Niestety, ta okazja już wygasła

Lampa sufitowa Philips Byrl | 4x 4,3 W

kwi 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lampa sufitowa Philips Byrl | 4x 4,3 WTa praktyczna lampa firmy Philips to doskonały stosunek jakości do ceny. Wysokiej jakości dioda LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii. Ciesz się naturalnym oświetleniem i kieruj światło tam, gdzie chcesz.

Najwyższej jakości lampa LEDTechnologia LED zastosowana w tej lampie firmy to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Można ją natychmiast włączyć, zapewnia optymalny strumień świetlny i wprowadza żywe kolory do Twojego domu.

Obrotowe reflektoryNiech światło świeci tam, gdzie chcesz, obracając lub przechylając reflektory.

EnergooszczędnaTa energooszczędna lampa zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła. W ten sposób oszczędzasz na rachunkach za energię i przyczyniasz się do poprawy środowiska.

Długa żywotność Źródło światła, na którym możesz polegać. Zintegrowane diody LED zapewniają bardzo długą żywotność, wynoszącą co najmniej 25 000 godzin (co odpowiada 25 latom przy średnim zużyciu przez 3 godziny dziennie).

Łatwy montażDzięki Click!Fix możesz samodzielnie i bez niczyjej pomocy zamontować lampę. Zamontuj wspornik do sufitu, podłącz przewody, kliknij i zamocuj lampę za jednym zamachem.

Zmieniaj atmosferę Stwórz idealną atmosferę na każdą chwilę. Dzięki LED Philips SceneSwitch możesz łatwo dostosować ustawienie oświetlenia, od jasnego po naturalne z nastrojową, ciepłą poświatą. Nie musisz instalować niczego dodatkowego ani kupować drogiego ściemniacza. Po prostu używasz swojego istniejącego przełącznika.

Automatycznie używaj ostatnio wybranego ustawienia światłaSceneSwitch ma wbudowany układ pamięci, który zapamiętuje ostatnio wybrane ustawienie światła, jeśli oświetlenie jest wyłączone na dłużej niż 6 sekund. Jeśli nie zmieniasz często czynności, światło będzie w Twojej ulubionej pozycji po włączeniu.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz