Niestety, ta okazja wygasła 4 godziny temu.
24°
Opublikowano 4 godziny temu

Laresar Odkurzacz akumulatorowy, 38 kPa/55 min/450 W, z kartą zapachową, animowany kolorowy wyświetlacz, szczotka zapobiegająca splątaniu

501,97zł994,85zł-50%
26zł ·
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
1 830
2 070

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Odkurzacze

Znajdź więcej okazji Odkurzacze

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

112,80€. Do zapłaty z kosztami wysyłki 527,97 zł. hagglezon.com/pl/…SJM
Bardzo dobre opinie. 4,9/5.0
794297_1.jpg
 • ➤ 【 Wdychanie brudu, kurzu, sierści zwierząt lub resztek jedzenia powoduje nieprzyjemne zapachy】: Elite S6 jest wyposażony w specjalny otwór na kartę zapachową na wylocie powietrza, w którym można włożyć dołączoną kartę zapachową, aby wyeliminować zapachy, a powietrze odświeżającym pomarańczowym zapach zapach do spełnienia. Karta zapachowa nie zawiera alkoholu i dodatków i dlatego nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, w których przebywają niemowlęta, dzieci, osoby wrażliwe na zapachy i zwierzęta domowe. Można je nabyć oddzielnie w serwisie Amazon.
 • ➤ 【 Wynika to z faktu, że jest on wyposażony w nowy i ulepszony silnik bezszczotkowy 450 W, który nadaje odkurzaczowi więcej mocy. Idealnie nadaje się do czyszczenia kurzu, okruchów, sierści zwierząt, żwirek i wielu innych.
 • ➤ 【 Bez względu na to 】Czas pracy baterii wynosi do 55 minut. Czas pracy odkurzacza zmienia się w przypadku korzystania z różnych trybów ssania. (tryb Eco 55 minut, tryb średni 30 minut, tryb High-Speed 20 minut)
 • ➤ 【 Łatwy w obsłudze 】 Jedyny kolorowy animowany wyświetlacz na rynku. Wyświetla osiem stanów odkurzacza w czasie rzeczywistym w animowanym formacie. Należą do nich: trzy tryby ssania, wskaźnik ładowania, alarm przy niskim poziomie naładowania baterii, alarm w przypadku awarii ładowania, alarm w przypadku zatkanych szczotek podłogowych i alarm w przypadku zatkanych kanałów powietrza. Ponadto oferuje trzy rozwiązania błędów, aby szybciej rozwiązać nieoczekiwane problemy z odkurzaczem.
 • Nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów twardych podłóg, dywanów i podłóg marmurowych. Odwrócone włosie w kształcie litery V może dobrze zbierać wdychane włosy i brud oraz zmniejszyć plątanie się. Głowicę szczotki odkurzacza można przechylić z boku od 0° do 180° oraz w górę i w dół od 0° do 90° w celu łatwego czyszczenia wszystkich narożników. 6 jasnych diod LED oświetla narożniki, dzięki czemu nie ma miejsca na kurz.
 • ➤【 Ochrona przed wilgocią】Wyposażona w kilka systemów filtracyjnych do oddzielania kurzu i powietrza, nowo zaprojektowana warstwa filtracyjna z folii zapachowej może usuwać zapachy z powietrza na wylocie powietrza, jednocześnie zasysając śmieci i nadając im zapach powietrza.
 • ➤ 【 Ochrona przed wiatrem】Laresar oferuje swoim klientom 1 rok bezpłatnego zwrotu i 2 lata gwarancji. Możesz cieszyć się obsługą klienta online 24 wys. x 7. W razie jakichkolwiek pytań zawsze chętnie pomożemy.
Amazon.de Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika em.ilnky
  Co to za chińszczyzna ?
  Awatar użytkownika wadam
  Najpodlejsza
 2. Awatar użytkownika boratocielli
  Już wykorzystano 100%
  Awatar użytkownika Dezerter
  Na allegro za 400
 3. Awatar użytkownika marek.strzelecki
  Mam w koszyku i nie wiem czy kupić:)
 4. Awatar użytkownika KaseChomikuj
  Kupując tego typu odkurzacz ważne jest czy da sie oddzielnie i w rozsądniej cenie dokupić nową baterie.
  Zacne ssanie na max (jesli wierzyć producentowi) ale jestem ciekaw z jaką mocą ssie w pozostałych 2 trybach. (Edytowano)
Awatar użytkownika