Niestety, ta okazja już wygasła

Last minute: Tydzień w Albanii (Saranda) w 4* hotelu z all inclusive @ wakacje.pl

cze 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tydzień w Albanii (Saranda) w 4* hotelu "Mediterrane" z all inclusive w cenie ok. 1773 PLN/os. Do ceny podstawowej 1539 zł/os dodałem już obowiązkową opłatę: taksa klimatyczna + opłata meldunkowa i przeprawa promowa z/na Korfu (50 EUR/os).

Wylot 18 czerwca z Katowic (loty linią LOT Charters - bagaż podręczny i rejestrowany do 20kg w cenie) lub nieznacznie drożej z Warszawy (loty Ryanair Sun - i tu nie mam pewności co do bagażu, ale chyba tylko podręczny w cenie).

Ważne info jeśli lecimy z Warszawy:
Przed sobotnim wylotem, podczas transferu na lotnisku na Korfu będziemy organizować dla Klientów wyjazd: Korfu by night! Będzie to niesamowita okazja zobaczyć miasto Korfu nocą - bezpłatnie. Spowodowane jest to wczesnymi godzinami wylotu z Korfu do Warszawy (w dniu powrotu) oraz zamknięciem się w godzinach nocnych (23:30-5:00) portu na Korfu. Transfer na lotnisko w dniu powrotu odbędzie się późnymi godzinami wieczornymi w piątek, na drogę otrzymają Państwo lunchboxy.

W obniżonej cenie tez inne pakiety do Albanii: wakacje.pl/wcz…nio

544961_1.jpg
Atuty
  • Świetna lokalizacja z widokiem na Sarandę
  • Basen z brodzikiem dla dzieci
  • All Inclusive w formie bufetu
  • Świetna baza wypadowa dla osób lubiących zwiedzać

Naszym zdaniem
Doskonały hotel na wakacje w Albanii z przepięknym widokiem na Sarandę, bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie wygodę formuły all inclusive. Do tego duży basen hotelowy i odnowione, wygodne pokoje.


544961_1.jpg
544961_1.jpg
544961_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz