Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
339°
Opublikowano dzień temu

Last minute: Tydzień na Sri Lance w 3* hotelu Ranweli Holiday Village z wyżywieniem HB @ Itaka

3 499zł
Opublikowane przez
preseant Edytor
Dołączył w 2020
4 056
1 239

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna opcja na Sri Lankę. Za tygodniowy urlop w 3* hotelu Ranweli Holiday Village z wyżywieniem HB zapłacimy tylko 3029 zł/os. Wylot 29.02 o g. 20:10 z Warszawy. W cenie bagaż podręczny i rejestrowany.

Wiza do wyrobienia na lotnisku - koszt 60 USD. Szczegóły tu: itaka.pl/sri…za/

Położony na niewielkim półwyspie, tuż przy piaszczystej plaży i otoczony bujnym ogrodem palmowym, to doskonałe miejsce na wymarzone wakacje z dala od miejskiego zgiełku i w prawdziwie egzotycznym stylu! Hotel oferuje pokoje w klimatycznych bungalowach, dzięki czemu można cieszyć się bliskością natury. Goście mają do dyspozycji basen z widokiem na morze, miłośnicy aktywności mogą spędzić czas grając w squasha czy siatkówkę plażową, a rozrywkę dla całej rodziny zapewnią zabawne animacje. Hotel kieruje się w swojej działalności zasadami sprzyjającymi środowisku, w swojej kuchni wykorzystuje świeże produkty pozyskiwane od lokalnych dostawców oraz posiada własne ekologiczne działki warzywne.

 • otoczony bujnym ogrodem palmowym
 • tuż przy piaszczystej plaży
 • pokoje w klimatycznych bungalowach
 • kuchnia oparta na lokalnych produktach
802640_1.jpg
Itaka Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika danigor
  W okolicach Negombo są średnie plaże. A lokalizacja tego hotelu bardzo utrudnia jakieś wycieczki wszędzie 2-3 godziny w jedną stronę.

  To trochę oferta, żeby albo siedzieć w hotelu albo siedzieć w hotelu i obskoczyć wszystkie tourist trapy typu słonie na łańcuch w okolicy
 2. Awatar użytkownika Marcin_Rudyk
  Informacyjnie ze strony ministerstwa.

  17620490-aZlXU.jpg
  "Sri Lanka zmaga się z problem niedoboru importowanych artykułów pierwszej potrzeby, w tym paliwa, żywności i leków. Czasami zdarzają się przerwy w dostawie prądu o ograniczonym czasie trwania. Jednakże, większość obiektów turystycznych (w tym hotele) posiada zapasowe generatory. Z powodu niepokojów społecznych istnieje ryzyko wystąpienia protestów.

  W północnych i wschodnich prowincjach kraju należy przestrzegać zakazu wchodzenia na tereny oznakowane jako zaminowane (akcja rozminowywania po zakończonej w 2009 r. wojnie domowej nadal trwa). W 2019 r. miały miejsce poważne ataki o charakterze terrorystycznym.

  Do najczęstszych przestępstw dotykających turystów należą oszustwa z wykorzystaniem kart bankowych. Zaleca się korzystanie z kart wyłącznie w bezpiecznych i pewnych punktach obsługi klientów."

  Więcej na stronie: gov.pl/web…idp
Awatar użytkownika