Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Lampka biurkowa, 67% taniej, darmowa dostawa i zwrot
90°

Lampka biurkowa, 67% taniej, darmowa dostawa i zwrot

79,99zł239zł-67% Darmowa dostawa DarmowaBeliani Okazje
6
90°
Lampka biurkowa, 67% taniej, darmowa dostawa i zwrot
cze 22.
Lampka na biurko 67% taniej, czyli 159 złotych taniej, darmowa dostawa i zwrot, brak informacji o ilości produktów w okazji.

Ta uniwersalna lampa to styl vintage i funkcjonalność w jednym. Dzięki pomarańczowej barwie wewnętrznej części klosza światło lampki jest wyjątkowo ciepłe i przyjemne. Podstawę lampy stanowią trzy nóżki, a pomiędzy kloszem i ramieniem ze stali znajduje się pomarańczowa, elastyczna część łącząca. Ta lampka znakomicie sprawdzi się na biurko, jako oświetlenie w kąciku do czytania czy na nocnej szafce przy łóżku.

Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej: A ++ do E. W skali od A ++ (najbardziej efektywna energetycznie) do E (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne.

Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.
Aktualizacje społecznościowe
Beliani OkazjeBeliani wyprzedaż
6 Komentarzy
Ale jak taka zwykła lampka, maźnięta pomarańczową farbą, mogła być sprzedawana za ponad 200 zł to ja nie wiem. Te ceny wyjściowe to już chyba tylko po to żeby pokazać jakie duże rabaty nam dają
MacoSanek22/06/2020 09:11

Ale jak taka zwykła lampka, maźnięta pomarańczową farbą, mogła być sprzeda …Ale jak taka zwykła lampka, maźnięta pomarańczową farbą, mogła być sprzedawana za ponad 200 zł to ja nie wiem. Te ceny wyjściowe to już chyba tylko po to żeby pokazać jakie duże rabaty nam dają


Panie, teraz tyle rzeczy kosztują, trzeba dalej głosować na PiS to taniej nie będzie. Ja ostatnio poszedłem do Żabki po chleb, piwo i pasztet, zapłaciłem 76zł, a innego dnia nad morzem na rybę - 250zł. Inflacja 10% miesiąc do miesiąca, tylko się ją ukrywa w statystykach.
gizmo4222/06/2020 09:30

Panie, teraz tyle rzeczy kosztują, trzeba dalej głosować na PiS to taniej n …Panie, teraz tyle rzeczy kosztują, trzeba dalej głosować na PiS to taniej nie będzie. Ja ostatnio poszedłem do Żabki po chleb, piwo i pasztet, zapłaciłem 76zł, a innego dnia nad morzem na rybę - 250zł. Inflacja 10% miesiąc do miesiąca, tylko się ją ukrywa w statystykach.


Hmm np. ta lampka: beliani.pl/lam…tml to popularna na Ali lampka za +/- 20$
Pewnie większość z tych produktów można znaleźć w chinach.
Autor wrzutki @gmorekk póki co dodał je trzy:
1) ta ze strony sklepu Beliani
2) z konta na Allegro użytkownika Beliani
3) ze strony sklepu Beliani

Minus.
Dam minusa tylko dlatego, że ktoś uważa, że coś takiego można sprzedawać za 239zł
RRybak22/06/2020 10:11

Dam minusa tylko dlatego, że ktoś uważa, że coś takiego można sprzedawać za …Dam minusa tylko dlatego, że ktoś uważa, że coś takiego można sprzedawać za 239zł


To chyba jak te słynne przeceny z Jyska, czy materacy na Allegro. Poprzekreślane ceny, które nigdy nie istniały.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst