Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Lampa Robocza LED 30W JULA
387°

Lampa Robocza LED 30W JULA

59zł129zł-54%Jula Okazje
13
387°
Lampa Robocza LED 30W JULA
sty 5. 2021
Od 6.01 Dla członkow JulaClub w dobrej cenie Lampa robocza LED 30W 2250 lm IP65 długość kabla 1.5m barwa 4000K darmowa dostawa do marketów lub kurierem od 9.99.

Informacja o produkcie
Lampa robocza z praktycznym statywem.

Podczas prac manualnych, np. remontu, dobra widoczność jest bardzo ważna. Ta praktyczna lampa robocza 230 V marki Anslut to duże źródło światła np. podczas tapetowania salonu czy budowy tarasu. Dzięki silnemu strumieniowi światła oraz praktycznemu statywowi ta lampa robocza z atestem do użytku na zewnątrz sprawdzi się podczas każdego remontu!

Statyw z ergonomicznym uchwytemStatyw jest wyposażony w ergonomiczne uchwyty, dzięki czemu łatwo się go przenosi tam, gdzie potrzeba dodatkowego oświetlenia.

Obudowa z regulacją kąta nachyleniaObudowa lampy z wbudowaną diodą LED jest uchylna, co oznacza, że możesz zawsze skierować światło tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Obudowa lampy jest wykonana z aluminium, a klosz z hartowanego szkła.

Energooszczędna lampa o silnym strumieniu światłaEnergooszczędna lampa robocza zapewniająca mocny strumień światła – 2250 lumenów generowanych przez wbudowaną diodę LED zapewnia doskonałą widoczność przy każdego rodzaju pracy.

Pyłoszczelna i strugoszczelnaOświetlenie ma stopień ochrony obudowy IP65, co oznacza, że lampa jest pyło- i strugoszczelna (odporna na strumień wody z węża) – sprawdzi się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Aktualizacje społecznościowe
Jula OkazjeJula gazetka
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz