Lampowy wzmacniacz gitarowy Blakstar Artist 15

sie 2. 2022
Lampowy wzmacniacz gitarowy Blakstar Artist 15 w cenie 1999zł to świetna opcja na wejście w świat lampowego brzmienia. Wzmacniacz potrafi kopnąć a z drugiej strony oferuje niesamowita paletę ciepłych i/lub szorstkich brzmień. Jeśli nie jesteście metalowcami to sam wzmacniacz z wbudowanym reverbem powoduje, że ciary chodzą po plecach.

Ja generalnie jest lespolowcem ale jak wpiąłem się do tego comba ze stratem to... ziemia zadrżała mi w posadach. Moim subiektywnym zdaniem paleta barw tego wzmacniacza jest niewspółmiernie duża w stosunku do wydanych 2kzł. Polecam do przetestowania wszystkim zwolennikom dużej ilości watów tranzystorowych w cenach do ok. 2kzł.

Ceny aktualnych dostaw to już ok. 3700zł.

Opis produktu
Blackstar Artist 15

Lampowy wzmacniacz gitarowy o prawdziwie rockowym brzmieniu. Artist 15 to w pełni lampowa konstrukcja, zdolna do generowania bardzo szerokich palet tonalnych, od ciepłych i jasnych crunchów aż do mrocznych przesterowanych High-gainowych drive'ów. Combo cechuje się wysoką dynamiką, świetnie brzmi na czystym kanale oraz posiada wbudowany reverb i symulator kolumn
Moc: 15 W
Konstrukcja: Lampowa
Głośnik: 1 x 12" Celestion V type
Preamp: 2 x ECC83
Kontrola: ISF, Bass, Middle, Treble, Reverb, Master Volume
Kanały: 2
Poweramp: 2 x 6L6
Waga: 18 kg
Wymiary: 612 x 486 x 258 mm
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy