Niestety, ta okazja już wygasła

Lamborghini AL 1 - hulajnoga elektryczna 350w 25km/h

mar 19. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Kolejna szansa by stać się posiadaczem Lamborghini Drożej niż ostatnio, ale i tak wciąż taniej niż w innych sklepach. Można oszczędzić kilkadziesiąt złotych zamawiając z Hiszpanii (ok 380 euro z wysyłką).


514936_1.jpg

514936_1.jpgZ maksymalną prędkością
Hulajnoga elektryczna LAMBORGHINI AL1 jest napędzana bezszczotkowym silnikiem o mocy 350 W, który umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej prędkości. Silniki tego typu są nie tylko naprawdę ciche, ale także odznaczają się długą żywotnością. Hulajnoga rozpędza się aż do maksymalnej dozwolonej prędkości - 25 km/h. Silnik wymaga minimalnej konserwacji, przy bardzo niskim poziomie użycia, a przy tym ma doskonałą wydajność przy różnych prędkościach. Przednie zawieszenie redukuje drgania podczas jazdy, ułatwiając w ten sposób pokonanie nierówności terenu.

Pojemna bateria
Za dostarczenie energii hulajnodze elektrycznej LAMBORGHINI AL1 odpowiada umieszczony w podeście akumulator o pojemności 7,8 Ah. Na jednym naładowaniu baterii hulajnoga może przejechać maksymalnie do 25-30 km, w zależności od czynników zewnętrznych. Dzięki temu możesz przejechać dalekie trasy, nie martwiąc się o brak zasilania!

Intuicyjny wyświetlacz
Zintegrowany z kierownicą kolorowy wyświetlacz LCD pozwala jednym spojrzeniem sprawdzić wszystkie istotne parametry. Możesz odczytać aktualną prędkość, stan baterii czy wybrany tryb jazdy. Oprócz tego wyświetlacz posiada bardzo przydatną funkcję kodu błędu, który wyświetli się, gdy system wykryje błąd w działaniu LAMBORGHINI AL1. Hulajnoga obsługiwana jest za pomocą aplikacji, dzięki której możliwe jest monitorowanie danych o użytkowaniu pojazdu, ustawienie parametrów oraz regulacja oświetlenia.

Trzy tryby jazdy
Hulajnoga elektryczna LAMBORGHINI AL1 oferuje do wyboru 3 tryby jazdy, dzięki którym możesz łatwo dostosować maksymalną prędkość hulajnogi do własnych preferencji i otoczenia:
- Eco - prędkość do 6 km/h, który idealny jest dla osób początkujących
- Standard - prędkość do 15 km/h
- Sport - prędkość do 25 km/h, który zalecany jest tylko dla doświadczonych użytkowników, ponieważ posiada dużą moc

Hulajnoga została wyposażona w tempomat oraz w Tryb Zero Start. Tryb ten umożliwia uruchomienie hulajnogi elektrycznej AL1 poprzez naciśnięcie manetki przyspieszenia bez konieczności odpychania się od podłoża.

Bezpieczeństwo w każdych warunkach
Producenci nie zapomnieli o zapewnieniu użytkownikom nie tylko świetnych wrażeń, ale i bezpieczeństwa. Hulajnoga LAMBORGHINI AL1 została wyposażona w tylny hamulec mechaniczny, gwarantujący szybką reakcję w awaryjnej sytuacji. Nie zapomniano także o sygnale dźwiękowym oraz oświetleniu na przód i tył, dzięki którym zachowasz widoczność po zmroku.

Pojazd został wyposażony w wygodne bezdętkowe koła o strukturze plastra miodu, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, a Ty nie musisz obawiać się ich przebicia. Dodatkowym atutem jest wykonana ze stopu magnezu rama, która zapewnia maksymalną lekkość i użyteczność

Dodatkowe wyposażenie
By ułatwić Ci korzystanie z hulajnogi LAMBORGHINI AL1, zamontowano na niej hak do przewożenia bagażu, na którym możesz przewieźć lekką torbę czy plecak. Dodatkowym wyposażeniem jest również stopka, dzięki której postawisz swoją hulajnogę w dowolnym miejscu. Sportowy styl hulajnogi podkreśla oświetlenie boczne LED podestu, które sprawia, że pojazd zdecydowanie się wyróżnia!
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
62 Komentarze
Prześlij Komentarz