Niestety, ta okazja już wygasła

Last minute: Tydzień w Grecji (Riwiera Olimpiksja) w hotelu Studia Katarina z all inclusive light @ wakacje.pl

lip 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tydzień w Grecji (Kokino Nero na Riwierze Olimpijskiej) w hotelu "Studia Katarina" z all inclusive light w cenie 1915 PLN/os. Do ceny podstawowej 1868 zł/os dodałem już obowiązkową opłatę z tytułu podatku turystycznego.

Bagaż rejestrowany jest w cenie!

Kolejny terminy to koszt 2900-3150zł/os.

  • Wylot z Poznania 9 lipca
  • Powrót do Poznania 16 lipca.


Naszym zdaniem
Studia znajdują się w spokojnej części miejscowości, wśród zieleni. Polecamy je ze względu na nowy basen i pokoje z klimatyzacją (dostępna w niektórych studiach). Mała grecka wioska żyje własnym życiem i jest oazą wakacyjnego luzu. Sielskość tego miejsca przypadła do gustu wielu turystom, którzy wracają do niej nawet wielokrotnie.

Wyżywienie
(serwowany w hotelu Aqua Rosa, 540m od Kateriny): śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Lunch w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia, sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol).


Plaża
Obiekt usytuowany ok. 400m od kamienisto-żwirowej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczysto-żwirowe i dobrze zagospodarowane plaże (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).

Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy