Lampka LED USB Xiaomi @ Gearbest
69°Zakończono

Lampka LED USB Xiaomi @ Gearbest

12
paź 13. 2015
Cześć,
Gearbest ma obecnie dość okazyjną cenę na lampkę LED USB produkcji Xiaomi. Na stronie jest obniżka z 13.55$ (oczywiście z kosmosu) na 1.89$ (przy obecnym kursie to 7,09 PLN), jej typowa cena w chińskich sklepach internetowych to 2-3 dolary, na Allegro 10-15 PLN. Dostępne różne kolory. Przesyłka jest darmowa, więc jeśli komuś się nie spieszy to jest to dobra cena.

Lampkę mam i sobie chwalę, w połączeniu z powerbankiem super sprawa do czytania w miejscach gdzie nie ma się zwykłej lampki.

Aktualizacje społecznościowe
W banggood kosztuje 4,88 zł banggood.com/Por…tml
12 Komentarzy
Pepper
@klawod Nigdzie niestety nie ma słowa nt tego, żeby to był produkt Xiaomi - a historia tego typu promocji pokazuje, że jeśli tego nie piszą, to raczej jest to taka sama lampka, aczkolwiek innego producenta. Oczywiście też spełnia swoje zadanie (nawet czasem trochę lepiej).

Chyba, że zamawiałeś u nich i faktycznie otrzymałeś oryginał Xiaomi?
Autor
Ajaj, faktycznie, rozpędziłem się, na mojej, oryginalnej jest logo Xiaomi tu go nie ma. Ale w Gearbest widzę oryginały po 1.8$ to też dobra cena, zaraz poprawię. Dzięki za czujność @Kuban.
Pepper
@klawod Pozwoliłem sobie poprawić przed akceptacją
jak na podróbkę to strasznie drogo
Autor
@mrowka są oryginalne, niestety faktycznie poprzednie zdjęcie przedstawiało podróbkę, teraz jest właściwe.
Dobrze swieci ta lampka?
ktoś mi powie jakie jest realne zastosowanie takiej lampki ? mając m.in. smartfona z latarką
@lkm5@klawod ja na taką podróbę nie narzekam. Świeci dość mocno, z powerbankiem rewelacyjna w użyciu. Jedyny minus to trochę się grzeje - oryginały podobno mniej. I kosztuje $0.62 (z aplikacji mobilnej przeważnie jest jeszcze taniej niż na stronie). A tutaj są te same (przynajmniej na zdjęciach) co na gearbest, ale za $0.98 (w mobilnej).
Trochę nie tak danuś. Ten wyżej to Xiaomi, zwróć uwagę na nazwę sklepu oraz feedback jaki mają. Ty podałeś na pewno fake'a .. po pierwsze zwróć uwagę na ilość głosów jeżeli chodzi o sklep ... po drugie czytając dokładnie ofertę możemy coś takiego przeczytać "(3)This is not original xiaomi led mini light,but top quality "
Ja zamówiłem z gearbest pod koniec lipca i do dzisiaj nie dostałem. A support milczy.
Ja tez będę musiał pocisnąć gearbest.
Dziś po 0,89$ w GB.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy