Niestety, ta okazja już wygasła
Laktator elektryczny Neno Due z butelką i rabatem 100 zł
416° Zakończono

Laktator elektryczny Neno Due z butelką i rabatem 100 zł

228zł328zł-30% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
maj 27. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Neno Podwójny laktator elektryczny Due + butelka 150ml
Laktator Neno Due pozwala odprowadzić mleko z dwóch piersi w tym samym czasie, dzięki czemu cały proces zabiera znacznie mniej czasu, niż w przypadku użycia pojedynczego laktatora. W zestawie z laktatorem są dwie butelki, dzięki czemu możesz zacząć korzystanie z urządzenia po wyciągnięciu go z pudełka. Obsługa laktatora Neno Due jest prosta i przyjemna dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu. Urządzenie posiada aż 5 ustawień stymulacji oraz 9 poziomów intensywności odciągania pokarmu. Dodatkowo, urządzenie zapamiętuje ostatnie ustawienia.

Łatwy w użyciu

Neno Due można używać do odprowadzania mleka z jednej lub z obydwu piersi, dzięki czemu możesz dostosować urządzenie do swoich potrzeb. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Due pobudza gruczoły mleczne w piersiach zapewniając lepszy przepływ mleka. Wystarczy jedno kliknięcie, a laktator automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Dodatkowo urządzenie automatycznie wyłączy się po upływie 30 minut. Specjalny design laktatora zapobiega cofaniu się odprowadzanego mleka, co pozwala zachować świeżość pokarmu i zadbać o zdrowie mamy korzystającej z urządzenia. Co więcej, wyposażono go w wydajną baterię litowo-jonową, która wspiera do 2 godzin pracy urządzenia lub do 4 pełnych odprowadzeń pokarmu trwających 30 minut.

Wsparcie i pomoc w okresie laktacji
Nakładki na pierś laktatora Neno Due zostały wykonane z przyjemnego w dotyku japońskiego silikonu, który minimalizuje poczucie dyskomfortu oraz ułatwia odprowadzanie pokarmu. Żaden z elementów laktatora nie zawiera BPA, co czyni urządzenie bezpiecznym w użyciu. W dodatku nakładki na piersi zostały zaprojektowane tak, by urządzenie pasowało do każdego rozmiaru piersi. Elementy laktatora Neno Due należy regularnie czyścić i poddawać dezynfekcji. Możesz zrobić to z użyciem wrzącej wody lub sterylizatora parowego, którego używasz do dezynfekcji butelek na mleko dla dziecka.

Butelka do karmienia Neno Bottle 150

Butelka Neno Bottle 150 o pojemności 150 ml sprawia, że karmienie staje się bardziej naturalne dla Ciebie i maluszka. Miękki, szeroki smoczek z silikonu dostosowany do ust dziecka pozwala w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. Butelka Neno Bottle 150 została wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego wolnego od BPA i jest zgodna ze wszystkimi laktatorami Neno.

Smoczek o działaniu antykolkowym
Delikatny, miękki materiał z którego wykonano smoczek sprawia, że ssanie mleka z butelki jest dla dziecka łatwe i przyjemne. Smoczki butelek Neno Bottle 150 zaprojektowano z myślą o zdrowiu dzieci. Smoczek kształtem dostosowany jest do ust pociechy, dzięki czemu nie połyka ona powietrza podczas karmienia. Kolki są jednym z najczęstszych powodów dziecięcego płaczu. Butelka Neno Bottle 150 może być wykorzystana do karmienia dzieci już od ich pierwszych dni. Smoczek i butelka są bezpieczne dla noworodków. Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, a skala pozwoli swobodnie kontrolować ilość pokarmu.

Zawartość zestawu
W skład zestawu wchodzi laktator Due: stacja pompująca, 2 butelki na mleko, 2 przewody silikonowe, 2 zawory do butelki, 2 pokrywki lejka, 2 lejki, 2 podstawki na butelkę, 2 smoczki, kabel USB-C oraz instrukcja, a także butelka Neno Bottle 150 ml.

Specyfikacja:
Rodzaj produktu Laktator elektryczny
Kolor Biały
Pojemność 150 ml
Zasilanie Akumulator

Dodatkowe informacje:
Szybkie ładowanie (USB-C)
Nie zawiera BPA
Sterowanie dotykowe
5 poziomów stymulacji
9 poziomów poboru pokarmu
Automatyczne wyłączenie po 30 minutach bezczynności
W zestawie dodatkowo butelka Neno Bottle 150 o pojemności 150 ml

Zawartość zestawu:
Laktator
Butelka - 2 szt.
Kabel USB-C
Instrukcja
2 przewody silikonowe
2 zawory do butelki
2 pokrywki lejka
2 podstawki

Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz