Lavazza Club w Piotrze i Pawle
289°Zakończono

Lavazza Club w Piotrze i Pawle

14,99zł26,99zł-44%Piotr i Paweł Okazje
6
sty 13. 2018
Dziś w Pitrze i Pawle na Targówku trafiłem na promocje tej kawy. Cena 14,99zł powiem że kupuję ją od ponad roku i nigdy takiej ceny nie widziałem. Do tej pory kupowałem w mega promocjach za 18-20zł bo normalnie to kosztuje od 23-33 zł w zależności od sklepu choć i za 41 zł też kiedyś widziałem.
Teraz słowo o samej kawie.
Moim skromnym zdaniem (nie jestem koneserem ani baristą), ale trochę kawy w życiu wypiłem i uważam że to najlepsza kawa mielona z jaką się spotkałem. Lavazza Club jest też najwyżej pozycjonowana wśród kaw mielonych Lavazzy. Cechą charakterystyczną Clubu jest delikatność. Kiedyś piłem w domu głównie kawę rozpuszczalną Jacobs Cronat Gold i ta ją zastąpiła, bo jest równie delikatna a zawsze kawa naturalna "kopie" lepiej. Nie lubię kaw mocnych jak Nescafe Classic która mnie wykręca Piszę byście wiedzieli jaki jest mój gust, co myślę ułatwi decyzję w zakupie.

Polecam do spróbowania i oceny własnej, a w tej cenie to już szczególnie.
Powiem że sam kupiłem 6 puszek
Data ważności do 30 września. Ostatnio zmieniono puszkę i pewnie dlatego ta jest w niższej cenie, wiec myślę ze akcja do wyczerpania zapasów, a był cały regał. Nie wiem czy lokalnie czy wszędzie.

tu link do kawy na stronie PiP
e-piotripawel.pl/tow…331 bez promocji.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Zaglądaj do Tesco bo bywa w tej cenie. Klub to dobra kawa, faktycznie najlepsza z tej stajni. Kup sobie illy albo pellini, nie będziesz żałował
bombersty 14.

Zaglądaj do Tesco bo bywa w tej cenie. Klub to dobra kawa, faktycznie …Zaglądaj do Tesco bo bywa w tej cenie. Klub to dobra kawa, faktycznie najlepsza z tej stajni. Kup sobie illy albo pellini, nie będziesz żałowałWiem, że w Tesco bywa, ale po 17.99 jak ostatnio (2m-ce temu) trafiłem. No ale za 14,99 nigdy
Illy widziałem kilka razy, ale chyba jest sporo droższa - na ceneo od 30 a to za dużo jak dla mnie, bo sporo u mnie kawy idzie. Ale jak trafie jakieś promo to się skusze jak polecasz.
Promocja lokalna. W SkyTower we Wrocławiu brak promocji.
jawisty 14. 2018

Wiem, że w Tesco bywa, ale po 17.99 jak ostatnio (2m-ce temu) trafiłem. No …Wiem, że w Tesco bywa, ale po 17.99 jak ostatnio (2m-ce temu) trafiłem. No ale za 14,99 nigdy Illy widziałem kilka razy, ale chyba jest sporo droższa - na ceneo od 30 a to za dużo jak dla mnie, bo sporo u mnie kawy idzie. Ale jak trafie jakieś promo to się skusze jak polecasz.


Pellini czasem sa w dwupaku za 39.99 zl, warto spróbować
Warszawa Stawki - brak promocji
Plus za dobry opis i wstawke.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od jawi. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst