Niestety, ta okazja już wygasła

Lampa robocza led Ansult na statywie. Jula

wrz 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lampa 20w. Mam od wczoraj. Stosunek ceny do jakości w mojej ocenie dobry. Długi kabel, stabilny statyw. Poniżej info ze strony sklepu:

Lampa robocza ze statywem z możliwością podnoszenia i opuszczania.

Praktyczne i łatwe do umiejscowienia oświetlenie robocze, którego statyw teleskopowy i obudowa z regulacją kąta nachylenia umożliwiają kierowanie światła ze zmiennej wysokości.

1600 LUMENÓW
Ta lampa robocza marki Anslut stanie się nieocenionym elementem remontu. Pomimo niewielkiego rozmiaru (obudowa mierzy zaledwie 14 x 12 cm) zapewnia mocny strumień świetlny o wartości 1600 lumenów, który jest emitowany przez 30 wbudowanych (niewymiennych) diod LED.

OBUDOWA Z REGULACJĄ KĄTA NACHYLENIA 360°
Praktyczny statyw lampy jest wyposażony w trzy nogi i ma możliwość podnoszenia i opuszczania w zakresie 88–120 cm. Wraz z obudową z regulacją kąta nachylenia, którą można odchylić aż o 360°, zawsze możesz skierować światło w miejsce, w którym go najbardziej potrzeba. Obudowę lampy wykonano z odlewanego aluminium, a statyw ze stali.

PYŁOSZCZELNOŚĆ I BRYZGOSZCZELNOŚĆ
Stopień ochrony oświetlenia to IP54, co oznacza, że jest zarówno pyłoszczelne, jak i bryzgoszczelne. Innymi słowy, jest to niezwykle przydatne urządzenie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. To idealny wybór podczas tapetowania sypialni lub gdy nie możesz oderwać się od budowy altany późnym wieczorem.
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy