Lampa biurkowa BlitzWolf BW-LT1 (LED 15W) ponownie przeceniona
465°Zakończono

Lampa biurkowa BlitzWolf BW-LT1 (LED 15W) ponownie przeceniona

40
sie 15. 2016
UWAGA! Ta oferta stanowi część rozpoczynającej się dzisiaj wyprzedaży na Banggood - jeśli dobrych promocji będzie więcej, postaram się przygotować zbiorcze zestawienie. Zapowiedzi na następne dni są naprawdę ciekawe (np. Mi Band 2 za $27).

Popularna lampa biurkowa z Banggood znowu przeceniona. Pięciostopniowa regulacja jasności, cztery różne temperatury barwowe światła białego (do wyboru na prostym panelu dotykowym), stabilna podstawa, wyłącznik czasowy (1h), port USB do ładowania urządzeń mobilnych, dedykowany zasilacz 12V - nie bez powodu ocena wynosi 4.9/5 przy 273 komentarzach Sam również zdecydowanie polecam. Kolor obudowy do wyboru: biały lub czarny.

Cena w aplikacji mobilnej jest jeszcze niższa, niż na stronie - dodatkowo przy obu wariantach można użyć punktów Niestety przy zakupie z telefonu nie działa GivingAssistant, więc sumaryczne ceny w takim przypadku są niższe o zaledwie kilkanaście centów. Opcjonalnie można wybrać "Expedited Shipping Service" za $0.05.

Odnośnie punktów - 210 pkt można zdobyć na nowym koncie z samych ankiet (link), co już wystarczy do obniżenia ceny o $2.10. Natomiast większe ilości trzeba wygrać na loterii Zasady są proste - jeden raz dziennie można kliknąć "Check In" (i ewentualnie udostępnić na Facebooku). Natomiast po uzbieraniu co najmniej 7 monet wystarczy nacisnąć "Roll To Win".

Sumaryczny koszt (strona internetowa):

Standardowo: $39,99 (152,84 zł)
GivingAssistant: $37,99 (145,20 zł)
GivingAssistant dla nowych: $32,99 (126,09 zł)

Sumaryczny koszt (strona internetowa, z wykorzystaniem 600 punktów)
Standardowo: $33,99 (129,91 zł)
GivingAssistant: $32,29 (123,41 zł)
GivingAssistant dla nowych: $27,29 (104,30 zł)

Sumaryczny koszt (aplikacja mobilna):
Standardowo: $37,77 (144,35 zł)

Sumaryczny koszt (aplikacja mobilna, z wykorzystaniem 567 punktów)
Standardowo: $32,10 (122,68 zł)
Aktualizacje społecznościowe
40 Komentarzy
Swietna okazja, mam trzy takie lampy, kupowane w normalnej cenie i nie zaluje wydanych pieniedzy.
mozna dodac rowniez, ze mozna wybrac KURIERA za 0,19zl !!!!
Autor
wartegosie 15. 2016

mozna dodac rowniez, ze mozna wybrac KURIERA za 0,19zl !!!!


Proszę zauważyć, że taka informacja już była w opisie

"Opcjonalnie można wybrać "Expedited Shipping Service" za $0.05."
Ja kupilem ja na prezent bez promo. Osoba jest bardoz zadowolona i chwali sobie ja.
ps
To wychodiz na to, za najlepiej oplacalnie jest kupowanie przez apke jak ma sie pkt...
Wielkie dzięki, lampka zamówiona.
Mozna kuriera brac bez obaw czy raczej nie,bo obciąży kosztami odprawy celnej?
maciutsie 15. 2016

Mozna kuriera brac bez obaw czy raczej nie,bo obciąży kosztami odprawy c …Mozna kuriera brac bez obaw czy raczej nie,bo obciąży kosztami odprawy celnej?

​Przy tej kwocie nie powinno być vatu.
Eh...i w końcu nie zaznaczyłem "Expedited Shipping Service".
Po złożeniu zamówienia i opłaceniu już raczej nie ma możliwości dopłaty i zmiany formy wysyłki, nie? :
Wam też tak się ścina stronka z loterią na BG? Ta animacja chyba mi crashuje, próbowałem na 3 przeglądarkach i na każdej to samo. Próbowałem robić share na facebook żeby zgarnąć 5 monet, ale mimo udostępnienia treści na FB nie dostałem nic. Rozmawiałem na chacie z konsultantem i powiedział, że pierwszego dnia można dostać tylko 2p. Prawda to?:P
Felix88sie 15. 2016

Eh...i w końcu nie zaznaczyłem "Expedited Shipping Service". Po z …Eh...i w końcu nie zaznaczyłem "Expedited Shipping Service". Po złożeniu zamówienia i opłaceniu już raczej nie ma możliwości dopłaty i zmiany formy wysyłki, nie? :Skontaktuj się z supportem, powinno się udać coś wskórać
janasxxsie 15. 2016

Wam też tak się ścina stronka z loterią na BG? Ta animacja chyba mi cra …Wam też tak się ścina stronka z loterią na BG? Ta animacja chyba mi crashuje, próbowałem na 3 przeglądarkach i na każdej to samo. Próbowałem robić share na facebook żeby zgarnąć 5 monet, ale mimo udostępnienia treści na FB nie dostałem nic. Rozmawiałem na chacie z konsultantem i powiedział, że pierwszego dnia można dostać tylko 2p. Prawda to?:P

mam to samo, straszna obsługa strony, wszystkie inne są ok, ale ta niemiłosiernie ścina
zachęćcie mnie do kupna, czym się różni od zwykłej lamki?
jpziomek2004sie 16. 2016

zachęćcie mnie do kupna, czym się różni od zwykłej lamki?
Poszukaj sobie informacji w sieci. Bez przesady...
janasxxsie 15. 2016

Wam też tak się ścina stronka z loterią na BG? Ta animacja chyba mi cra …Wam też tak się ścina stronka z loterią na BG? Ta animacja chyba mi crashuje, próbowałem na 3 przeglądarkach i na każdej to samo. Próbowałem robić share na facebook żeby zgarnąć 5 monet, ale mimo udostępnienia treści na FB nie dostałem nic. Rozmawiałem na chacie z konsultantem i powiedział, że pierwszego dnia można dostać tylko 2p. Prawda to?:P


Na Edge działą świetnie i nic nie ścina. Na chrome tak jak piszesz.
grz3slawsie 16. 2016

Poszukaj sobie informacji w sieci. Bez przesady...


Ja się zdecydowałem na tę lampkę, bo tak naprawdę nie mam żadnej na biurku, jedna jedyna solna leży przy łóżku. :P
Zwłaszcza jak dzisiaj telewizja mi w tle leciała i bodajże w mrówce taka najzwyklejsza lampeczka 58 zł w 'promocji', to już różnica się nieco zaciera, a tutaj tych możliwości regulacji oświetlenia jest faktycznie sporo, timer to też super sprawa. Kupiłem z aplikacji mobilnej z ankietami tymi podstawowymi (210 pkt), wyszło 138.50 zł.
Edytowane przez: "Felix88" sie 16. 2016
Autor
jpziomek2004sie 16. 2016

zachęćcie mnie do kupna, czym się różni od zwykłej lamki?

Najważniejsze jest to, że zwykłe lampki na żarówki E27 świecą punktowo, natomiast BW-LT1 ma aż 48 LEDów, co zapewnia zdecydowanie bardziej równomierne oświetlenie.

Natomiast co do poszczególnych funkcji:
pięciostopniowa regulacja jasności - prawie wszystkie dostępne w Polsce lampki biurkowe (poniżej 200zł) mają tylko przełącznik ON-OFF
cztery różne temperatury barwowe światła białego - standardem jest biała ciepła, a tutaj pełna dowolność
stabilna podstawa - nie trzeba przykręcać (ani przyklejać) do blatu, wystarczy postawić na biurku
wyłącznik czasowy i port USB do ładowania urządzeń mobilnych - mniej istotne dodatki, ale potencjalnie przydatne

mmppsie 16. 2016

Najważniejsze jest to, że zwykłe lampki na żarówki E27 świecą punktowo, nat …Najważniejsze jest to, że zwykłe lampki na żarówki E27 świecą punktowo, natomiast BW-LT1 ma aż 48 LEDów, co zapewnia zdecydowanie bardziej równomierne oświetlenie.Natomiast co do poszczególnych funkcji:pięciostopniowa regulacja jasności - prawie wszystkie dostępne w Polsce lampki biurkowe (poniżej 200zł) mają tylko przełącznik ON-OFFcztery różne temperatury barwowe światła białego - standardem jest biała ciepła, a tutaj pełna dowolnośćstabilna podstawa - nie trzeba przykręcać (ani przyklejać) do blatu, wystarczy postawić na biurkuwyłącznik czasowy i port USB do ładowania urządzeń mobilnych - mniej istotne dodatki, ale potencjalnie przydatne
Podziwiam Cię za to, że Ci się chce Profity z GA to jedno, ale mimo wszystko - prywatnie jak widzę, że ktoś nie wykazuje choćby minimum inicjatywy prowadzącej do odwiedzenia strony produktu/wyszukania w Google informacji na jego temat, to mi się zwyczajnie odechciewa konwersować z taką osobą.
Autor
grz3slawsie 16. 2016

Podziwiam Cię za to, że Ci się chce Profity z GA to jedno, ale mimo ws …Podziwiam Cię za to, że Ci się chce Profity z GA to jedno, ale mimo wszystko - prywatnie jak widzę, że ktoś nie wykazuje choćby minimum inicjatywy prowadzącej do odwiedzenia strony produktu/wyszukania w Google informacji na jego temat, to mi się zwyczajnie odechciewa konwersować z taką osobą.


Przyznaję, minimum inicjatywy by się przydało... Ale akurat w przypadku lampek biurkowych samo przejrzenie specyfikacji nie wystarczy - to nie telefon czy tablet. Pamiętam zresztą, ile czasu kiedyś sam poświęciłem na znalezienie właściwego modelu Za to teraz napisanie takiego podsumowania zajęło mi niewiele ponad minutę, a potencjalnie może z tego skorzystać sporo ludzi.

Natomiast co do GA - gdyby zależało mi przede wszystkim na tym, to powinienem zignorować jakieś 95% pytań, na które dotychczas udzieliłem tutaj odpowiedzi
Zrobiłem wszystko jak w poradniku z wyłączonymi wtyczkami w trybie inkognito. Niby powinno być ok ale po zapłaceniu nic się w moim koncie GA nie zmieniło, nadal jest 5$ jak było.
Poproszę refa z GA
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy