Niestety, ta okazja już wygasła

Last Minute: Wycieczka objazdowa Skarby faraonów, Egipt (w cenie obowiązkowe opłaty i napiwki) @ Itaka

mar 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wycieczka objazdowa "Skarby faraonów" po Egipcie w cenie 2329 zł + 265 USD (ok. 1104 zł) - obowiązkowe opłaty na miejscu i napiwki. Razem 3433 PLN/os.

Wylot z Katowic 2 kwietnia.

Następne terminy w cenie podstawowej od 2829 zł + obowiązkowe opłaty.

Atuty oferty
  • Żagiel Itaki
  • najciekawsze zabytki Egiptu w tydzień
  • trzy posiłki w cenie
  • rejs 5* statkiem
  • czas na wypoczynek all inclusive

Świadczenia:
4 noclegi na statku*****, 3 noclegi w hotelu***/**** w Marsa Alam; 2-os. klimatyzowane kabiny zewnętrzne z łazienkami • wyżywienie na statku: śniadania, obiady, kolacje • wyżywienie w hotelu w Marsa Alam: all inclusive • przelot • przejazd autokarem lub busem • ubezpieczenie KL i NW

518694_1.jpg
1. DZIEŃ. MARSA ALAM
Bezpośredni przelot do MARSA ALAM.

2. DZIEŃ. MARSA ALAM
Czas wolny na plażowanie.

3. DZIEŃ. ASUAN – FILE – WYSPA LORDA KITCHENERA (trasa: ok. 370 km)
Transfer do Asuanu. Zakwaterowanie na statku. Zwiedzanie ASUANU.

Rejs feluką na WYSPĘ LORDA KITCHENERA z pięknym ogrodem botanicznym. Kolacja, nocleg na statku.

4. DZIEŃ. ABU SIMBEL – KOM OMBO – EDFU (trasa: ok. 110 km)
Dla osób chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu) wycieczka fakultatywna do ABU SIMBEL. Zwiedzanie KOM OMBO: świątynia poświęcona Sobkowi i Haroerisowi – Rejs do EDFU. Zwiedzanie świątyni boga Horusa.

5. DZIEŃ. DOLINA KRÓLÓW (trasa: ok. 60 km)
Zwiedzanie położonej na terenie Teb Zachodnich DOLINY KRÓLÓW – miejsca spoczynku królów Egiptu, gdzie mieszczą się 64 wykute w skale kompleksy grobowe, w tym grobowiec Tutenchamona. Obiad. Zwiedzanie świątyni Hatszepsut. Przejazd do 18-metrowych Kolosów Memnona, jedynej zachowanej części dawnej świątyni Amenhotepa III.

6. DZIEŃ. KARNAK – LUKSOR (trasa: ok. 40 km)
Zwiedzanie kompleksu świątyń w KARNAKU. Po południu fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejażdżka dorożkami po centrum Luksoru. Obiad na pokładzie statku. Zwiedzanie LUKSORU.

7. DZIEŃ. MARSA ALAM (trasa: ok. 350 km)
Wykwaterowanie. Transfer do Marsa Alam. Zakwaterowanie w hotelu w formule all inclusive. Czas wolny.

8. DZIEŃ. MARSA ALAM

Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

UWAGI
Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalny przewodnik polskojęzyczny: ok. 225 USD, dzieci do 12 lat: ok. 113 USD, napiwki: ok. 40 USD.Wiza płatna na lotnisku w Marsa Alam: 25 USD.Opłaty fakultatywne: „Światło i dźwięk” w Karnaku: ok. 41 USD, Abu Simbel: ok. 100 USD; dorożki: ok. 30 USD, dzieci do 12 lat – 50% zniżki.Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, wydanych po 2001 roku.Możliwość dopłaty do all inclusive na czas rejsu: 450 PLN/os.Kolejność zwiedzania może być zmieniona na: Marsa Alam – Karnak – Luksor – Dolina Królów – Abu Simbel – Kom Ombo – Edfu – Asuan – File – Wyspa Lorda Kitchenera – Marsa Alam.Rejs feluką jest uzależniony od warunków pogodowych. W przypadku niekorzystnych warunków będzie realizowany łodziami motorowymi.518694_1.jpg518694_1.jpg518694_1.jpg518694_1.jpg518694_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz