Niestety, ta okazja już wygasła

2 sztuki - Lampka podszafkowa/do szafy/garderoby ESR7Gears (wykrywanie ruchu) @ ESR

gru 3. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeśli link Wam nie działa, wyłączcie AdBlock'a/uBlock'a - to powinno rozwiązać problem.

Lampkę LED do szafy włączaną automatycznie poprzez wykrywanie ruchu - ESR7Gears Smart Closet Light - zamówimy za 40,11 zł w oficjalnym sklepie ESR.

Zawartość Paczki:

ESR7Gears Smart Closet Light * 2 + 2 × Metalowe płyty montażowe z paskiem samoprzylepnym 3M * 2 + Instrukcja obsługi * 1

Wysyłka z Niemiec (500 sztuk) lub z Chin po wyczerpaniu zapasów z niemieckiego magazynu.

471953-WvMSW.jpg

  • Kod ESRDEC3 nie tylko obniża cenę produktu, ale także obniża koszt dostawy do 0zł

  • Cena jest ostateczna - zawiera VAT i opłaty importoweESR7Gears Smart Closet Light

471953_1.jpg

471953_1.jpg
  • [20 jasnych diod LED] – zawiera dwa razy tyle diod LED co standardowe 10-LED, aby Twój dom był dobrze oświetlony i bezpieczny.

  • [3 tryby] – w trybie "Auto" inteligentne oświetlenie szafki włącza się automatycznie, gdy wykryje ruch w odległości 3 m przy niskim oświetleniu otoczenia i wyłącza się automatycznie, gdy w 20 sekund nie wykryto ruchu. Z trybem On/Off można sterować światłem ręcznie, aby używać jej jako latarki.

  • [Sterowanie bateriami i energooszczędne] – zasilanie przez 4 baterie AAA (nie wchodzą w zakres dostawy), dzięki czemu można je wszędzie zamocować, bez konieczności korzystania z gniazdka. Baterie działają przez 5 godzin w trybie On i przez pół roku w trybie "Auto".

471953_1.jpg
  • [Wszechstronny i łatwy w obsłudze] – Zawiera zintegrowane magnesy do mocowania na metalowych powierzchniach i metalową płytę montażową z taśmą klejącą 3M do innych powierzchni. Montaż i demontaż jest bezstresowy i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Idealnie nadaje się do szafek, kuchni, schodów, korytarzy, sytuacji awaryjnych i wielu innych.

471953_1.jpg

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
157 Komentarzy
Prześlij Komentarz