Niestety, ta okazja już wygasła
Laptop Huawei Matebook X Pro + Smartfon Huawei P30
215° Zakończono

Laptop Huawei Matebook X Pro + Smartfon Huawei P30

7.000zł9.698zł-28% Darmowa dostawa Darmowax-kom Okazje
15
maj 7.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Huawei Matebook X Pro o specyfikacji:
  • Procesor:Intel Core i5-10210U
  • Pamięć:16 GB
  • Grafika:NVIDIA GeForce MX250 + Intel UHD Graphics
  • Typ ekranu:Błyszczący, LED, IPS
Link: x-kom.pl/p/5…tml

lub Huawei Matebook X Pro o specyfikacji:
  • Procesor:Intel Core i7-10510U
  • Pamięć:16 GB
  • Grafika:NVIDIA GeForce MX250 + Intel UHD Graphics
  • Typ ekranu:Błyszczący, LED, IPS
Link: x-kom.pl/p/5…tml

+ przy użyciu kodu proocyjnego gratis jest: Smartfon Huawei P30
Aby otrzymać HUAWEI P30 Aurora użyj kodu: matebook-p30aurora
x-kom.pl/p/4…tml
Aby otrzymać HUAWEI P30 Opal użyj kodu: matebook-p30opal
x-kom.pl/p/4…tml

Jest też recenzja tega w droższej specyfikacji Matebook X Pro: geex.x-kom.pl/rec…20/
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Oooo Huawei w końcu wypuszcza laptopy z 16 GB RAM #brawo
15 Komentarzy
W tej cenie do Matebooka 13 jest procesor i7 nie i5.
Edytowane przez: "MroziQ" maj 7.
Oooo Huawei w końcu wypuszcza laptopy z 16 GB RAM #brawo
Trochę drogo jak na te podzespoły, ale widzę w nim konkurenta dla XPS13 ze względu na dobre proporcje ekranu
kapihd07/05/2020 13:54

Oooo Huawei w końcu wypuszcza laptopy z 16 GB RAM #brawo


Szkoda że tak późno. Myślę że sporo osób chętnie widziałoby ich laptopy jako sprzęt do pracy. Szczególnie biorąc pod uwagę ich niezłe chłodzenie i jakość wykonania.
Kupujebadziewia07/05/2020 14:05

Trochę drogo jak na te podzespoły, ale widzę w nim konkurenta dla XPS13 ze …Trochę drogo jak na te podzespoły, ale widzę w nim konkurenta dla XPS13 ze względu na dobre proporcje ekranu


Tylko XPS ma gwarancję NBD więc słabo biznesowy ten Huawei....
ciambauamba07/05/2020 14:30

Szkoda że tak późno. Myślę że sporo osób chętnie widziałoby ich laptopy jak …Szkoda że tak późno. Myślę że sporo osób chętnie widziałoby ich laptopy jako sprzęt do pracy. Szczególnie biorąc pod uwagę ich niezłe chłodzenie i jakość wykonania.kumpel pracuje w komputroniku i podobno drzwiami i oknami ludzie chcieli walić po laptopy jak zaczela sie kwarantanna
kapihd07/05/2020 14:33

kumpel pracuje w komputroniku i podobno drzwiami i oknami ludzie chcieli …kumpel pracuje w komputroniku i podobno drzwiami i oknami ludzie chcieli walić po laptopy jak zaczela sie kwarantanna


Sam kupiłem Mate 14 tuż przed kwarantanna. Widziałem że parę dni później już były braki. Uważam że jest świetny. Dobrze trzyma temperatury. Czytnik linii papilarnych działa szybko. Ekran też jest nienajgorszy. Świetny czas na baterii. Huawei nie musiał się starać. Wcale bym się nie zdziwił gdyby udało się wyprzedać poprzednia generację tego laptopa.

Szukałem komuś laptopa, to okazało się że do 3k nic nie było sensownego. Same Pentiumy i stare AMD.
Patrzę na cenę, później na podzespoły i nie wiem czy się śmiać czy płakać :/
Witajcie, możecie mi poradzić jak powoli ładować laptopa? W komórkach to nietrudne, zamiast szybkich ładowarek używam tych sprzed lat które dawały tylko 0,5A, telefon i tak ładuje się, gdy śpię więc nie ma dla mnie znaczenia czy skończy ładować o 1:00 czy 5:00, za to wolne ładowanie nieporównywalnie mniej degeneruje baterię.
1,5 roku temu kupiłem Xiaomi Mi Notebook Pro, który ma niestety szybkie ładowanie, ładowarka jest aż gorąca od uwijania się i zauważyłem już wyraźnie krótszą prace na baterii. Od niedawna by degnracja nie postępowała tak szybko używam też programu, który daje info gdy zejdzie do 20% i że trzeba ładować i kolejne info gdy naładuje do 80%, ładowanie powyżej "smaży" baterię.
Złącze to USB-C, łudziłem się, że kupię w miarę mocną ładowarkę do komórek 18W ze złączem USB-C co powinno dać różnice skoro ta od laptopa ma 65W, niestety to nie działa. Chyba wiem czemu bo ta laptopowa oprócz napięcia 5V, 9V, 12V (które ogarnia ta 18W od telefonu) oferuje też 15V i 20V. Nie mam pewności czy to kwestia wyższych napięć, czy po prostu Xiaomi w laptopach blokuje inne ładowarki, albo niższe napięcia. Czy ktoś może mi z tym jakoś pomóc. Nie chciałbym smażyć kolejnego laptopa, to mnie wstrzymuje przed zakupem.
Kupujebadziewia07/05/2020 14:05

Trochę drogo jak na te podzespoły, ale widzę w nim konkurenta dla XPS13 ze …Trochę drogo jak na te podzespoły, ale widzę w nim konkurenta dla XPS13 ze względu na dobre proporcje ekranu


Szkoda tylko że błyszczący, co? Pozdro 🙃
ciambauamba07/05/2020 14:30

Szkoda że tak późno. Myślę że sporo osób chętnie widziałoby ich laptopy jak …Szkoda że tak późno. Myślę że sporo osób chętnie widziałoby ich laptopy jako sprzęt do pracy. Szczególnie biorąc pod uwagę ich niezłe chłodzenie i jakość wykonania.


Baaardzo szkoda, że tak późno. Bo dwa miechy temu już go prawie nabyłem drogą kupna z zegarkiem nawet GT, ale ostatecznie zdecydowałem się na Acera Aspire 5, bo ma możliwość upgradu Ram i dokładki dysku w przeciwieństwie do Mate Booka
michoo07/05/2020 20:47

Witajcie, możecie mi poradzić jak powoli ładować laptopa? W komórkach to ni …Witajcie, możecie mi poradzić jak powoli ładować laptopa? W komórkach to nietrudne, zamiast szybkich ładowarek używam tych sprzed lat które dawały tylko 0,5A, telefon i tak ładuje się, gdy śpię więc nie ma dla mnie znaczenia czy skończy ładować o 1:00 czy 5:00, za to wolne ładowanie nieporównywalnie mniej degeneruje baterię.1,5 roku temu kupiłem Xiaomi Mi Notebook Pro, który ma niestety szybkie ładowanie, ładowarka jest aż gorąca od uwijania się i zauważyłem już wyraźnie krótszą prace na baterii. Od niedawna by degnracja nie postępowała tak szybko używam też programu, który daje info gdy zejdzie do 20% i że trzeba ładować i kolejne info gdy naładuje do 80%, ładowanie powyżej "smaży" baterię.Złącze to USB-C, łudziłem się, że kupię w miarę mocną ładowarkę do komórek 18W ze złączem USB-C co powinno dać różnice skoro ta od laptopa ma 65W, niestety to nie działa. Chyba wiem czemu bo ta laptopowa oprócz napięcia 5V, 9V, 12V (które ogarnia ta 18W od telefonu) oferuje też 15V i 20V. Nie mam pewności czy to kwestia wyższych napięć, czy po prostu Xiaomi w laptopach blokuje inne ładowarki, albo niższe napięcia. Czy ktoś może mi z tym jakoś pomóc. Nie chciałbym smażyć kolejnego laptopa, to mnie wstrzymuje przed zakupem.


Takie rzeczy to można tylko w biosie ustawiać albo używać aplikacji producentów. Jak nie ma tego w biosie ani nie ma apki to niestety się nie da ich wolniej ładować.
michoo07/05/2020 20:47

Witajcie, możecie mi poradzić jak powoli ładować laptopa? W komórkach to ni …Witajcie, możecie mi poradzić jak powoli ładować laptopa? W komórkach to nietrudne, zamiast szybkich ładowarek używam tych sprzed lat które dawały tylko 0,5A, telefon i tak ładuje się, gdy śpię więc nie ma dla mnie znaczenia czy skończy ładować o 1:00 czy 5:00, za to wolne ładowanie nieporównywalnie mniej degeneruje baterię.1,5 roku temu kupiłem Xiaomi Mi Notebook Pro, który ma niestety szybkie ładowanie, ładowarka jest aż gorąca od uwijania się i zauważyłem już wyraźnie krótszą prace na baterii. Od niedawna by degnracja nie postępowała tak szybko używam też programu, który daje info gdy zejdzie do 20% i że trzeba ładować i kolejne info gdy naładuje do 80%, ładowanie powyżej "smaży" baterię.Złącze to USB-C, łudziłem się, że kupię w miarę mocną ładowarkę do komórek 18W ze złączem USB-C co powinno dać różnice skoro ta od laptopa ma 65W, niestety to nie działa. Chyba wiem czemu bo ta laptopowa oprócz napięcia 5V, 9V, 12V (które ogarnia ta 18W od telefonu) oferuje też 15V i 20V. Nie mam pewności czy to kwestia wyższych napięć, czy po prostu Xiaomi w laptopach blokuje inne ładowarki, albo niższe napięcia. Czy ktoś może mi z tym jakoś pomóc. Nie chciałbym smażyć kolejnego laptopa, to mnie wstrzymuje przed zakupem.Z tego co wiem Lenovo (apka) i HP (bios) umożliwiają ograniczenie maksymalnego poziomu naładowania do 80%, nie ma możliwości regulowania tempa ładowania. Myślę, że trop z ładowarką jest dobry, tylko musi obsłużyć wyższe napięcia. Swoją drogą 18W to mało jak dla laptopa - możliwe, że rozładowywałby baterię w trakcie pracy. Celowałbym w coś w okolicach 45W.
lewoprawo13/05/2020 14:41

Z tego co wiem Lenovo (apka) i HP (bios) umożliwiają ograniczenie m …Z tego co wiem Lenovo (apka) i HP (bios) umożliwiają ograniczenie maksymalnego poziomu naładowania do 80%, nie ma możliwości regulowania tempa ładowania. Myślę, że trop z ładowarką jest dobry, tylko musi obsłużyć wyższe napięcia. Swoją drogą 18W to mało jak dla laptopa - możliwe, że rozładowywałby baterię w trakcie pracy. Celowałbym w coś w okolicach 45W.


Ponoć 30W sprawdza się bez trudu, jeden z Peperków nawet mi oferował taką, sam używa podobnej:)
lewoprawo13/05/2020 14:41

Z tego co wiem Lenovo (apka) i HP (bios) umożliwiają ograniczenie m …Z tego co wiem Lenovo (apka) i HP (bios) umożliwiają ograniczenie maksymalnego poziomu naładowania do 80%, nie ma możliwości regulowania tempa ładowania. Myślę, że trop z ładowarką jest dobry, tylko musi obsłużyć wyższe napięcia. Swoją drogą 18W to mało jak dla laptopa - możliwe, że rozładowywałby baterię w trakcie pracy. Celowałbym w coś w okolicach 45W.W Dellach (przynajmniej z serii XPS) jest zarówno i aplikacja i ustawienie w BIOSie, w którym użytkownik ma możliwość ustawienia czy korzysta z laptopa głównie stacjonarnie czy w trybie mobilnym, czy może jednak chciałby pozwolić systemowi samemu stwierdzić jak go używa. Ale to w sumie nie jest odpowiedź na postawione w temacie pytanie - jak ograniczyć moc ładowania.
Obstawiałbym, że należy sprawdzić jaka jest minimalna wymagana moc ładowarki i taką właśnie należy kupić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst