Niestety, ta okazja wygasła 8 godzin temu.






-198°
Opublikowano 3 dni temu
Lamborghini na (prawie) każdą kieszeń: Hulajnoga elektryczna LAMBORGHINI AL-EXT (max. 20km/h, zasięg 40km, 500W) @ MediaMarkt
Darmowa dostawa ·


Opublikowane przez
BetPay Edytor
Dołączył w 2018
1.974
9.348
O tej okazji
Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:
Cena spada z kodem WEEKEND1

Dostępne 2 kolory:
LAMBORGHINI stworzyło hulajnogę elektryczną AL EXT, która została wyposażona w szereg udogodnień potrzebnych do bezpiecznej jazdy i lepszej organizacji w drodze.
Krótka specyfikacja:

.
.
- Darmowa dostawa
- Obecnie w ME w promocji za 5299 zł, regularnie za 5999 zł

Dostępne 2 kolory:
LAMBORGHINI stworzyło hulajnogę elektryczną AL EXT, która została wyposażona w szereg udogodnień potrzebnych do bezpiecznej jazdy i lepszej organizacji w drodze.
- Koła bezdętkowe są odporne na przebicia; w połączeniu z przednim i tylnym zawieszeniem pochłaniają drgania i tłumią nierówności nawierzchni.
- Silnik pozwala osiągać szybkie prędkości w czasie jazdy, ponadto mimo swoich dużych parametrów pracuje cicho.
- Uchwyty zostały wyprodukowane z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które pozwoli stabilnie utrzymać kierownicę w trakcie jazdy nawet trudną trasą.
- Wbudowane kierunkowskazy, które pozwolą komunikować innym uczestnikom ruchu zmianę kierunku jazdy.
- W dostosowaniu jednośladu do ciała kierującego pomoże regulacja kierownicy do maksymalnej wysokości 132 cm
Krótka specyfikacja:
- Maksymalna prędkość: 20 km/h
- Zasięg na jednym ładowaniu: do 40 km
- Maksymalne obciążenie [kg]: 120
- Cechy koła: Bezdętkowa opona
- Czas ładowania: 7 godzin
- Bateria: 48 V 12,5 Ah 600 Wh
- Silniki: Bezszczotkowy
- Waga [kg]: 30.6

.
.

Aktualizacje społecznościowe
Sprawdź również
Powiązane dyskusje
Powiązane kategorie
20 Komentarzy
sortowanie:Czuje się będzie gorąco, będzie MOC...
Zwłaszcza jak pod czas ładowania zapali się bateria (Edytowano)