Niestety, ta okazja już wygasła
Łąka, gra planszowa, Empik, dzień dziecka
345° Zakończono

Łąka, gra planszowa, Empik, dzień dziecka

122,24zł132,26zł-8% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
345° Zakończono
Łąka, gra planszowa, Empik, dzień dziecka
maj 21. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDIT: kod START10 obniżający cena w aplikacji nie działa.

W Empiku pojawiło się kilka okazji na gry planszowe między innymi przepięknie wydana polska gra wydawnictwa Rebel: Łąka
EDIT: przy pierwszym zakupie przez aplikację empiku za 112,24 zł z kodem start10

boardgamegeek.com/boardgame/314491/meadow (BGG 8.3.... )


397787.jpg
Łąka
to gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców obserwujących naturę. Wyposażeni w mapę, spacerujemy po malowniczej okolicy, szukając inspiracji i uwieczniając zapierające dech w piersiach widoki. Kierujemy się pasją i ciekawością świata, ale też rywalizacją o tytuł najwprawniejszego obserwatora przyrody! Przypadnie on temu, kto zdobędzie najwięcej punktów z zaobserwowanych gatunków zwierząt i roślin, krajobrazów oraz pamiątek zebranych z wędrówki. Zmagania toczą się także przy ognisku, gdzie gracze prześcigają się w realizowaniu celów swoich wypraw.397787.jpgNa czym to polega?
Podczas rozgrywki uczestnicy na zmianę umieszczają żetony szlaku na jednej z dwóch plansz. Skorzystanie z planszy głównej pozwala na zdobywanie kart, jednak ich zagrywanie wymaga spełnienia określonych warunków. Z kolei wykorzystanie planszy ogniska aktywuje specjalne akcje, które pomagają w realizowaniu indywidualnych strategii i daje możliwość realizowania celów, za które otrzymamy dodatkowe punkty
zwycięstwa.

W trakcie zabawy gracze zbierają na swojej łące i okolicy karty podłoży (siedliska życia zwierząt), karty obserwacji (konkretne gatunki zaobserwowane podczas wędrówki), oraz karty krajobrazów i znalezisk (widoki i interesujące pamiątki z wypraw). Zwycięży ten, który zdobędzie najwięcej punktów w zdobytych zestawach kart oraz na planszy ogniska.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz