Niestety, ta okazja już wygasła
Latarka Amutorch Yootoo SD2 SST20 1000lumen @Banggood
-113° Zakończono

Latarka Amutorch Yootoo SD2 SST20 1000lumen @Banggood

47,33zł61,45zł-23% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
18
paź 23. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

9.99$

Latarka Amutorch Yootoo 1000 lumen.

Marka: Amutorch Yootoo SD2 SST20
Materiał: Stop aluminium T6
Bateria: 21700 akumulator litowo-jonowy (brak w zestawie)
Rodzaj emitera: SST20 LED
Natężenie światła :1000 lumens
Reflektor: Odblaskowy gładki / jasny stop aluminium
Obiektyw: Wysoce przezroczyste białe szkło hartowane
Barwa światła: Dostępna zimna biel i naturalna biel (5000k, 6500k)
Przełącznik: Przełącznik cofania z tyłu
Odporny na uderzenia: 1m
Zasięg: 343m (maks.)
Wodoodporny: IPX-8 wodoodporny, podwodny 2 m
Kolor: czarny
Rozmiar: 121mm x 31mm x 25.4mm
Waga: 92g
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

18 Komentarzy
korci bo jeszcze nie mam żadnej latarki na aku 21700. Ciekawe jakie są czasy świecenia w różnych trybach
U mnie po wpisaniu kodu pojawiła się cena 9,99$. Czyli przy płatności Revolutem 38,42zł.
Nie polecam wybierać darmowej przesyłki na BG. Paczki nie docierają, do tego towar oznaczony jako preorder, może w ogóle nie zostać wysłany w podanym przez nich w terminie. Sprzedają często coś co póżniej okazuje się że nie mają na stanie. Bez żadnej informacji, nie wyślą, bo brak towaru. Dodatkowo do każdych zakupów najlepiej zaznaczyć "Add Shipping Insurance to your order" płatność tylko PP dla bezpieczeństwa, ale to wszystko dodatkowe koszty.
Mariohyper23/10/2019 09:24

Nie polecam wybierać darmowej przesyłki na BG. Paczki nie docierają, do te …Nie polecam wybierać darmowej przesyłki na BG. Paczki nie docierają, do tego towar oznaczony jako preorder, może w ogóle nie zostać wysłany w podanym przez nich w terminie. Sprzedają często coś co póżniej okazuje się że nie mają na stanie. Bez żadnej informacji, nie wyślą, bo brak towaru. Dodatkowo do każdych zakupów najlepiej zaznaczyć "Add Shipping Insurance to your order" płatność tylko PP dla bezpieczeństwa, ale to wszystko dodatkowe koszty.


ja tam zawsze zlewam Insurance bo PP i tak odda kasę Przy takich kwotach nie robią problemu chociaż trochę to trwa. No i bez przesady może jedna paczka na 5 z nierejestrowanych ginie albo i rzadziej z tego sklepu (robiłem tam zakupy ponad 40 razy, 5 razy zwrot od PP)
PiotrN23/10/2019 09:36

ja tam zawsze zlewam Insurance bo PP i tak odda kasę Przy takich kwotach …ja tam zawsze zlewam Insurance bo PP i tak odda kasę Przy takich kwotach nie robią problemu chociaż trochę to trwa. No i bez przesady może jedna paczka na 5 z nierejestrowanych ginie albo i rzadziej z tego sklepu (robiłem tam zakupy ponad 40 razy, 5 razy zwrot od PP)


Też robiłem od 2017 roku, było ok. Teraz coraz więcej ludzi na to narzeka że nie wysyłają produktu lub paczki giną. Ja tylko ostrzegam, że się u nich zmieniło na gorsze. Co do preorderu ładowarki to nawet nie dali znać, że wyślą później. Dopiero jak zapytałem dlaczego towar nie został wysłany, to otrzymałem pytanie od nich, czy chce zwrot pieniędzy czy poczekam jeszcze kilka dni na wysyłkę bo brak towaru. A ładowarkę teraz normalnie można kupić, bez terminu wysyłki. Na Ali wsyztsko to szybciej trwa, czy to zwrot pieniędzy czy sama dostawa. Dlatego najlepiej płacić PP, ale to dodatkowe koszty i wyrazie zwrotu trochę długo to trwa. Dodając oczekiwanie na towar ok 60 dni, po tym terminie możesz w ogóle zacząć z nimi rozmawiać na temat ewentualnego zwrotu. Na dzień dzisiejszy, czekam na 2 zwroty ok. 80 zł, będzie kasa na 11. 11 na Ali. Dwie paczki w drodze, ciekawe czy je otrzymam, dobrze że płaciłem właśnie PP.
Edytowane przez: "Mariohyper" paź 23. 2019
Czy wybierając nierejestrowana przesyłkę, nadal można liczyć na zwrot PP w przypadku zguby? Czy musi być rejestrowana, żeby PP w ogóle mógł rozstrzygnac spór?
mrgnstnly23/10/2019 10:02

Czy wybierając nierejestrowana przesyłkę, nadal można liczyć na zwrot PP w …Czy wybierając nierejestrowana przesyłkę, nadal można liczyć na zwrot PP w przypadku zguby? Czy musi być rejestrowana, żeby PP w ogóle mógł rozstrzygnac spór?


wszystkie zwroty od PP miałem do nierejestrowanych przesyłek. Ostatni zwrot od PP dostałem w kwietniu.
Natomiast faktycznie ostatnio czekam na dwie jakieś pierdoły z BG już ponad miesiąc i chyba też się skończy roszczeniem z PP
Nauczcie się w końcu, że nie ma czegoś takiego jak paczka nierejestrowana. Zamawiacie pierdoły za kilka lub kilkanaście USD to idzie jako list nierejestrowany. Zawsze możecie dopłacić i brać z trackingiem.
Mariohyper23/10/2019 09:24

Nie polecam wybierać darmowej przesyłki na BG. Paczki nie docierają, do te …Nie polecam wybierać darmowej przesyłki na BG. Paczki nie docierają, do tego towar oznaczony jako preorder, może w ogóle nie zostać wysłany w podanym przez nich w terminie. Sprzedają często coś co póżniej okazuje się że nie mają na stanie. Bez żadnej informacji, nie wyślą, bo brak towaru. Dodatkowo do każdych zakupów najlepiej zaznaczyć "Add Shipping Insurance to your order" płatność tylko PP dla bezpieczeństwa, ale to wszystko dodatkowe koszty.


U mnie nigdy nic jeszcze nie zginęło. Ja bym listonosza sprawdził ^ ^
xayro2424/10/2019 00:12

U mnie nigdy nic jeszcze nie zginęło. Ja bym listonosza sprawdził ^ ^


No nie muszę sprawdzać, bo wszystkie paczki odbieram na poczcie. Od początku moich zakupów w Chinach tak robię, że omijam listonosza. Po tym jak mi kiedyś paczkę schował pod wycieraczką. akurat ta jedna paczka z BG zaginęła, trudno. Z tego co widzę jets to ostatnio nagminne na BG i akurat przy multitool xaiomi, tam przy mojej okazji pisało o tym kilka osób.
Mariohyper24/10/2019 08:01

No nie muszę sprawdzać, bo wszystkie paczki odbieram na poczcie. Od p …No nie muszę sprawdzać, bo wszystkie paczki odbieram na poczcie. Od początku moich zakupów w Chinach tak robię, że omijam listonosza. Po tym jak mi kiedyś paczkę schował pod wycieraczką. akurat ta jedna paczka z BG zaginęła, trudno. Z tego co widzę jets to ostatnio nagminne na BG i akurat przy multitool xaiomi, tam przy mojej okazji pisało o tym kilka osób.


Ustaliłeś z pocztą, że mają nie przynosić?
Zginęła Ci paczka z pod wycieraczki i obwiniasz banggooda? Czy ja coś źle rozumiem oO ?
Edytowane przez: "xayro24" paź 24. 2019
xayro2424/10/2019 20:14

Ustaliłeś z pocztą, że mają nie przynosić?Zginęła Ci paczka z pod wyciera …Ustaliłeś z pocztą, że mają nie przynosić?Zginęła Ci paczka z pod wycieraczki i obwiniasz banggooda? Czy ja coś źle rozumiem oO ?


Mam ustawiony adres Poczty, tam odbiera ktoś dla mnie paczki, dokładniej ktoś kto na niej pracuje. Miałem kiedyś taką sytuację że listonosz nie zastał nikogo w domu, a paczka nie zamieściła się do skrzynki więc schował ja pod wycieraczkę. Dobrze ze jej nie uszkodziłem wycierając buty. Co do paczki Bangood minął okres w jakim powinna być dostarczona, a przesyłki nie ma. Nie wiem gdzie zaginęła, nie obchodzi mnie nie to. BG zaproponował mi zwrot lub ponowną wysyłkę. Chciałem dopłacić do ponownej wysyłki, ale szybszej i rejestrowanej, to otrzymałem odpowiedź że nie ma takiej opcji. Mogę jedynie kupić ponownie z inną opcją wysyłki.
Edytowane przez: "Mariohyper" paź 24. 2019
Mariohyper24/10/2019 20:20

Mam ustawiony adres Poczty, tam odbiera ktoś dla mnie paczki, dokładniej k …Mam ustawiony adres Poczty, tam odbiera ktoś dla mnie paczki, dokładniej ktoś kto na niej pracuje. Miałem kiedyś taką sytuację że listonosz nie zastał nikogo w domu, a paczka nie zamieściła się do skrzynki więc schował ja pod wycieraczkę. Dobrze ze jej nie uszkodziłem wycierając buty. Co do paczki Bangood minął okres w jakim powinna być dostarczona, a przesyłki nie ma. Nie wiem gdzie zaginęła, nie obchodzi mnie nie to. BG zaproponował mi zwrot lub ponowną wysyłkę. Chciałem dopłacić do ponownej wysyłki, ale szybszej i rejestrowanej, to otrzymałem odpowiedź że nie ma takiej opcji. Mogę jedynie kupić ponownie z inną opcją wysyłki.


Zaproponowali zwrot lub ponowną wysyłkę to nie widzę problemu. To, że nie dało się dopłacić do innej formy przesyłki mnie nie dziwi. To nie jest jakiś mały sklepik z allegro gdzie można się dogadać tak o po prostu, tylko mają swój regulamin i system według którego działają.

Ostatnio rzadziej od nich zamawiam, ale nadal jest okej nawet bez ubezpieczeń itd.
Edytowane przez: "xayro24" paź 24. 2019
xayro2424/10/2019 20:43

Zaproponowali zwrot lub ponowną wysyłkę to nie widzę problemu. To, że nie d …Zaproponowali zwrot lub ponowną wysyłkę to nie widzę problemu. To, że nie dało się dopłacić do innej formy przesyłki mnie nie dziwi. To nie jest jakiś mały sklepik z allegro gdzie można się dogadać tak o po prostu, tylko mają swój regulamin i system według którego działają. Ostatnio rzadziej od nich zamawiam, ale nadal jest okej nawet bez ubezpieczeń itd.


Wiesz,, kupienie czegoś na prezent. Czekanie 60 dni roboczych, aby można było w ogóle rozpocząć rozmowę na temat zwrotu. To trochę długo, już to nie będzie prezentem. No chyba że świątecznym, ja rozumiem że może zginąć paczka, ale czytam opinie, że coraz częściej im się to zdarza. Szale goryczy przechyliło to, że zamówiłem w preorder ładowarkę BlitzWolf do auta. Na samym początku akcji, sprzęt miał być wysłany 20 października. 22 sprawdziłem na koncie, a tam brak wysyłki. Żadnego komunikatu, po rozmowie z supportem, otrzymałem odpowiedź że towaru brak. Żadnej informacji z ich strony, że będzie opóźnienie. Pytanie supportu do mnie? Czy chce zwrot pieniędzy czy poczekam kilka dni. Najlepsze jest to, że przy produkcie nie było już wzmianki o tym że wysyłka za kila dni. Kupujesz i czekasz, nie wiadomo ile. Co do ponownej wysyłki, nie chciałem najtańszej. Nie chciałem czekać znów 60 dni, myśląc czy dojdzie paczka. Mam tam konto od 2017 roku o byłem zadowolony, ale te dwa zamówienia trochę mnie zniechęciły. Jeżeli kupisz przedmiot, bez ubezpieczenia to nie licz że zwrócą Ci kasę. Bo już taka wiadomość widziałem. No chyba że kupisz i zapłacisz pp.
Edytowane przez: "Mariohyper" paź 24. 2019
Mariohyper24/10/2019 21:10

Wiesz,, kupienie czegoś na prezent. Czekanie 60 dni roboczych, aby można b …Wiesz,, kupienie czegoś na prezent. Czekanie 60 dni roboczych, aby można było w ogóle rozpocząć rozmowę na temat zwrotu. To trochę długo, już to nie będzie prezentem. No chyba że świątecznym, ja rozumiem że może zginąć paczka, ale czytam opinie, że coraz częściej im się to zdarza. Szale goryczy przechyliło to, że zamówiłem w preorder ładowarkę BlitzWolf do auta. Na samym początku akcji, sprzęt miał być wysłany 20 października. 22 sprawdziłem na koncie, a tam brak wysyłki. Żadnego komunikatu, po rozmowie z supportem, otrzymałem odpowiedź że towaru brak. Żadnej informacji z ich strony, że będzie opóźnienie. Pytanie supportu do mnie? Czy chce zwrot pieniędzy czy poczekam kilka dni. Najlepsze jest to, że przy produkcie nie było już wzmianki o tym że wysyłka za kila dni. Kupujesz i czekasz, nie wiadomo ile. Co do ponownej wysyłki, nie chciałem najtańszej. Nie chciałem czekać znów 60 dni, myśląc czy dojdzie paczka. Mam tam konto od 2017 roku o byłem zadowolony, ale te dwa zamówienia trochę mnie zniechęciły. Jeżeli kupisz przedmiot, bez ubezpieczenia to nie licz że zwrócą Ci kasę. Bo już taka wiadomość widziałem. No chyba że kupisz i zapłacisz pp.


Ja zawszę płacę paypalem bo jest szybko i wygodnie i nie widzę sensu płacić inaczej. Raz przez pomyłkę dostałem troszkę inny towar to dostałem kasę a towar został za free.

Dopóki się nie zawiodę to będę zamawiał.
Edytowane przez: "xayro24" paź 24. 2019
xayro2424/10/2019 21:32

Ja zawszę płacę paypalem bo jest szybko i wygodnie i nie widzę sensu pła …Ja zawszę płacę paypalem bo jest szybko i wygodnie i nie widzę sensu płacić inaczej. Raz przez pomyłkę dostałem troszkę inny towar to dostałem kasę a towar został za free.Dopóki się nie zawiodę to będę zamawiał.


Z tą ładowarką, może i dobrze że tak się skończyło. Poczekam na zwrot, dołożę i kupię Xaomi 20W. Co do Paypala jest najbezpieczniej, ale trochę zawsze drożej bo doliczana jest ich prowizja. Do Paypala mam podpięta kartę Revolut.
Edytowane przez: "Mariohyper" paź 24. 2019
Mariohyper24/10/2019 21:54

Z tą ładowarką, może i dobrze że tak się skończyło. Poczekam na zwrot, doło …Z tą ładowarką, może i dobrze że tak się skończyło. Poczekam na zwrot, dołożę i kupię Xaomi 20W. Co do Paypala jest najbezpieczniej, ale trochę zawsze drożej bo doliczana jest ich prowizja. Do Paypala mam podpięta kartę Revolut.


Jaka prowizja? Wystarczy przewalutować revolutem a nie paypalem.
xayro2424/10/2019 22:00

Jaka prowizja? Wystarczy przewalutować revolutem a nie paypalem.


To nie chodzi o przewalutowanie, oni i tak chyba coś sobie biorą za płatność i usługę, ale może się mylę.
Edytowane przez: "Mariohyper" paź 25. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst