Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
-28°
Opublikowano 2 godziny temu

Laifen Suszarka do włosów w stylu retro bezszczotkowy silnik, szybkie suszenie, wysoka prędkość, cicha suszarka z dyfuzorem 119.36€

518,77zł758,77zł-32%
26,03zł z Niemcy ·
Opublikowane przez
milosz_er
Dołączył w 2023
4
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Suszarki do włosów

Znajdź więcej okazji Suszarki do włosów

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Laifen Suszarka do włosów to urządzenie łączące nowoczesną funkcjonalność z urokiem stylu retro. Inspirując się designem z lat 50. i 60., suszarka zachwyca swoim wyglądem vintage, ale nie tylko. Wyposażona w najnowsze technologie suszenia włosów, zapewnia nie tylko efektowny wygląd, ale również skuteczność w działaniu. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i solidnej konstrukcji, Laifen Suszarka to nie tylko przydatny sprzęt do pielęgnacji włosów, ale także wyjątkowy element dekoracyjny każdej łazienki czy salonu fryzjerskiego.

Suszarka do włosów może osiągnąć 200 milionów jonów ujemnych. Suszarka do włosów jest wyposażona w zaawansowany bezszczotkowy silnik o dużej prędkości 110 000 obr./min i prędkości wiatru 23 m/s.

Mocny strumień powietrza wysycha włosy w krótkim czasie, 2 razy szybciej niż tradycyjne suszarki. Jest kompaktowy i przenośny, nadaje się do domu i w podróży.

Ta suszarka podróżna ma podczas pracy tylko 59 decybeli i nie zakłóci spokoju Twojej rodziny.

Proste przyciski, dysza magnetyczna obracana o 360° i filtr suszarki do włosów sprawiają, że suszarka jest łatwa w obsłudze. Filtr jest bardzo szczelny i nie wchłania włosów, dlatego jest bezpieczny dla dzieci i matek w ciąży.


  • [Ultra szybkie schnięcie] Zasilana naszym bezszczotkowym silnikiem o wysokiej prędkości 110 000 obr./min, suszarka do włosów Laifen wytwarza przepływ powietrza do 23 m/s i szybko wysusza włosy.
  • [200 m jonowa suszarka do włosów] Technologia jonowa suszarki do włosów Laifen emituje 200 milionów jonów ujemnych podczas suszenia. Jony ujemne pomagają odpychać wodę, zatrzymywać wilgoć i nadać włosom zdrowy, naturalny połysk.
  • [3 kolory LED] 3-kolorowy pierścień LED zmienia kolor w zależności od ustawień temperatury. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby aktywować tryb zmiany temperatury, który przełącza się między strumieniami gorącego i zimnego powietrza w celu ochrony przed uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą.
  • Technologia Thermo Control - opatentowany mikroprocesor kontroli termicznej firmy Laifen monitoruje temperaturę powietrza 100 razy na sekundę i dostosowuje się w czasie rzeczywistym, aby chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą.
  • [Eleganckie wzornictwo i cicha praca] Ergonomiczna suszarka do włosów Laifen waży tylko 0,4 kg i pracuje z cichą pracą 59 dB, co czyni ją idealną do użytku w domu i w podróży.
Amazon.de Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?