Lateksowa farba do ścian i sufitów LUXENS/ LEROY MERLIN
267°Zakończono

Lateksowa farba do ścian i sufitów LUXENS/ LEROY MERLIN

13
wrz 13. 2016
Lateksowa farba do ścian i sufitów LUXENS w cenie z 46,88 zł

na 29,88 zł/szt., zaś przy kasie za farbę zapłaciłam 9,88 zł (2,5l)- kolor "ogon iguany".Były rózne kolory.
WARSZAWA -URSUS
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Autor
95199-Y3CYu.jpg
Ponad miesiac temu kupiłem farby na promocji po 20zł/2,5l obnizka z 40zl, no i tak czekają aż się pomaluje
Chyba będę malował gąbką wałkiem mi się już nie chce machać;-/
Autor
Dymekwrz 13. 2016

Ponad miesiac temu kupiłem farby na promocji po 20zł/2,5l obnizka z 40zl, n …Ponad miesiac temu kupiłem farby na promocji po 20zł/2,5l obnizka z 40zl, no i tak czekają aż się pomaluje Chyba będę malował gąbką wałkiem mi się już nie chce machać;-/a teraz są po 9,88 kupiłam szarą i zieloną jak najdzie mnie wena i pomaluję w końcu ściany to wstawię foto
Dostępność w sklepach pokazuje w całej Warszawie 0 szt. - sugerować się tym? Czy już pozamiatane?
Jakby kosztowała 5 złotych to żadna promocja. Malować ściany na 3-4 razy, żeby pokryło? Szkoda nerwów i czasu
stara co im zalegała na magazynie, pewnie do malowania sie już średnio nadaje ale kto przycebuli ten pomaluje
Fiszuwrz 13. 2016

Jakby kosztowała 5 złotych to żadna promocja. Malować ściany na 3-4 razy, ż …Jakby kosztowała 5 złotych to żadna promocja. Malować ściany na 3-4 razy, żeby pokryło? Szkoda nerwów i czasu


Kupowałem ostatnio i luxensa i inne farby dużo droższe i luxens bardzo dobrze kryje, 2 warstwy i po robocie. Problem jaki był jedynie to zanieczyszczenia farby co wydłużalo pracę. Droższe farby - cena ok 100 zł za 10 litrów i zdążyło mi się trzy razy pomalować.
Edytowane przez: "borys" wrz 13. 2016
Farba bardzo dobrej jakości. Bije na głowę wiele farb markowych/reklamowanych, którymi malowałem. Dobre krycie i bardzo odporna na ścieranie (czyszczenie).
fffizykwrz 14. 2016

Farba bardzo dobrej jakości. Bije na głowę wiele farb ma …Farba bardzo dobrej jakości. Bije na głowę wiele farb markowych/reklamowanych, którymi malowałem. Dobre krycie i bardzo odporna na ścieranie (czyszczenie).

​ to chyba nie widziałeś farby bardzo dobrej jakości, są firmy mało znane dla tych którzy się tym nie zajmują, takie jak para, oikos,Benjamin Moore i inne które są wyznacznikiem najlepszej jakości na rynku, tylko cena za 10 litrów od 800 do ponad 1000 zł. Cena niby z kosmosu, a ludzie kupują, i bardzo często takimi farbami maluje. Poza kryciem liczy się wydajność i trwałość, marketówki po roku mają wypłowiały kolor.
aftero21wrz 14. 2016

​ to chyba nie widziałeś farby bardzo dobrej jakości, są firmy mało znane d …​ to chyba nie widziałeś farby bardzo dobrej jakości, są firmy mało znane dla tych którzy się tym nie zajmują, takie jak para, oikos,Benjamin Moore i inne które są wyznacznikiem najlepszej jakości na rynku, tylko cena za 10 litrów od 800 do ponad 1000 zł. Cena niby z kosmosu, a ludzie kupują, i bardzo często takimi farbami maluje. Poza kryciem liczy się wydajność i trwałość, marketówki po roku mają wypłowiały kolor.

​Akurat te farby też znam. Pisałem, że bije na głowę wiele farb, nie wszystkie. Te które podałeś kosztują niemało ale są też farby kosztujące prawie 300 PLN za litr a ludzie nimi malują. Do niektórych pomieszczeń to raczej szkoda wydawać tyle, ale jak ktoś chce.
Autor
Jak dla mnie to jedna z lepszych farb, ostatnio kupilam za 65 zł/2,5 l. Fakt, jest krótki termin ważności tej z promocji bo kilka m-ce. Przypominam,że jesteśmy na pepper.pl wiec po co pisać o farbach za kilkaset złotych za /1 l, Napewno są :-) ale tu wchodzimy żeby zaoszczędzić :-P
Edytowane przez: "nela.nelka" wrz 14. 2016
" LUXENS w cenie z 46,88 zł na 29,88 zł/szt., zaś przy kasie za farbę zapłaciłam 9,88 zł " Hmmm takie rzeczy tylko w Warszawie?
Może i w Warszawie też nie, bo dzisiejsza wizyta w tym samym Leroy Merlin skończyła się powrotem z pustymi rękami LUXENS stał bez promocji, a cena z okazji wchodziła na całkiem inną, stojącą obok farbę... wyglądającą na zleżałą i przez to przecenioną
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy