCIEDLENIE KOSZENIA
Czeka Cię sprawdzanie stanu podłoża, ustawianie wysokości ostrzy i mierzenie obciążenia silnika w trakcie wypełniania wielu kontraktów w trybie kariery, wolnym lub wyzwań. Koś jak nigdy przedtem dzięki przystawkom takim jak rolki prowadzące, zestawy do mulczowania, kolektory na trawę, recyklery, przystawki młócące i nie tylko.

PRZEPIĘKNA BRYTYJSKA WIEŚ
Lawn Mowing Simulator zaprasza do pięknego brytyjskiego miasteczka. Pełne życia uliczki, rozległe tereny zamkowe, urokliwe płachty zieleni pośród domków i wielkie przestrzenie dla koni – to tylko niektóre z miejsc czekających na skoszenie twoimi ostrzami.

PRAWDZIWI PRODUCENCI SPRZĘTU DO KOSZENIA
Toro, SCAG i STIGA – modele tych czołowych marek odtworzono w Lawn Mowing Simulator z niesamowitą pieczołowitością, wiernie oddając wygląd i zachowanie sprzętu. 12 kosiarek w grze podstawowej oferujących własne wyzwania, przystawki i rozszerzenia.

REALISTYCZNE I SZCZEGÓŁOWE ZARZĄDZANIE BIZNESEM
Stwórz od podstaw własną firmę opiekującą się trawnikami. Kup i rozbuduj siedzibę główną, zatrudniaj pracowników, wykupuj reklamy i trzymaj rękę na pulsie księgowości, rozwijając swój biznes.

558126_1.jpg
558126_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy