Niestety, ta okazja już wygasła

Lampa podłogowa LED RGB, 32 tryby kolorów, zdalne sterowanie, music sync (151 x 23cm) @ Gshopper

Zaktualizowano cze 20. (Opublikowano cze 17.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
Nowa, lepsza cena 175zł z kodem AC63E8181B3C
Lampa podłogowa LED RGB do kupienia w Gshopper za 185 zł z darmową dostawą z Czech.

  • Cenę obniżymy kodem AC63E8181B3C
  • W amerykańskim Amazonie sprzedawana za ok. $60

545452_1.jpg
1. Projekt dekoracji: Ta elegancka biała lampa podłogowa z włókniny pasuje do każdego stylu dekoracji, takiego jak nowoczesny, retro i przemysłowy. Nowoczesny design o prostym designie może nadać Twojemu wnętrzu blasku.
2. Opcje wielokolorowe: 32 tryby kolorów są połączone z różnymi trybami scen, niezależnie od tego, czy jest to oświetlenie domowe, czy oświetlenie imprezowe, ta magiczna lampa podłogowa RGB jest bardzo odpowiednia dla wszelkich potrzeb oświetlenia domu.
3. Inteligentna kontrola: ta lampa podłogowa ma wiele metod sterowania, takich jak skrzynka kontrolna, pilot dalekiego zasięgu, inteligentna aplikacja, synchronizacja z rytmem muzyki, a także obsługuje inteligentne sterowanie asystentem głosowym (Alexa, asystent google).
4. Łatwy w instalacji: podzielone opakowanie, bez narzędzi, wystarczy poświęcić kilka minut, aby zakończyć instalację zgodnie z instrukcjami.
5. Obowiązujące okazje: Nadaje się do dekoracji wnętrz i oświetlenia, a także można go używać na imprezach. Ta lampa podłogowa będzie się poruszać wraz z muzyką. Będzie to punkt kulminacyjny Twojej imprezy, dzięki czemu Ty i Twoi przyjaciele będziecie bardziej zanurzeni w radości z imprezy.

Opis:
  • Ta okrągła inteligentna lampa podłogowa nadaje się do dekoracji i oświetlenia wnętrz, a także może być używana na przyjęciach. Ta lampa podłogowa będzie miała synchronizację muzyki z pilotem.
  • Rozmiar: 23*150 cm
  • Długość linii: 230 cm
  • Pakowanie: 1 światło/1 pilot/1 instrukcja obsługi;

545452_1.jpg545452_1.jpg545452_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

25 Komentarzy